Güncel Haberler

Covid Hattı Telefon Numarası

5eac6bbe67b0a9002038d6ec

Covid Hattı Telefon Numarası veya koronavirüs şikayet hattı telefon numarası araştırıyorsanız doğru adrestesiniz. Etrafınızda covid olan ancak bu durumu önemsemeyen birileri varsa bu hat üzerinden şikayet ederek gereğinin görevlilerce yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Covid Hattı Telefon Numarası

Alo 184 üzerinden Covid Hattı Telefon Numarası veya koronavirüs şikayet hattı Sağlık Bakanlığı aracılığıyla COVID-19 (Corona) vaka bildirimlerini yapabilirsiniz.

alo184
Covid Hattı Telefon Numarası 3

Corona virüs danışma hattı nedir? Koronavirüs Whatsapp danışma hattı telefon numarası Sağlık Bakanlığı corona virüs mücadelesi kapsamında, vatandaşların doğru ve güncel bilgiye ulaşması, merak edilen sorulara yanıt bulması ve riskli durumlarda yönlendirme yapılabilmesi alacıyla Corona virüs Whatsapp Danışma Hattı’nı hizmete açtı. 7 gün 24 saat vatandaşların güvenilir ve güncel bilgilere ulaşması sağlayan SABİM corona virüs danışma telefon numarası internette sık sık sorgulanıyor. Peki, corona virüs danışma hattı nedir? İşte, koronavirüs Whatsapp danışma hattı telefon numarası ve konuyla ilgili ayrıntılar.

Vatandaşlar Sabim whatsapp danışma hattında bilgilere yazılı ve görsel materyaller ile erişebiliyor. Vatandaşlar korona virüs ile ilgili en güncel ve doğru bilgilere Whatsapp danışma hattıyla ulaşıyor. Sağlık Bakanlığı tarafından korona virüse karşı alınan tedbirler kapsamında oluşturulan SABİM 184 Whatsapp danışma hattı vatandaşların virüsle ilgili güncel ve doğru verilere ulaşmasını sağlıyor. Vatandaşların 0541 888 0184 numarasıyla ulaşabileceği hatta kişilere riskli durumlarda yapmaları gerekenlere dair yönlendirme de yapılıyor.

Bir Yorum Yap

Değerlendirin*