Aim Geliştirme

Aim Geliştirme , oyunseverlerin son zamanlarda araştırdığı konulardan. CS Go , Pubg , Fortnite aim geliştirme Sitesi arayışlarınız için sizlere mükemmel bir içerik hazırladık. Daha iyi mouse kullanarak daha iyi aim nasıl geliştirilir ?

Bir klavye veya fare kullanarak kafadan vuruş yapmak için uğraşırken küçük bir aim geliştirme çalışması, sizlere uzun vadede çok fazla değer katacaktır. Aim becerilerinizi artırmak için biraz zaman harcamak, sıralama yapmak ve daha fazla maç kazanmak için sağlam bir yoldur. Doğal olarak, ne kadar iyi bir nişancı olursanız, o kadar iyi bir oyuncu olursunuz.

Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

Aim Geliştirme Oyunu

CS Go , Pubg , Fortnite gibi oyunlarda aiminizi geliştirirecek piyasada bir sürü nişan alma oyunu bulunuyor. Bu oyunlarla kendinizi test ederek ve talim yaparak nişan alma becerilerinizi daha iyi hale getirebilirsiniz. İşte sizler için 5 adet aim geliştirme oyunu:

 • Aimlab
 • 3d Aim Trainer
 • Aim Trainer
 • Aim Master
 • Aim400

En İyi Güneş Koruyucu Krem Hangisi?

Cs go aim geliştirme

CS Go’da daha iyi aim sağlayabilmeniz için size 4 öneri hazırladık:

1. Bir ısınma maçı oynayın

CS GO’da en iyi oyuncular, her rekabetçi oyundan önce ısınma maçı yaparak, nişan alma becerilerinizi geliştirmenizi önerir. Bunun oyunu ayarlamanıza ve gözlerinizi hedefler üzerinde eğitmenize yardımcı olabileceğini söylüyor. Deathmatch oyun modu bunun için oldukça faydalı olabilir.

En İyi Tıraş Makinesi Hangisi?

2. Kas hafızanızı geliştirin

Başarılı oyuncuların çoğunun amacınızı iyileştirmek için önereceği yaygın bir ipucu, ekrana bakmamak ve gözlerinizi her zaman nişangahlara dik tutmaktır. Bu şekilde, nişangahınızı harita üzerinde her hareket ettirdiğinizde, hedefiniz daima görüş alanınızdadır. Ankit, bunun gerekli olmadığını, çünkü el-göz koordinasyonu ve eğitimli kas hafızasının devreye girebileceğini söylüyor.
“Yeterince Counter-Strike oynadıktan sonra, gözlerinizi artı işaretinde tutacağınızı sanmıyorum. Ben bunu yapmıyorum. Kas hafızanızı geliştiriyorsunuz ve bir düşman görür görmez nişangahınız otomatik olarak ona doğru gidecek ”diyor Ankit.
Bunun işe yaraması için, büyük, pürüzsüz bir fare altlığına ihtiyacınız var ve rahatça hareket etmesi için eğitmeniz gerekiyor.

3. Flick Nişan alıştırması yapın

Genel olarak CS’de iki tür hedefleme teorisi vardır: GO. Birincisi, hareket ediyor olsanız bile nişangahınızı belirli bir noktada eğitilmiş tuttuğunuz izleme hedefi. İkincisi, artı işaretinizi hedef noktalar arasında çok hızlı bir şekilde hareket ettirdiğiniz fiske hedeflemedir. Flick hedef hareketi, aynı zamanda kas hafızasını geliştirmenin bir işlevidir. Mükemmelleştirmenin en iyi yolu, hızlı kol hareketlerini kullanarak hedefler arasında önce yavaşça (tercihen aim_botz’da pratik yapın) geçiş yapmak ve ardından kas hafızanız geliştikçe hareketleri çabuk ve hızlı hale getirmektir.

