Bimcell Ramazan Kampanyası 2023

Ramazan ayı boyunca çeşitli firmalar kampanyalar yapmaya devam ederken bunlardan biri de Bimcell operatörüdür. Bimcell Ramazan Kampanyası 2023 kullanıcıların merak ettikleri arasında yer alırken bu operatörün müşterileri her geçen gün artmaktadır. Bundan dolayı da Bimcell operatörü cazip kampanya seçenekleri ile müşterilerine hizmet verir. Bimcell faturasız hatlara hizmet veren bir operatördür ve bu tür bir uygulamadan yararlanmak için kimlik beyanı ile BİM mağazalarından hat alınabilmektedir. Bimcell tarafından yapılan çeşitli kampanyalarda 25 TL üzerinde yükleme yapan herkese 1 GB bedava internet paketi verilirken 40 TL üzeri yüklemelerde ise 5 GB bedava internet vermektedir.

Her yüklemenin ardından da internet paketlerini yenileyen Bimcell kullanıcı sayısını arttırmaya yönelik olarak bu kampanyalardan yararlanmaktadır. Bundan dolayı da her geçen gün müşteri potansiyelinde bir artış yaşandığı görülürken cazip kampanya seçenekleri ile iletişim sektöründe Bimcell de tercih edilen operatörler arasında yer almaktadır. Bimcell müşterileri için ayrıca yeni hat almaları durumunda 30 gün süre ile yurt içinde kullanılmak üzere her yöne 300 dakikadan oluşan bir hediye de sunmaktadır. Bu hediye paketinin içerisinde 300 SMS ve 9GB internet de bulunmaktadır. Hediyeden yararlanmak isteyen müşterilerin hattı satın aldıktan sonra 4551’e BONUS yazarak mesaj atması gerekir.

İlginizi çekebilir: Bim Ramazan Kolisi 2023 Fiyatları

Bimcell Ramazan Kampanyasında Neler Var ?

Bimcell yeni müşterilerine özel çeşitli kampanyalar düzenleyerek hat alımında artış yaşanmasını hedeflerken oldukça cazip seçenekler sunmaktadır. Bu kampanyalardan biri de 40 TL hattına yükleyen müşteriler için 2 GB internet hediyesi olmaktadır. Ayrıca 50 TL hatta yükleyen müşterilerine de 5 GB internet hediye etmektedir. Bunu gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların Bimcell Festival yazarak 4551’e mesaj göndermesi gerekmektedir. Her yüklemenin ardından da internet paketlerini yenileyen Bimcell müşterileri açısından memnuniyet verici hizmetler yapmaktadır. Dileyen müşteriler hatlarına yükleme yaptıkları takdirde bu internet paketlerine sahip olabilmektedir. 

Bimcell Ramazan Kampanyası 2023 bundan dolayı merak edilirken online işlemler menüsünden giriş yapılması gerekmektedir. Ramazan ayında Bimcell bedava 1 GB internet kampanyası uygularken bunun içinse yapılması gereken 5555’e mesaj göndermektir. HEDİYE 1GB yazarak bu numaraya SMS atıldığında ücretsiz olarak internetten yararlanmak mümkün olurken bu uygulama Ramazan ayı içindir. Bimcell’in sunduğu bu hizmetten yaralanmak isteyen müşterilerin mesaj atarak bu uygulamadan yaralanmak istediklerini bildirmeleri gerekir. Ramazan kampanyası tüm müşteriler için geçerli olurken ayrıca yeni müşteri olmak isteyenler için de cazip birçok kampanya sunulmaktadır.

Ramazanda Bimcell Kampanyası 2023

Ramazan ayının gelmesi ile telefon operatörlerinin yaptığı kampanyalar da çeşitlenmeye başlamış durumdadır. Bimcell de bu çalışmaları yapan operatörlerden biri olarak Ramazan ayı boyunca geçerli olan 1 GB bedava internet kampanyasından tüm müşterilerini yararlandırırken bunun dışında da farklı kampanya türleri ile çalışmalar yapar. Bimcell çeşitli kampanyalarını düzenlerken farklı ödeme seçeneklerine uygun olarak bu kampanyalar üzerinde düzenleme yapmaktadır. Ramazan ayında yaptığı kampanya, hattına para yükleyen tüm müşteriler için geçerli olan 1GB bedava internet kampanyası olurken diğer kampanyalar hatta yüklenecek miktara bağlı olarak şekillenir. Bundan dolayı da farklı internet paketlerinden söz edilmektedir.

Ramazan için geçerli olan kampanyası ise bedava 1 GB internet kullanımıdır. Bimcell Ramazan Kampanyası 2023 hakkında araştırılanlar arasında bu kampanyanın ne olduğu hakkında sorular yer alırken kampanya bedava internet paketini kapsar. Telefon operatörleri bu yıl kullanıcılarına genel olarak hediye internet paketleri vermekte ve Ramazan ayı dolayısı ile müşterilerini memnun etmek istemektedirler. Bimcell de bundan dolayı hem hedef kitlesini arttırmak hem de mevcut müşterilerini memnun etmek adına kampanyalarını sürdürmektedir.

İlginizi çekebilir: A101 Ramazan Kolisi 2023 Fiyatları

Bir Yorum Yap