Burger King Menü Fiyatları

30.09.2020
Burger King Menü Fiyatları

2020 yılında Burger King menü fiyatları; menülerin içeriğine ve dönem dönem yapılan kampanyalara göre farklılık göstermektedir. Burger King menü fiyatlarını, menüye yapılacak olan eklemeler ve çıkarmalar ile beraber satın alacak olan kişi belirleyebilmektedir.

Terazinin En İyi Anlaştığı Burç

Burger King Whopper Menü Fiyatları Ne Kadardır?

Whopper menü ücreti; 29.95 TL’dir. Büyük boy susamlı sandviç ekmeğinin içerisinde; Whopper eti, salatalık turşusu, ketçap, mayonez, doğranmış marul, domates ve soğan bulunmaktadır. Menü kapsamında büyük boy patates kızartması, kutu içecek ve 2 adet sos seçeneği bulunmaktadır.

Burger King Triple Whopper Menü Ücretleri Nasıldır?

Triple Whopper menü fiyatı; 43.50 TL’dir. Triple Whopper, büyük boy patates kızartması ve kutu Coca Cola bu menüyü oluşturmaktadır. Acı sos, hardal, ketçap, mayonez, sarımsaklı mayonez sosları içerisinden ücretsiz 2 adet sos da seçilebilmektedir. Büyük boy susamlı sandviç ekmeği içerisinde; 2 tane Whopper eti, salatalık turşusu, ketçap, mayonez, göbek salata, domates ve soğan bulunmaktadır.

En İyi Gözlük Camı Hangisi?

Burger King Etli Barbekü Brioche Menü Ücretleri Ne Kadardır?

Etli barbekü brioche menü fiyatı; 31.95 TL’dir. Brioche ekmeğinin içerisinde; Whopper eti, cheddar peyniri, barbekü sosu, mayonez, marul ve çıtır kaplamalı soğan bulunmaktadır. Yanında büyük boy patates kızartması ve kutu içeceğin yanı sıra 2 adet sos verilmektedir.

MUTLAKA OKUMALISIN:   Komple Sandık Motor Fiyatları 2020

Burger King Tavuklu Barbekü Brioche Menü Satış Fiyatı Ne Kadardır?

Tavuklu barbekü brioche menü fiyatı; 30.95 TL’dir. Tavuklu barbekü brioche; brioche ekmeğinin içerisine özel kaplamalı tavuk göğüs fileto, cheddar peyniri, barbekü sosu, mayonez ve marul konması ile oluşturulmaktadır. Menü kapsamında tavuklu barbekü brioche yanında; büyük boy patates kızartması, içeceği ve 2 sos çeşidi alınabilmektedir.

Burger King Mangalda Izgara Tavuk Menü Fiyatları Nasıldır?

Mangalda ızgara tavuk menü ücreti; 29.95 TL’dir. Menü kapsamında; magalda ızgara tavuk sandviç, büyük boy patates, kutu içecek ve 2 sos bulunmaktadır. Sandviçin içerisinde ise; ızgara tavuk, domates, mayonez, barbekü sos, marul ve çıtır kaplamalı soğan vardır. Burger King menü fiyatlarına ek olarak 7.5 TL karşılığında menüye nuggets veya soğan halkası ekleyebilmek mümkündür.

Antalya’nın En İyi Otel Sıralaması

Burger King BK Kral Burger Menü Ne Kadara Satılmaktadır?

BK kral burger menü fiyatı; 25.95 TL’dir. BK kral burger, büyük boy patates, kutu içecek ve 2 sos ile oluşturulmuş olan bir menüdür. BK kral burger ekmeği; patatesli ve tereyağlı bir ekmektir. İçerisinde BK kral burger eti, soğanlı ve sarımsaklı sos, doğranmış marul, domates ve cheddar peyniri bulunmaktadır.

Burger King Texas Smokehouse Burger Menü Hangi Fiyata Satılmaktadır?

Texas Smokehouse burger menü fiyatı; 37.50 TL’dir. Texas Smokehouse burger, büyük boy patates kızartması ve kutu içecek olmak üzere 3lü bir menüdür. 2 sos menünün yanında ücretsiz olarak verilmektedir. Texas Smokehouse burgerın içerisinde; Whopper eti, füme eti, cheddar peyniri, barbekü sosu, çıtır kaplamalı soğan bulunmaktadır.

Burger King Double Texas Smokehouse Burger Menü Fiyatları Nedir?

Double Texas Smokehouse burger menü ücreti; 42.50 TL’dir. Double Texas Smokehouse burgerının içerisinde 2 kat Whopper eti bulunmaktadır. Ayrıca füme eti, barbekü sosu, cheddar peyniri ve çıtır kaplamalı soğan ile de zenginleştirilmiştir. Menüye patates kızartması, içecek ve 2 adet sos da dahil edilmiştir.

MUTLAKA OKUMALISIN:   Olivetti Yazar Kasa Fiyatları

Burger King Cheeseburger Menü Fiyatları Ne Kadardır?

Cheeseburger menü ücreti; 24.50 TL’dir. Burger King menü fiyatları kapsamında ucuz bir menüdür. Küçük boy susamlı sandviç ekmeğinin içerisinde hamburger eti, salatalık turşusu, cheddar peyniri, hardal ve ketçap bulunmaktadır. Burger King’in klasik menülerinden biri olan cheeseburger menüye büyük boy patates kızartması, kutu içecek ve 2 sos dahildir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.