Finans

Akbank Günlük Para Çekme Limiti 2021

Akbank Günlük Para Çekme Limiti 2021, Akbank Günlük Para Çekme Limiti 2021

Her kurumun kendi has kriterleri ve kuralları vardır. Bankalar belirli prosedürlere uyarak müşterilerine hizmetler sunarlar. Hesap açma, fatura ödeme, kredi kartı başvuruları, kredi başvuruları gibi tüm işlemler için belirli kriterler vardır. Akbank müşterileri için ATM ya da şubeden para çekme kullandıkları kartlara göre farklı aralıklarda yer alıyor. Bu nedenle Akbank günlük para çekme limiti 2021 kriterleri Neo, Neo Meo, Neo 1e1, Neo ekkart, Neo Busıness, Neo Prıvate, Neoexı26 kartlarında farklı günlük para çekme limiti vardır. Sahip olduğunuz kartın türüne göre para çekme limiti farklı aralıklarda yer alıyor. Akbank bu tutarları güncelleme ve değiştirme hakkına sahiptir. Bu nedenle hizmet sürecinde değişim yapma hakkını saklı tutacaktır.

Akbank Para Çekme Limiti

Kartlar için sunulan Akbank günlük para çekme limiti 2021 tutarlarına ek olarak ek para çekme limitleri de sunuluyor. Neo Meo kartlarda 250 TL olan günlük para çekme limiti, Neo kartlarda 1500 TL’ye kadar çıkmaktadır. Neo ekkart’ta ve Neoexı26 ise günlük para çekme limiti 1000 TL olmaktadır. Business kartlarda 5000 TL olan tutar, Private kartlarda 10000’ya kadar çıkmaktadır. Nakit çekimler için saat önemlidir. Saat 00:00’a kadar belirtilen tutarlarda çekimler yapılabilir. Bir dakika sonrasında yeni bir gün olduğu için aynı tutarda yeni bir çekim daha yapabilirsiniz. Bu da ihtiyacınız olması durumunda kullanılabilecek bir püf noktasıdır.

Kart türüne göre Akbank günlük para çekme limiti 2021 tutarları belirleniyor. Para çekme limitini artırmak istediğinizde kartınızı değiştirmeniz gerekir. Bunun için müşteri hizmetleri ile görüşebilir ya da Akbank şubelerine gidebilirsiniz. Aynı gün içinde hesabınızdaki paranın tümünü çekmek istiyor iseniz Akbank şubeleri üzerinden bu işlemi gerçekleştirmeniz gerekir. Hafta sonu ya da tatil günlerinde paranın tamamını çekme imkânınız olmayacaktır. Ayrıca günlük para çekme limitini aştığınızda bankaya belirli bir komisyon ödeyerek bu işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Bankamatikler aracılığı ile banka müşterilerinin pek çok işlemini gerçekleştirebiliyor. Hızlı ve kolay bir şekilde yapılan işlemlerde kartın türüne göre para çekme işlemleri de pratik bir şekilde yapılabiliyor.

Akbank Kartsız Para Çekme

Bankalar her geçen gün müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacı ile yeni uygulamalar geliştiriyor. Bunlardan biri de kartsız para çekme işlemleridir. Bunun içinde Akbank günlük para çekme limiti 2021 tutarları bulunuyor. Bankamatiklerde kartsız işlem seçeneği bulunuyor. Bu özelliği kullanabilmek için Akbank mobil üzerinden referans kodunu alabilir. En yakın Akbank ATM’sinden ihtiyacınız olan tutarı kart kullanmadan çekebilirsiniz. Kartsız işlem yapmak için ayrıca TC no, kredi kartı bilgileri ile de giriş yapılabilir. Şifrenizi unuttuğunuzda online bankacılık sistemi üzerinden tekrar şifre alabilirsiniz. Akbank direkt mobil ekranında gönderilen referans numarasını, referans numarası ile para çekme fonksiyonu seçilir. Daha sonra ekrana göstererek sistemin açılması sağlanır. Tüm Akbank ATM’lerinden Akbank direk kullanarak günlük 5000 TL’ye kadar para çekme imkanınız olacaktır.

Türkiye genelinde 5000’i aşan Akbank ATM’si bulunuyor. Bankamatikler üzerinden bankada sıra beklemeden 365 gün 24 saat hızlı ve pratik bir şekilde para çekimi yapılabilir. Tüm Akbank müşterilerinin yanında farklı banka ve kredi kartı sahipleri de Akbank günlük para çekme limiti 2021 belirli tutarlar aradığında para çekme ve bakiye görüntüleme işlemlerini yapabiliyor. Belirtilen tutarlarda ATM’ler üzerinden para çekme işlemleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu tutarlara ek olarak günlük ek para çekme limitleri de sunuluyor. Günlük para çekme limitleri üzerinden para çekme işlemi yapılırken ücretlendirme yapılır. Akbank mobil QR kod ile para çekme yapılırken de limit 5000 TL olmaktadır.

İlginizi çekebilir: IPhone 11 Ne Zaman Çıktı ?

Bir Yorum Yap