Acun Ilıcalı Serveti Ne Kadar ? Acunun Serveti

Acun ılıcalı serveti insanımızın merak ettiği konular arasında yer alıyor. Başarılı iş adamı Acunun serveti ne kadar sorusu akılları kurcalayan sorulardan. Son yılların parlayan isimlerinden olan ve TV8 satın almasından sonra ülkenin kuşkusuz en başarılı iş adamları arasına giren Acun Ilıcalı serveti elbette takipçileri tarafından merak edilen konulardan. Teknobilgi dedikodu ekibi sizler için araştırdı.

Acun Ilıcalı Kimdir ?

Acun Ilıcalı, Mayıs 1969’da Edirne’de doğdu. Acun Medya’nın kurucusu ve Başkan Yardımcısı olan Ilıcalı, Türk televizyon kanalı TV8’in sahibidir. Acun, küçük yaşta çalışmaya başlamak için İstanbul Üniversitesi’nden ayrıldı. İflas eden küçük giyim mağazası Bağdat Caddesi’ni kurdu ve ardından Show TV’de muhabir olarak çalışmaya başladı.

2004 yılında yapım şirketini kurdu ve Türkiye’deki en başarılı şirketlerden biri oldu. Ilıcalı, 2013 yılında TV8’i satın alarak yatırımlarını genişletti. Spor muhabiriydi ve dünyayı dolaştığı kendi şovunu başlattı ve şirketi Acun Medya için ilk oldu. Ilıcalı’nın şirketi The Voice, The Got Talent dizisi, Survivor, Deal or No Deal ve Dancing with the Stars’ın Türkçe versiyonlarını içeren televizyon programları yayınladı.

Şuan Masterchef ve Survivor programları ile reytingleri sarsan Acun ılıcalı servetine servet katmaya elbette devam ediyor.

Acun Ilıcalı Serveti

Acun Ilıcalı serveti : Acun Ilıcalı, net değeri 100 milyon dolar olan bir Türk televizyon kişiliği ve yapımcısıdır.

Serveti100 Milyon Dolar
Doğum TarihiMayıs 29, 1969 (55 yaşında )
CinsiyetErkek
Boy1.82 Metre
MeslekYapımcı, Gazeteci
MilliyetTürk
Acun Ilıcalı Serveti 2024

Kaynak : Celebritynetworth .com

1 Yorum

Bir Yorum Yap