Advertorial

Banyolarda Duşakabin mi Küvet mi Tercih Edilmeli?

banyolarda dusakabin mi kuvet mi tercih edilmeli 1635431342 2411

Banyonuzu yenilemeyi düşünüyorsanız duşakabin ve küvet arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Elbette ihtiyaçlarınızı dikkate alarak bir seçim yapmanız gerekiyor. Ancak banyoda ayrılan alanın büyüklüğünü de dikkate almanızda fayda var. Çok küçük bir alan söz konusu olduğunda duşakabin seçimi yapmak durumunda kalabilirsiniz. 

Günümüzde çok sayıda firma tarafından üretilen küvet modellerinin ölçüleri de değişkenlik gösteriyor. Genellikle küvet ölçülerinin 150 cm ile 180 cm arasında değiştiğini söyleyebiliriz. Daha küçük ölçülerde küvet bulmanız zor olmaz. Ancak daha küçük bir küvette banyo keyfi yapmanız da zor olur. Haliyle 150 cm’den daha dar bir alan mevcutsa seçiminizi hiç tereddüt etmeden duşakabin yönünde yapabilirsiniz. 

Banyolarda Duşakabin mi Küvet mi Tercih Edilmeli?

Bu noktada ihtiyaçlardan da söz etmek gerekir. Bel ya da kasları ile ilgili problemleri olanların sık sık sıcak su banyosu yapması gerekiyor. Bu durumda da banyoda mutlaka küvet bulunması gerekiyor. Duşakabinler ise daha rahat hareket etme imkanı sunuyor olmasıyla ön plana çıkıyor. Aynı zamanda günümüzde son derece şık bir görünüm sergileyen, banyonuza değer katacak olan duşakabin modellerini de görebilirsiniz. 

Son olarak karar vermeden önce banyo küvet modelleri incelemesi yapmanızı da öneririz. Bunun için de rotanız mutlaka VitrA internet sitesi olmalıdır. Küvet modellerini daha yakından incelemeniz durumunda banyonuzda nasıl bir tasarım istediğinize karar vermeniz de kolaylaşacaktır. Yeni nesil küvet modelleri şık görünümleri ve estetik hatlarıyla da ön plana çıkıyor. Özellikle bu marka imzasını taşıyan tasarımların her türlü banyo dekorasyonuna uyum sağlıyor olması da dikkat çekiyor. 

Oval ve dikdörtgen küvet çeşitlerinin yanı sıra yuvarlak bir forma sahip olan modeller de beğeniye sunuluyor. Ancak tercihinizi duşakabin yönünde yapmanız durumunda da yine zengin bir model seçeneği yelpazesi ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Çok sayıda farklı modelin bir arada sunulduğu VitrA internet sitesinde ihtiyacınız olan ölçülerde duşakabin ya da küvetleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu arada site üzerinden modelleri birbiri ile karşılaştırma şansına da sahip olduğunu belirtelim. Haliyle en uygun modeli dakikalar içerisinde seçmeniz de gayet kolay olacak.

Bir Yorum Yap