Ramazan

Bim Ramazan Kolisi 2023 Fiyatları

bim ramazan kolisi 2023 fiyatlari 7494

Ramazan ayının gelmesiyle marketlerde çeşitli Ramazan kolileri ile karşılaşılırken BİM marketleri de hazırladığı paketlerle müşterilerine hizmet vermektedir. Bim Ramazan Kolisi 2023 Fiyatları merak edilirken paketlerin zengin bir içeriğe sahip olduğu görülür. Ramazan ayı bu yıl nisan ayının 13’ünde başlayacak olup Ramazan Bayramı 13 Mayıs’ta kutlanacak. Kadir Gecesi ise bu yıl 8 Mayıs Cumartesi gününe denk geliyor. Ramazan ayı tüm Müslümanlar tarafından sabırsızlıkla beklenirken bu ay kendine özgü manevi havası nedeniyle yardımlaşmanın da arttığı bir dönem.

İlginizi çekebilir: A101 Ramazan Kolisi 2023 Fiyatları

Bu ayda oruç tutan Müslümanlar iftar ve sahurda yenmek üzere düşünülmüş erzak paketlerini almak sureti ile ihtiyaç sahiplerine dağıtıyorlar. Ramazan kolileri marketler tarafından hazır olarak müşterilere sunulurken içerisinde de çeşitli ürünlere yer veriliyor. Bu erzaklar farklı ihtiyaçları karşılamak üzere ayarlanıyor ve temel gıdaların yanı sıra kahvaltı çeşitleri ile de zengin bir içeriğe sahip. Her market sattığı ürünler arasından tercih ettiği erzak çeşitlerine kolisinde yer veriyor ve bu koliler de zaman zaman belirli fiyat aralıklarına göre hazırlanıyor.

Bim Ramazan Kolisi İçindekiler

Ramazan kolisi içerisinde birçok ürün yer alırken fiyatlandırma yapılırken her marketin kendine özgü bir fiyat politikası oluyor. Bim Ramazan Kolisi 2023 Fiyatları da merak edilenler arasında yer alırken bir kolinin fiyatı 75.65 TL. Ramazan ayı kendine özgü yanları ile Müslümanlar tarafından büyük bir sevinçle beklenirken bu ayda oruç tutulacak olması nedeni ile erzak yardımları da önemli hale geliyor. Yardımlaşma duygusuna bağlı olarak insanların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere satın aldığı Ramazan kolileri sayesinde birlik ve beraberlik duygusu yaşanırken maneviyat açısından da insanların huzur bulması söz konusu. Ramazan ayı her yıl kutlanırken 30 günlük orucun ardından Ramazanın sona ermesi Ramazan Bayramı ile uğurlanıyor. Bu süreçte iftar ve sahur saatlerinde yemekler daha özenle hazırlanırken çeşitli erzak yardımları ile de dayanışma içerisinde olunuyor. Bundan dolayı da marketler tarafından hazırlanan erzak kolileri pek çok kişi tarafından satın alınarak dağıtılıyor.

 • Yarım Kilo İnci Marka Zeytin
 • İlkgün Marka Reçel
 • Sayley Marka Fındık Kreması
 • Yurdum Marka Salça
 • Hürrem Marka Hazır Çorba 2 paket
 • Berk Filiz Çay Yarım kg
 • Küp Şeker
 • 2 Adet Makarna
 • Efsane Un 1kg
 • Tuz
 • Ayçiçek Yağı 1 LT
 • Fasulye 1 kg

BİM Ramazan Kolisinde Neler Var

Ramazan ayının yaklaşması ile hazırlanan erzak kolileri de birçok insanın merak ettikleri arasında yer alırken kolilerin fiyatları ve içindekiler de öğrenilmek isteniyor. Bundan dolayı da oluşan sorulardan biri Bim Ramazan Kolisi 2023 Fiyatları yönünde olurken bu tür bir koli yaklaşık olarak 75TL’den satışa çıkıyor. Ramazan kolisinin içinde ise makarna, un, çay ve yağ gibi temel gıdaların yanı sıra reçel ve fındık ezmesi gibi ürünler de mevcut. Ramazan kolisi alınırken içerisinde ne tür malzemeler olduğu merak edilirken bir evin temel ihtiyaçları düşünülerek bu koliler hazırlanıyor.

Marketler Ramazan kolilerini hazırlarken çeşitli fiyat aralıklarında seçenekler sunabiliyorlar. Fiyatın değişmesine bağlı olarak da paketin içerisinde yer alan ürünlerin miktarı ve türünde farklılık olabiliyor. BİM de bu yıl hazırladığı koli seçeneği ile çeşitli ürünlere kolisinde yer vermiş. Sahurda yenebileceği düşünülen zeytin, reçel gibi kahvaltılık malzemelerin de kolide yer aldığı görülürken yemek yapmak için gerekli olabilecek malzemeler de kolide yer alıyor. Her yıl benzer ürünlerle hazırlanan koliler temelde yardımlaşma amacına yönelik olarak organize ediliyor. Bundan dolayı da en temel ihtiyaçlar dikkate alınarak hazırlanıyor.

İlginizi çekebilir: Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2023

Bir Yorum Yap