Tatil

Antalya’nın En İyi Otel Sıralaması

Antalya’nın En İyi Otel Sıralaması

Antalya ili tatil rotasını bu bölgeye çevirenlere sadece deniz, güneş imkânı sunmamakta bunun yanı sıra tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle de gelenleri kendisine hayran bırakmaktadır. Antalya, her yıl birçok ülke vatandaşlarının da ziyaretlerine ev sahibi yapan bir ilimizdir. Yaz mevsiminin bu bölgede diğer bölgelere nispeten biraz daha uzun oluşu, bölgenin yabancı turistlerce yoğun ilgi görmesi sebebiyle buradaki oteller de birbirinden farklı konseptlerle hizmet vermektedir. Antalya’nın en iyi otel sıralaması söz konusu olduğunda birçok seçenek arasından karar vermek de güçleşmektedir. Antalya ilinin birçok beldesi de otel seçenekleri konusunda çeşitler sunmaktadır. Bu beldeler arasında yer alan Kaş, Kalkan, Belek, Kemer gibi bölgelerde de konaklama seçenekleri oldukça fazladır.

Antalya’nın En İyi Otel Sıralaması

  • Maxx Royal Kemer Resort

Otel beş yıldızlıdır ve tüm odalarında mutfak, banyo ve salon olacak şekilde tasarlanmıştır.

  • The Land of Legend Kingdom Hotel

Beş yıldızlı oteller grubunda olan Kingdom Lara konum olarak da Lara bölgesinde hizmet vermektedir.

  • Maxx Royal Belek Golf Resort

Belek’te bulunur ve beş yıldızlı bir oteldir.

  • Lara Barut Collection

Beş yıldızlı olan otel en fazla rezervasyon alan oteller arasında yer alır.

  • Voyage Belek Golf&Spa

Bu otel de beş yıldızlı oteller arasındadır.

  • Voyage Sorgun

Manavgat’ta hizmet veren otel beş yıldızlıdır.

  • Sueno Hotels Deluxe Belek

Serik mevkiinde beş yıldızlı olarak hizmet sunmaktadır

Antalyanin En Iyi Otel Siralamasi 2
Antalya’nın En İyi Otel Sıralaması 3

Antalya ilinde yer alanoteller,konuklarına birçok imkânı da sunmaktadır. Hem doğanın içinde yer alan hem de misafirlerine yüksek oranda konfor sağlayan Antalya otelleri dünyanın her yerinden tatilcileri kendisine çekebilme becerisine sahiptir. Bu bölgede karşılaşılabilecek otel seçenekleri arasında 5 yıldızlı otellerin yanı sıra daha düşük yıldızlı otellerde mevcut. Verilen hizmet kalitesi ise oldukça yüksek. Bölgenin turizme hizmet eden bir yapıda olması, sektöre hizmet eden firmaların profesyonel yaklaşımları Antalya ilinin cazibe merkezi haline gelmesinde etkili.

Bu bölgede her isteğe ve bütçeye uygun otel bulmak mümkün. Yaz sezonu boyunca ağırlıklı olarak yabancı turistlere hizmet sunan oteller yerli turistlerin de ihtiyaçlarına uygun hizmet vermeyi sürdürüyor. Antalya’nın En İyi Otel Sıralaması söz konusuysa kişisel tercihlere göre seçim yapmak da güçleşiyor. Zira bölgede her isteğe ve bütçeye uygun otel bulmak mümkün.  Ayrıca Antalya’da Kaleiçi bölgesinde bulunan butik oteller tatilini burada geçirmek isteyen misafirlerine hizmet sunuyor. Bu butik oteller arasında tavsiye edilebilecek olanlardan bazıları şunlar.

  • Villa Mavi
  • Casa Sur

Bu butik otellerden Casa Sur plaja yakın oluşuyla dikkat çekiyor. 6 odalı olarak tasarlanmış olan otelde evcil hayvanınız konusunda da bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Villa Mavi ise bir konak biçiminde hizmet veriyor ve ziyaretçi kapasitesi 10 kişiyle sınırlı. Konağın 3 banyosu bulunuyor.

Antalya ili geniş bir alana yayılmış ve turistik birçok beldesi olan bir şehir. Bu yüzden gezip görülebilecek çok fazla seçeneğe sahip. Şehirde yer alan lüks oteller yerli ve yabancı turistlere yüksek konfor seçenekleri sunma konusunda birbirleriyle yarışıyor denebilir. Antalya’nın en iyi otel sıralaması söz konusu olduğunda burada yer alan birkaç lüks otel her şey dahil konseptleri, plaj ve havuz seçenekleri ile gelenlere tatillerini en iyi şekilde geçirme imkânı sunuyor. Sahilde ya da doğanın içinde dahi olsalar bu oteller, yüksek standartlarda hizmet verdikleri için ziyaretçilerinin de buradan ayrılırken memnun kalmaması pek mümkün olmuyor.

Bu yazımız ilginizi çektiyse En İyi Next Uydu Alıcısı Hangisi? yazımızda ilginizi çekebilir.

Bir Yorum Yap

Değerlendirin*