Advertorial

Android İçin En iyi Ekran Kaydedici Uygulama – Mobizen

Android İçin En iyi Ekran Kaydedici Uygulama - Mobizen

Android İçin En iyi Ekran Kaydedici Uygulama – Mobizen

Mobizen, hem Android cihazınıza hem de PC’nize indirerek aralarında bağlantı kurabileceğiniz root yetkisine gerek kalmadan cihazınızdan ekran görüntüsü ve video kayıtları alabileceğiniz, Android yönetim aracıdır. Mobizen’in geliştirilmesinin altında yatan asıl neden bilgisayarınız ve telefonunuz arasında bir bağ kurarak telefonunuzu nerede olursanız olun yönetmenizi sağlamak.

Örneğin bilgisayarınızın başında oturdunuz çalışıyorsunuz ve bu sırada telefonunuz sizden uzak bir yerde şarja takılı. Mobizen yardımıyla hemen Android cihazınıza bağlanabilir ve cihazınız üzerinden yapmak istediğiniz işlemleri sanki cihazınızın elinizin altındaymış gibi halledebilirsiniz. Programın kullanıcılar tarafından en sevilen özelliği cihazınızı tümüyle Windows’a taşıyabilmesi özelliğidir. Uygulama üzerinden, Wi-Fi ve 3G üzerinden erişim için izin tanıyan yazılımla artık USB kablosuna gerek kalmadan Android cihazınızı bilgisayarınıza bağlayabilir hatta dahası cihazınızı istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Yönetim özelliklerini bir kenara bırakacak olursak belki de Mobizen’in sunduğu en gelişmiş özellik Android rootsuz ekran videosu kaydetme özelliğini sunuyor olmasıdır. Cihazınızdan bağımsız olarak kayıt yapmanıza olanak tanıyan Mobizen sayesinde donanım özelliklerinizi cihazınıza bırakırken yüksek kaliteli ekran görüntüsü çekimleri yapabilir ve istediğiniz kaliteli videoları artık ikinci bir kameraya ihtiyacınız olmaksızın kayda alabilirsiniz.

Tıpkı bilgisayarlarımızda kullandığımız Teamviewer gibi işlev gören yazılımda erişimin sağlanması için özel bir PIN kodu oluşturuluyor ve bu PIN kodu sayesinde bilgisayarınız ve telefonunuz eşleştirilerek bağlantı sağlanıyor. Yani, Mobizen’i kullanmak tamamen güvenlidir. Siz de Windows işletim sitemine sahip olan bilgisayarınız üzerinden Mobizen yardımıyla cihazınızı kendi elinizdeymiş gibi tümüyle kontrol etmek, yüksek kaliteli ekran videoları kayda almak ve çok daha fazlasını yapmak istiyorsanız hemen indirebilirsiniz. Diğer android video ve ekran kayıt uygulamalarını görmek için indirgeek.com‘u ziyaret etmenizde yarar var.

Mobizen indirme Bağlantısı: https://indirgeek.com/mobizen/

Bir Yorum Yap

Değerlendirin*