Teknoloji

Android Telefona Youtubeden Video Nasıl İndirilir ?

Android Telefona Youtubeden Video Nasıl İndirilir

Youtube en çok video izlemesi yapılan ve paylaşılan platform olmaktadır. Akıllı cihazlar üzerinden bile yüksek kaliteli videolar izleme imkanı bulunuyor. İnternet erişimi bazı durumlarda imkansız olabiliyor. Bu durumda sevdiğiniz ve beğendiğiniz videoları rahatlıkla izleyebilmek için telefonunuza indirebilirsiniz. Bunun için android telefona youtubeden video nasıl indirilir araştırmaları yapılıyor. Video indirmek için kullanılacak basit ancak masraflı bir yöntem olan Premium aboneliğine sahip olmak gereklidir. Aylık ödemelerle Premium üye olabilir ve you tube tüm içeriklerine reklam olmadan erişebilirsiniz. Bunun yanında indirme işlemlerini de pratik olarak yapabilirsiniz. İndirime işlemi için herhangi bir araca gereksiniminiz olmaz. Ancak daha masrafsız olarak indirmek istiyorsanız çeşitli uygulamalar kullanabilirsiniz.

Android Youtube Video İndirme

Bilgisayarda ya da telefonda you tube üzerinden video indirmek için online web sitelerinden yararlanabilirsiniz. İndirmek istenilen videonun linkini kopyalayarak video indirme sitesi açabilir ve kopyalanan URL’yi sitenin arama bölümüne yapıştırabilirsiniz. İndir seçeneğine tıklayarak videonun inmesini pratik bir şekilde sağlayabilirsiniz. İndirdiğiniz video indirilenler klasöründe yer alacaktır. Bu alanda android telefona youtubeden video nasıl indirilir araştırması yapanlar hiçbir uygulama indirmeden doğrudan bu hizmeti veren siteler üzerinden de bu işlemi kolayca yapabilir. Videoyu ses dosyası olarak ta indirebilir, video olarak indirirken farklı çözünürlükler kullanabilirsiniz.

Sevdiğiniz you tube videolarını indirebilmek için kullanacağınız uygulamalar sayesinde farklı formatlarda videoları indirebilirsiniz. Videolardaki sesi ayırabilir ve çalma listeleri oluşturabilirsiniz. İnternet olmayan her ortamda videolarınızı rahatlıkla izleyebilir ve çalma listelerinde kendi seçimlerinizi kullanabilirsiniz. Android cihazlar üzerinden android telefona youtubeden video nasıl indirilir araştırmalarınızda play store üzerinden pek çok uygulama ile karşılaşabilirsiniz. Bu alanda kullanacağınız programlar ile pratik bir şekilde uygulamaları indirebilirsiniz. You tube üzerinden aradığınız tüm videolar akıllı cihazınızın hafızasında olduğu sürece online olmadığınız her durumda videoları kullanabilir, rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Bilgisayar ve telefon üzerinden indirme programları farklıdır. Andorid sistemlerde kullanıcı dostu uygulamalar bulmak oldukça kolaydır. Aradığınız programları play store üzerinden rahatlıkla indirebilir ve you tube üzerinden indirme işlemleri yapabilirsiniz

Android Video İndirme Programı

Android cihazlarınızda you tube üzerinden video indirmek için kullanabileceğiniz programlardan biri KeepVid olmaktadır. Uygulama play store üzerinde yer almıyor. Bilgisayar üzerinde apk dosyası olarak indirebilir ve sonrasında telefonunuza yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama üzerinden video indirmek için you tube üzerinden indirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayabilir ve uygulama üzerinde bağlantıyı yapıştırarak dosya indir butonuna tıklayabilirsiniz. Bu alanda android telefona youtubeden video nasıl indirilir araştırmalarınızda doğrudan play store üzerinden indirebileceğiniz bir uygulama da TubeMate olmaktadır. Programın Türkçe dil desteği de bulunuyor. Bu şekilde video indirme işlemlerinizi daha pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Uygulama üzerinden video indirmek için izlemek istediğiniz videoları uygulama içerisinde açmanız yeterlidir. Video üzerinde belirlenen yeşil ok işaretine tıklanarak videolarınızı rahatlıkla indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Otomasyon Nedir ?

Bir Yorum Yap

Değerlendirin*