Dershaneler Açıldı mı ? Dershanelerde Yüzyüze Eğitim Başladı mı ?

02.03.2021
Dershaneler Açıldı mı ? Dershanelerde Yüzyüze Eğitim Başladı mı ?
hemşire bonesi

Dershaneler Açıldı mı 2021 Son Dakika Dershanelerde Yüzyüze Eğitim Başladı mı ? Dershaneler Açılacak mı ? Son Dakika Dershaneler Açılıyor mu haberleri ile karşınızdayız. Ankara’nın gözde eğitim kurumlarından olan Ortadoğulular Eğitim Kurumları medya sözcüsü Baha Aygün bu konuda bir açıklamada bulundu.

Dershaneler Açıldı mı ? Dershanelerde Yüzyüze Eğitim Başladı mı ?

Son aylarda alınan pandemi kararlarından dolayı dershane ve özel eğitim kurumlarında eğitimler ya tamamen iptal olmuştu ya da kısmi olarak kısıtlanarak devam ediyordu.

1 Mart 2021 Salı günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı konuşma sonrasında, haftasonları da dahil olmak üzere sokağa çıkma yasaklarının kaldırılması, eğitim kurumlarında yüzyüze eğitimlerin tekrardan başlamaya karar verilmesi ile dershaneler ve özel kurs merkezlerinde yüzyüze eğitimler başladı.

Öğrencilerin ve velilerin bu konuda hassas olmasını isteyen Baha Aygün, eğitim ertelenemez, öğrencilerimizin eğitimlerinden geri kalmaması adına elimizden gelen tüm imkanları sağlıyoruz, sosyal mesafe koşullarına uygun ve pandemi standartlarının üzerinde eğitimler sunarak gençlerimizi hem okullarına hem de sınavlara hazırlamaya devam ediyoruz, şeklinde açıklamalarda bulundu.

Ortadoğulular 2021 Ankara Bursluluk Sınavları

 

Sözlerine Ortadoğulular Eğitim Kurumlarının hali hazırda yapacağı 2021 bursluluk sınavları ve bu sınavların önemi ile devam eden Sn. Baha; Geleneksel Ortadoğulular Bursluluk Sınavı için başvurular alınmaya başlamıştır. 20-21 Mart 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan yüz yüze bursluluk sınavımız, 5 – 6 – 7 – 9 – 10 ve 11. sınıf öğrencilerimize açılmıştır. Her yıl onlarca öğrencinin ücretsiz eğitim hakkı kazandığı bu eğitim şenliğinde yerinizi almak için ; https://ortadogulular.eyotek.com/Sts_Application.aspx Online kayıt yaptırabilirsiniz, diyerek, bursluluk sınavlarının önemine dikkat çekti.

 

MUTLAKA OKUMALISIN:   19 şubat 2020 tüm ilaçlara %12.1 zam geldi
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

ankara dershaneler
ankara ingilizce kursları
ceza avukatı
özel eğitim merkezi ankara
medwoox cerrahi bone