Advertorial

Bir Akıllı Bileklikten Daha Fazlası Mi Band 4

Mi Band 4

Herkes için iyilik motivasyonu ile 2010 yılında kurulan Xiaomi, yüksek kaliteye sahip son teknoloji ürünlerin geniş kitlelerce ulaşılabilir olması adına çalışan bir elektronik markasıdır. Yalnızca akıllı telefonlar değil, aynı zamanda televizyon, akıllı ev ürünleri ve yönlendirici alanlarında da geliştirilmiş ürünler vardır.

Günümüzde 30’da fazla ülkeye hizmet veren Xiaomi ürünlerini “Mi” olarak ortaya koyar. Mobil internetten gelen Mi, ileri teknoloji ile donatılan ve hayatın hemen her alanına uzanan işlevleriyle en basit işleri dahi kolaylaştıran ürünleri içeriyor. Bu ürünlerin başında gelen akıllı bileklik Mi Band ile yapabileceklerinizin bir sınırı yok. Sosyal medyadan, antrenman ve uyku düzeni kontrollerine kadar pek çok şeyi yalnızca kolunuzu kaldırarak takip edebiliyorsunuz.

Mi Band 4 Özellikleri

Xiaomi’nin Android cihazlara uyumlu akıllı bileklik modelleri, estetik ve ergonomik tasarıma sahiptir. Mi band olarak bilinen akıllı bileklik modelleri 110 mAh pil kapasitesi, 20 gr ağırlık,kablosuz bağlantı, nabız sensörü ile dokunmatik kontrol ekranı sayesinde özellikle dış mekanlarda kullanımı pratiktir ve egzersizlerin takibi kolayca yapılabilir.

Mi Band 4 modeli 50 metreye kadar suya dayanıklı yapısıyla yüzerken de kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Uyku monitörü, nabız sayıcı, hava durumu, alarm kurma, arama yanıtlama gibi pek çok işlevi bileğinizi kaldırarak gerçekleştirebilirsiniz. Xiaomi Mi band modellerini özellikleriyle birlikte sizlerin kıyaslayabilmesi için hazırlayan cimri.com’da detaylı olarak inceleyebilmek mümkün. Kategori filtreleri ile seçimi sınırlandırarak yalnızca aradığınız ürünleri karşılaştırabilir, istediğiniz sonuca daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Mi Band 4 Fiyatı

Xiaomi akıllı bileklik fiyatları modeline, tasarımına ve özelliklerine istinaden farklılık gösterir. Hemen her bütçeye uygun ortalama 100 TL ile 800 TL arasında değişenMi Band 4 fiyat seçenekleri bulunur. Bunun yanı sıra yeni modeller önceki modellere göre daha işlevli hale getirilmelerinden dolayı fiyatları daha yüksek görünür.

Xiaomi’de geliştirilen akıllı ürünlerin arasında bugünlerde kullanımı hayli yaygınlaşan akıllı bileklik modellerinden size uygun olanını seçmek için dikkatli bir araştırma gerekir. Gereken araştırma için cimri.com ihtiyaç duyduğunuz ürün karşılaştırmasını kolay bir şekilde tek site üzerinden gerçekleştirmenizi sağlar.

Bir Yorum Yap

Değerlendirin*