Finans

Burgan Bank Kimin ?

burgan bank kimin 5572

Türkiye’de 30 dan fazla banka bulunuyor. Yeni nesil bankacılık sisteminde dijital platformlu bankalar öne çıkıyor. Özellikle yabancı ortaklı bankalar arasında bulunan Burgan Bank, 2012 tarihinde kurulmuştur. Bu alanda Burgan bank kimin araştırmaları yapılmaktadır. Merkezi Kuveyt olan bu banka Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Türkiye üzerinden faaliyet gösteriyor. Bankanın Tekfen ve Eurobank’a ait olan hisselerini Burgan Bank Grubu  2012 yılında satın almış ve 99,26 payı ile ana hissedar olmuştur. Türkiye üzerinde 14 ilde önemli ticaret ve sanayi bölgelerin de 32 şubesi bulunan banka, bankacılık etik ilkelerine bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Burgan Bank İnternet Bankacılığı

Banka müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına mobil uygulama ve internet bankacılığı üzerinden de hizmetler sunuyor. Siri kullanılarak sesli işlem araması yapılabiliyor. Mobil uygulamasında her ekrana özel işlem menüsü bulunuyor. Mobil uygulaması bu özellikleri ile kullanıcı dostu kullanımlara sahiptir. Bankacılık işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapabileceğiniz bu uygulama andorid ve IOS uyumlu cihazlarda kullanılabilir. Kuveyt merkezli banka, Burgan bank kimin araştırmalarında bu ülke ile merkezli olarak tanımlanabilir. İnternet üzerinden pek çok bankacılık işlemleri yapılabiliyor. Hesap açma, hesap kapatma, faizler, oranlar inceleme, döviz çevirici, kampanyalar, duyurular, iletişim, parola işlemleri online ve mobil uygulamalar üzerinden yapılabilir.

Hesap işlemleri, para transferleri, kayıtlı hızlı işlemler, ödemeler, yatırım işlemleri gibi bütün bankacılık işlemlerini online ve mobil uygulamalar üzerinden yapılabiliyor. Bunların yanında telefon bankacılığı hizmetleri de bulunuyor. Bunun için ATM kartı şifresi ya da internet bankacılığı şifresi ile telefon bankacılığı işlemleri gerçekleştirilebilir. Ülkemizde ismi çokça bilinmeyen bu banka için bu banka için araştırmalar yapılabiliyor. Kuveyt merkezli banka müşterilerine hem şube üzerinden hem internet üzerinden hem de telefon bankacılığı üzerinden hizmetler vermektedir. Para transferi işlemlerinizi aynı banka üzerinden olduğu sürece günün her saatinde yapabilirsiniz. Farklı hesaba para gönderme işlemleri ise 16.30’a kadar yapılabiliyor. Tatil günlerinde ya da hafta sonunda bu işlemler yapılamıyor. Telefon bankacılığı üzerinden otomatik ödeme talimatı verilebiliyor.

Burgan Bank Güvenilir Mi ?

Banka 1989 yılında Tekfen yatırım finansman banası olarak kurulmuştu. Kısa bir zaman içerisinde yatırım bankacılığı ve kurumsal bankacılık alanlarında sektörün önde gelen bankaları arasında yer almıştır. 2001 yılında ise ticari bankacılık ve büyüme planları kapsamında birikimlerini Bank Eskpress bünyesine katmıştır. Euronbank ortaklığını ardından banka Eurobank Tekfen A.Ş adı ile çalışmalarına devam etmiştir. 2012 yılında ise Türkiye’de 14 ile yayılan Burgan Bank tarafından satın alınarak, 2013 yılı itibari ile bu firma kapsamında hizmet vermeye başlamıştır. Kuveyt merkezli banka, Burgan bank kimin araştırmalarında yabancı yatırımcılarla konu araştırması tamamlanıyor. Günümüzde ise 32 şubesi bulunan firma sadece Türkiye’de değil, Kuzey Afrika ve Orta Doğu ülkelerinde de hizmetler vermektedir.

MENA bölgesi dünyanın yükselen bölgesi olmakta ve Burgan bank Türkiye şubeleri bu bölgeyi yakından tanımaktadır. Dinamikleri çok iyi bir şekilde bilen banka, müşteri odaklı bankacılık hizmetleri ile faaliyet göstermektedir. Burgan Bank’ın çoğunluk hissesi Cezayir, Irak, Lübnan ve Tynus merkezleri bankalara ait olmaktadır. Burgan bank Türkiye ise MENAT adı verilen bu grubun en büyük şube ağına sahip bankaları arasında yer alır. Bunların yanı sıra Birleşik Arap Emirliklerinde hizmetler sunan ofisi bulunmakta ve finansman olanakları ile katılım imkanları sunmaktadır. Bu alanda Burgan bank kimin sorusunun karşılığı geniş bir ortaklıktan oluşuyor. İleri teknolojisi, güçlü alt yapısı ile Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinin önce firmaları arasında yer alıyor. Ülkemizde de hizmetleri ve sunduğu olanakları ile müşteri portföyünü her geçen gün biraz daha geliştirmektedir.

İlginizi çekebilir: iPhone 7 ne zaman çıktı ?

Bir Yorum Yap