4. Çömelmeyi etkili bir şekilde kullanın


Ankit, çömelmeyi nasıl ve ne zaman kullanmanız gerektiğini öğrenmenizi önerir, çünkü amacınıza yardımcı olabilir. Ankit, “CS: GO’da çömeldiğinizde mermi yayılması biraz azalır, bu yüzden bunu kendi avantajınız olarak kullandığınızdan emin olun” diyor.
Çömelme ayrıca etkili bir savunma aracı olabilir. “Düşmanlarınızın kafadan vuruşları kaçırmasını sağlamak için çömelmeyi de kullanabilirsiniz çünkü yarı düzgün bir oyuncunun bile nişangahı her zaman kafa hizasında olacaktır” diye ekliyor.

Pubg Aim Geliştirme

PUBG veya PlayerUnknown’s Battlegrounds, gerçekçi atış mekanizması nedeniyle Battle Royale türünde popülerdir.Bu yoğun taktiksel oyunda, oyuncular hayatta kalmak istiyorlarsa doğru nişan almalı ve atış yapmalıdır.

Nişan alırken mesafe, düşman hareketi, geri tepme ve mermi düşürme gibi hatırlanması gereken birkaç faktör vardır.Bunu akılda tutarak, nişan almayı iyileştirmek için size 6 PUBG ipucu sunuyoruz.

Aim Geliştirme için Pratik yapmak sizi mükemmelleştirir

Nişan almayı geliştirmenin en iyi yolunun eğitim moduna geçmek ve onları tanımak için çeşitli silahlarla pratik yapmak olduğunu inkar etmek mümkün değil. Hareketli hedefleri vurmaya çalışın. Sağladığımız oyun içi çekim ipuçları, platformlar arasında ortaktır.

Dürbününüzün artı işaretini nereye yerleştirmelisiniz?

 • Uzun mesafeli atışlar 3 katın üzerinde dürbünler gerektirir, ancak oyuncuların doğru atışlar yapmak için artı işaretini nereye yerleştireceklerini bilmeleri gerekir.
 • Artı işaretlerinde bir köşeli çift ayraç (ters V şeklinde bir şey) ve çentikler bulunur.
 • 100m atışlar için, zikzak ucunu düşmanın vücuduna, 200m için dibe, 300m için çizginin ilk çentiğine yerleştirin ve mesafe arttıkça çentiklerin aşağı doğru hareket etmesi gerekir.

Hareketli hedeflere nasıl nişan alınır?

 • PUBG’de hareketli hedefleri vurmak en zor olanıdır.
 • Hareket eden hedefleri hedeflemek için önce hareket yörüngelerini takip edin, ardından mesafeyi hesaplamaya çalışın.
 • Hedef 100 m uzaktaysa, önünde başka bir kişinin olduğunu hayal edin ve o pozisyonda 200 m uzaktaysa ateş edin ve sonra 2 kişiyi hayal edin.
 • Ayrıca, değişen mermi hızlarını hesaba katmayı ve dürbünlerinizi buna göre ayarlamayı unutmayın.

Geri tepmede ustalaşmayı öğrenin

 • Geri tepme ölümcüldür ve otomatik ateşleme modunda eksik atışlardan büyük ölçüde sorumludur.
 • Nişan alırken, geri tepme nedeniyle artı işaretinin yukarı veya yan yana hareketini ayarlayın.
 • Hedefe ulaşmak için tam otomatik modda çekim yaparken artı işaretini kademeli olarak aşağı doğru hareket ettirin.
 • Alternatif olarak, geri tepmeyi azaltan ve doğruluğu artıran, mermilerinizi istediğiniz yere indirmenize izin veren tek atışlar yapın.

Nişan almak için hangi kapsamların kullanılacağını bilin

Dürbün seçiminiz nişan almanızı etkileyecektir. Bu nedenle, yakın mesafeden, kalçadan ateş etmenizi öneririz, bu da sadece artı işaretini işaret etmeniz ve yakınlaştırmadan çekim yapmanız anlamına gelir. Alternatif olarak, bir Red Dot Sight veya Holographic Sight kullanın.

