İlaç Fiyatları

Bexsero Fiyat 2022 , Bexsero Aşısı Fiyatı , Bexsero Aşı Fiyat

Güncel Bexsero Fiyat 2022 Bexsero Fiyatları

Bexsero Fiyatları 2022 – Güncel Bexsero aşı Fiyat – Bexsero aşısı fiyatı – Menenjit aşısı Bexsero fiyat – Bexsero aşı fiyatı – Bexsero aşısı fiyat İlaçlara son dakika şubat zammı gelmesi ile birlikte ülkemizde çok tüketilen ilaçlardan olan Bexsero da zamlardan nasibini aldı. Peki Güncel Zamlı Bexsero Fiyatları 2022 yılında nasıl olacak ? Yazımızda güncel Bexsero fiyatı yer almaktadır. Bexsero fiyatı 2022 yılında güncel olarak eczanelerden bilgi ile alınmıştır ve 2022 yılında güncellenecektir.

Bexsero Nedir Ne İşe Yarar ?

Bexsero B tipi menenjit aşısı ülkemizde yeni olmasına rağmen aslında pek çok gelişmiş ülkede rutin bir şekilde uygulanmaktadır. Aşı 2. ayını doldurmuş her bebeğe yapılabilir. Doz sayısı aşı başlandığında bebeğin yaşına göre değişir. Diğer aşılardaki gibi ateş, ağrı, sertlik ve kızarıklık dışında çok ciddi bir yan etkisi yoktur. 2 ayını doldurmuş bebeklerden başlanarak bu aşı uygulanabilir.

Bexsero Fiyat 2022

Güncel Bexsero fiyat 2022 yılında 533.40 TL dir.

Bexsero Nedir Ne İşe Yarar ?

Bexsero B tipi menenjit aşısı ülkemizde yeni olmasına rağmen aslında pek çok gelişmiş ülkede rutin bir şekilde uygulanmaktadır.

Bexsero Fiyat 2022 Ne Kadar ?

Güncel Bexsero fiyat 2022 yılında 533.40 TL dir.

Bir Yorum Yap

Değerlendirin*