Coca Cola İle Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Coca Cola İle Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Coca Cola İle Bedava 1 GB İnternet Kampanyası, Coca Cola herkesi yakından ilgilendiren bir kampanyaya imza atmış bulunmaktadır. Coca Cola oldukça severek tüketilen bir içecek olmakla birlikte sadece içecek olma özelliğinin dışında alınan 330ml kutu Coca Cola içeceklerinin açma halkalarının altında bulunan sekiz haneli kodun gerekli olan alana gönderilmesi halinde Bedava İnternet 1 GB’a kadar kazanım sağlamaktadır. Üstelik alınan her kutu içeceklerin açma halkalarının altında boş yok. Coca Cola ile 20 Ocak 2023 – 31 Mayıs 2023 saat 23.59’a kadar geçerli olan kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Birde kampanyadan faydalanabilmek için geçerli olan açma halkaları sadece Coca Cola da değil diğer Coca Cola Şekersiz 330ml, Fanta Portakal 330ml ve Sprite 330ml olan kutu ürünlerinin tüm açma halkalarının altında bulunan şifreler kampanyada geçerli olmaktadır. Ayrıca açma halkalarının altından çıkan Bedava İnternet kullanım hakkını Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom operatörlerinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
Belirtilen tarihler arasında yukarıda belirtilen 330ml kuru içeceklerinin açma halkalarının altında bulunan 8 haneli şifreler DAHA DAHA internet sitesi üzerinde bulunan, hediyenin yüklenebilmesi için tarafına doğrultulacak olan soruların bu kısımdan yanıtlanmasının ardından katılım sağlayan tüm vatandaşlarımız 1 GB’a varan Bedava İnternet kullanım hakkı kazanmaktadır. Katılım sağlamak isteyen herkes günde bir kez hediye kazanacaktır. Kazanılan Bedava İnternet kullanım hakkı 24 saat geçerli olmaktadır.

Kampanyaya Katılım İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

Kampanyaya Katılım İçin Gerekli Şartlar Nelerdir? Coca Cola kutu 330ml, Coca Cola şekersiz kutu 330ml, Fanta Portakal Kutu 330ml ve Sprite Kutu 330ml içeceklerinin açma halkalarının altında bulunan 8 haneli şifre ile kampanyaya katılım sağlamaları için DAHA DAHA uygulaması üzerinden sorulacak olan soruları yanıtlayarak üye olması gerekmektedir.Üye işleminin tamamlanmasının ardından, üyelik girişini gerçekleştirdikten sonra açma halkasının altındaki kodun girilmesi ile hediyeye hak kazanıldıktan sonra, uygulama üzerinden kazandığınızın bilgisi sizinle paylaşılacaktır. Ayrıca operatörler hatlarında problem olmayan kişilere yükleme yapacaktır ve hatlarına operatörlerince internet paketleri yüklenecek ve kendilerine ücretsiz kısa mesaj bildirimi yapılacaktır. Kampanyadan tüm operatörler faydalanabilmektedir.

Kampanya Detayları

  • DAHA DAHA sitesi üzerinden üyelik gerçekleştirmek için, kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, kaydedilmesi ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi içeren Aydınlatma Metni okunduktan sonra açık rızanın verilebilmesi için ilgili kutucuk seçilmelidir. Bu şekilde Coca-Cola Meşrubat Pazarlama ve Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi sistemi bünyesine üye olarak dahil olunabilir.  Kullanıcının internet paketini tanımlamak istediği numara SMS ile teyit edildikten sonra ilgili operatörce yükleme gerçekleştirilecektir.
  • İletişim formumun en altında yer alan elektronik ileti gönderimine ilişkin kutucuğu işaretleyen kullanıcıların kişisel verileri, Kişisel Verilerin Korunması Politikası kuralları uyarınca ve Aydınlatma Metni kapsamında belirtilen amaçlarla toplanabilir, işlenebilir, saklanabilir ve bu kullanıcılara, belirtilen şekilde ürünler, promosyonlar, kampanyalar hakkında bilgilendirici SMS veya e-posta gönderimleri yapılabilir.
  • Hediyeler promosyonlu ürün miktarıyla sınırlıdır. Hediyeye konu ilgili internet paketlerinin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Hediye internet paketlerinin tüm operatörler üzerinden yüklenmesi mümkündür.
  • Promosyon boyunca her açma halkası altı kodu yalnızca 1 (bir) kez geçerlidir. Çekiliş hakkı kazanılan aynı kodun birden fazla gönderilmesi ile yapılacak katılımlarda ilk gönderilen katılımlar geçerli olacak, mükerrer katılımlar elenecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
  • Promosyona katılan DAHA DAHA kullanıcılarının günlük internet kazanım hakkı bir (1) ödül ile sınırlıdır.
  • Günlük kazanılan 250 MB veya 1 GB data paketi katılımcıları için paket yüklemesi gelecek bilgilendirme mesajının ardından 1 gün boyunca geçerli olacaktır. Promosyon katılımcıları için internet paket yüklemesi gönderilecek bilgilendirme mesajının ardından 24 saat boyunca geçerli olacak, kullanılmayan datalar 24 saatin sonunda geçerliliğini yitirecektir.
  • Kazanılan internet paketleri mobil sitenin “Daha Cüzdan”  sekmesinde promosyonun geçerlilik tarihi boyunca saklanacak ve 24 saatte bir defa olacak şekilde kullanılabilinecektir. Katılımcılar her halükarda internet paketi kazanacak olup, şanslı olanlar 1 GB’lık paket kazanabilecektir. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar.  Mevcutta data paketi olan kullanıcılar öncelikle söz konusu promosyondan kazandıkları ücretsiz data paketini kullanabilecektir. İlgili internet paketleri yurt içinde operatör kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Kullanıcıların operatörleri ile olan anlaşmalarından doğan borçlar sebebiyle sorumluluğu saklıdır; operatörler bu tarz borç ve yükümlülüklerin yerine getirilmemesinden ötürü işbu promosyon kapsamında kazanılan hediye internet paketlerini yüklememe hakkını saklı tutmaktadır. Promosyon kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye internet paketleri geçerliliğini yitirecektir.
  • Katılımcının verdiği telefon bilgisinin yanlış veya eksik olması sebebiyle data promosyon hediyesinin yüklenememesi halinde Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret A.Ş.sorumlu tutulamaz.  

Bir Yorum Yap