Ateş etmeniz gereken mesafeye bağlı olarak, durumlara uyum sağlamak için en az 4x ve 8x dürbün taşımanızı öneririz.

Daha iyi nişan almak için ayarlarınızı iyi yapın

Bu, nişan almayı geliştirmek için en bariz ipucudur.

Hedefi geliştirmek için hassasiyet dahil olmak üzere oyun ayarlarınızı seçin. Yakın ve orta menzil için daha düşük bir hassasiyet tavsiye edilirken, uzun menzilli çekimler için daha yüksek bir hassasiyet açıkça tercih edilir.Tercih edilen bir artı işareti renginin seçilmesi de nişan almaya yardımcı olur.Belirli bir ayar düzeninin sizin için nasıl çalıştığını görün ve oyunda nişan alma doğruluğunuz iyileşene kadar buna göre değiştirin.

Fortnite Aim Geliştirme

Fortnite Aiminizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Bu kılavuz, Fortnite Battle Royale’de aiminizi nasıl geliştirebileceğinize dair ipuçları sağlar.

Atışlarınızı İyileştirmek için Aim Geliştirme

Nişan alma, doğruluğunuzu ne kadar geliştirebileceğinize bağlıdır. Bu, bir oyuncunun başarılı bir şekilde atış yapma yeteneğidir. Hedeflemeniz ne kadar iyi olursa, hedefleri vurma olasılığınız o kadar artar.

Silah Özellikleri Doğruluğu Etkiliyor

Farklı silahlar ve mermi türleri bir oyuncunun fps doğruluğunu etkileyebilir. Mesafeniz, silahın mermi yayılması ve saldırı açıları da genel amacınızda rol oynar.

Silahını tanı

Silahlarınızın temellerini bulun. Hitscan mı yoksa mermi mi? Kısa mı, orta mı yoksa uzun vadeli mi? Mermi yayılması / düşüşü nedir? Silahınızın istatistiklerini ayarlamayı unutmayın.

PC Ayarlarını ve Fare Hassasiyetini Ayarlayın

Oyun içinde yapılacak ilk şey, fare hassasiyetinizi ayarlamaktır. Hangi hızda rahat ettiğinizi öğrenin.

Yüksek VS Düşük Hassasiyet

Bu kişisel tercihlere bağlıdır, ancak her ikisinin de kendi artıları ve eksileri vardır. İkisi arasındaki dengeyi bulun.

Yüksek hassasiyet

Hızlı inşa edin ve hareketi hızlı izleyin! Düşmanları vururken hızlı atış yapın ve takip edin.

Düşük Hassasiyet

Düşük Hassasiyeti seçerken üretim hızınızı ve becerilerinizi göz önünde bulundurun. Çekim için harika bir destektir, ancak üretim becerilerinizi engelleyebilir.

Nişangahınızı Düşmanlar Üzerinde Eğitin

Ateş ederken düşmanın hareketlerini takip edin. SMG’ler ve Saldırı Tüfekleri gibi isabet taramaları, imleç düşmanın üzerinde olduğu sürece vurduklarında izleme konusunda özellikle güçlüdür.

İPUÇLARI:

 • Vücudun merkezine nişan alarak kişinin hareketini yatay olarak takip edin. Düşmanınız zıplasa bile, artı işaretiniz vücutlarına inecek.
 • Vurulmaktan kaçınmak için zıplıyorsanız, ateş ederken aşağı doğru nişan alın. Bu, düşmanınızın isabet alanına vurmanıza izin verecektir.
 • Kafadan vurmaktan kaçınmak için çömelirlerse, vücutlarının merkezine nişan alın. Çömeldiklerinde ya vücutlarına ya da kafalarına vuracaksınız.

Aim geliştirme sitesi

Aim gelişirme sitesi arayışlarında olanlar için aşağıdaki siteler bulunmaz bir fırsat olacaktır.

 • Aimlab
 • 3d Aim Trainer
 • Aim Trainer
 • Aim Master
 • Aim400

Bir Yorum Yap