Güncel Fiyatlar

Ağız Maskesi Eczane Fiyatı

Ağız Maskesi Eczane Fiyatı, Ağız Maskesi Eczane Fiyatı

Son dakika sokağa 20 yaş altı çıkma yasağı ve yaşı tutarak çıkanların da maske takma zorunluluğu nedeniyle maske satışlarında tekrar bir patlama yaşanacak gibi görünüyor. Ağız Maskesi Eczane Fiyatları ne kadar, Ağız Maskesi Eczane Fiyatları ne kadar, ağız maskesi eczane fiyatı tekli , siyah ağız maskesi eczane fiyatı ne aralıkta sizin için derledik.

Ağız Maskesi Eczane Fiyatı 2021 Güncel

Ağız Maskesi Eczane Fiyatı, Ağız Maskesi Eczane Fiyatı

Resimde de göreceğiniz gibi ağız maskesi fiyatları 1.44 TL’den başlayarak 50-60 liralara kadar çıkıyor.

Güncelleme : İçeriğimiz ilk olarak Mart 2020 tarihinde yazılmıştı. Bildiğiniz üzere o zamanlar fırsatçılar nedeniyle maske fiyatları çok yüksekten gidiyordu.

Ancak devletimizin düzenlemeleri ile maskenin tane fiyatına maksimum 1 TL limiti konulduktan sonra ayrıca maske üretimi de artınca fiyatlar oldukça ucuzladı.

2020 sonu 2021 başı itibarı ile 50 adetlik maske kutuları ortalama 30-50 TL arasında satılıyor. Yani 1 adet ağız maskesi eczane fiyatı 60 kuruş ile 1 lira arasında.

İlginizi çekebilir: Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi

Cerrahi Maske Fiyat

Ağız Maskesi Eczane Fiyatı, Ağız Maskesi Eczane Fiyatı

Ağız maskesi eczane fiyatı medikal maske olarak 2-3 TL aralığında olabiliyor. Ancak siyah şekilli şüküllü maske araştırıyorsanız 20 TL’Ye kadar fiyat artabiliyor.

Ağız Maskesi Eczane Fiyatı – Cerrahi Maske Fiyat – Eczane Maske Fiyat – Corona Maskesi Fiyat – n95 maske fiyat ne kadar ? tek kullanımlık maske 50 adet

Bir Yorum Yap