Güncel Haberler

Corona Virüsü Hangi İlde ?

, Corona Virüsü Hangi İlde ?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca dün geç saatlerde çıkıp açıklama yapınca ülke olarak elbette tedirgin olduk ve panikle araştırma yapmaya başladık. Çünkü bakan virüslü vakanın hangi ilde olduğunu açıklamadı. İstanbul da olabilir, Ankara da olabilir, İzmir de olabilir diye tüm kanallar açıklama yaptı. Ancak araştırmalarımız bu konuda devam etti. Corona Virüsü Hangi İlde yazının devamından okuyabilirsiniz.

Korona Virüs Son Durum

Koronavirüs’te son durumun ne olduğu merak ediliyor. Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs salgını, 6 kıtada (Çin hariç) 117 ülkeye yayıldı. Dünyada yeni tip koronavirüs bulaşan kişi sayısı 119 bin 120 oldu. Virüse bağlı ölüm sayısı, 4 bin 284; ölüm oranı yüzde 3,59’a (10 Mart: 3,51) yükseldi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca dün yaptığı açıklamada, “Bugün akşam saatlerinde koronavirüs şüphesi olan bir vatandaşımızın test sonucu pozitif çıktı.” dedi. İşte son durum…

Corona Virüsü Hangi İlde ?

, Corona Virüsü Hangi İlde ?

Corona hangi ilde, corona hangi şehirde, Türkiye’de corona hangi ilde ortaya çıktı sorguları çok sayıda geliyor. Ancak şuana kadar resmi bir açıklama yapılmadığını biliyoruz.

Bunun nedeni ise insanlarda panik havası olması, virüs olan ilin içerisinde yaşayan insanların şehri terkedecek potansiyellerinin olması, iş güç finans eğitim gibi hayati önem taşıyan konuların duracak olmasıdır.

Ancak son araştırmalarımıza göre virüsün istanbul’da olma ihtimali yüksek görünüyor.

Bir Yorum Yap