Otomobil

Dacia Dokker 2021

, Dacia Dokker 2021

Dacia Dokker 2020 özellikleri , , Dacia Dokker 2020 fiyatları. Yeni Dacia Dokker tahminen 2020’de piyasaya sürülecek. Yüksek tavan kombinasyonu, aşağıdaki fotoğrafta görüldüğü gibi kayar ve çift kapıları ile desteklenmektedir. Görsel olarak, aynı segmentte olan Kangoo’ya paralellikler görülebilir.

Dacia bir sonraki Dokker’ın test aşamasına yeşil ışık yaktı . Bu casus fotoğraflarında da görülebileceği gibi, Renault Kangoo’ya biraz benzerlik gösteriyor ve 2020’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Dacia Dokker 2020’nin gelişim aşaması yeni başladı ve CarPix casuslarız bize yeni modelin ilk casus fotoğraflarını gösterdi. Çok sayıda Renault Kangoo’yu hatırlatan bir estetik ile Dokker 2020, kendine has özellikleri olan daha ucuz bir model olacak.

, Dacia Dokker 2021
Dacia Dokker 2020

Piyasadaki en ucuz yüksek çatı kombinasyonu olan Dacia Dokker’ın 2020 yılına kadar ikinci nesil olması bekleniyor. Aracın gelen ilk fotoğrafları, yükselen bir yolcu bölmesinin bulunduğu tipik temel formu göstermektedir. Örneğin, kendi optik gruplarına sahip olurken, ön taraf Kangoo’da görünenden biraz farklı bir tasarıma sahip olacak. Kangoo’nun 5-cıvatalı tekerleri, yaklaşık dört taneye yol açacaktır. Boyut, bu modelden daha küçük görünüyor, ancak bu, taşıdığı yoğun kamuflajın etkisi olabilir. İç mekana gelince, Renault versiyonundan daha basit ve Spartalı olması bekleniyor .

, Dacia Dokker 2021

Yan raylar, yerden tasarruf sağlayan arkaya erişim sağlayan sürgülü kapıları ortaya çıkarır. Arka tarafta daha önce menteşeli yan kanat kapıları kullanıldı. Arkasında ne kadar depolama alanı olduğu hakkında şuan için bir bilgimiz mevcut değil.

, Dacia Dokker 2021

Ayrıca, Kangoo’nun ne kadarının Dokker’de olacağı da belli değil. Fiyat farkını azaltmak için, muhtemelen malzeme ve teknolojiden tasarruf edilir. Dacia Dokker (2020), tekerlek başına yalnızca dört tane tekerlek cıvatasına sahipken, Fransız yüksek çatı kombinasyonunun beş tane olması dikkat çekicidir. Motor yelpazesi muhtemelen kullanım için kurumsal rafta bekleyen çeşitli benzinli ve dizel motorları içerecektir. Mevcut nesil bile, modern Dacia Dokker kullanımında 2020 yılında kullanılması beklenen bir agrega olan 130 beygirlik 1.33 litrelik modern dört silindirli turbo benzinli motora sahip olacak. Ek olarak, bir LPG varyantının muhtemel olduğu düşünülmektedir. Mekanik teklife gelince, Dacia Dokker 2020’nin benzinli ve dizel motorlara sahip olması bekleniyor ve bir LPG versiyonunun da gelmesi bekleniyor . Resmi sunumuna gelince, yeni Dokker 2020’de tanıtılacak.

Bir Yorum Yap