Oyun Haberleri

Cs Go Bunny Kodu, Cs Go Bunny Açma Kodu

cs go bunny kodu, Cs Go Bunny Kodu, Cs Go Bunny Açma Kodu

CS Go Bunny kodu içeriğimiz ile sizlerleyiz. Bu yazımızda cs go bunny açma kodu nedir , cs go bunny açma kodu nasıl kullanılır detaylıca anlatacağız. Öncelikle Cs go bunny nedir bakalım :

Cs Go Bunny Nedir ?

CS Go Oynarken oyuncuların bir çoğu daha hızlı gidebilmek için bıçak çekerek gitmek gerektiğini düşünür. Mantık olarak en hafif silah bıçak olduğundan hızlı gidebilmek için bıçak çekilerek gidilir. Ancak daha hızlı gidebilmek için yapılabilecek bir şey daha var : Bunny ! CS Go’da Bunny yaparak daha hızlı hareket edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Eu4 Hileleri

Gta San andreas Hileleri

Pubg Şekilli Nick , Pubg Mobile Şekilli Nick, Pubg klan isimleri şekilli yazma

CS GO Bunny Kodları

sv_cheats 1;
sv_enablebunnyhopping 1;
sv_autobunnyhopping 1;
sv_staminamax 0;
sv_staminajumpcost 0;
sv_staminalandcost 0;
sv_staminarecoveryrate 0;
sv_airaccelerate 2000;
sv_accelerate_use_weapon_speed 0;
sv_maxvelocity 3500;

Cs Go Bunny Kodu ( Hızlı )

sv_cheats 1;sv_enablebunnyhopping 1;sv_maxvelocity 7000;sv_staminamax 0;sv_staminalandcost 0;sv_staminajumpcost 0;sv_accelerate_use_weapon_speed 0;sv_staminarecoveryrate 0;sv_autobunnyhopping 1;sv_airaccelerate 2000

Cs Go Bunny Kodu ( Normal )

sv_cheats 1;sv_enablebunnyhopping 1;sv_maxvelocity 3500;sv_staminamax 0;sv_staminalandcost 0.050;sv_staminajumpcost 0.080;sv_accelerate_use_weapon_speed 0;sv_staminarecoveryrate 0;sv_autobunnyhopping 1; sv_airaccelerate 12

CS GO Bunny Açma Kodu Nasıl Eklenir ?

Bu komutlar için tek ön koşul, geliştirici konsolunun etkinleştirilmiş olmasıdır (ha!). Bunu CS: GO ayarlarınıza, ardından “Oyun Ayarları” na gidip “Geliştirici Konsolunu Etkinleştir” açılır menüsünde “Evet” i seçerek yapabilirsiniz. Etkinleştirmekte zorlanıyorsanız, daha fazla yardım için geliştirici konsolu etkinleştirme kılavuzumuza bakın. Geliştirici konsolunu etkinleştirdikten sonra klavyenizdeki `veya ~ tuşuna basarak açabilirsiniz.

Süper kolay bhop’ların kilidini açmak için aşağıdaki iki komuttan birini CS: GO konsolunuza kopyalamanız yeterlidir. Unutmayın, resmi sunucularda kullanılamazlar.

CS Go Bunny Kodu Nedir

CS Go Bunny kodu çok daha hızlı hareket etmek için yazılan koddur.

CS GO Bunny Açma Kodu Nasıl Eklenir ?

Bu komutlar için tek ön koşul, geliştirici konsolunun etkinleştirilmiş olmasıdır

Bir Yorum Yap