Advertorial

Desi Ev Alarm Sistemleri

desi ev alarmlari

Evinizi koruma hiçbir aylık yıllık ücret ödemeden koruma altına almaya ne dersiz ?

Desi Alarm & güvenlik kamera sistemleri diğer alarm sistemlerinden farklı olarak tamamen satın alabileceğiniz ve evinizi uygun fiyatlı çelik kapı alarmlarından başlayan modeller ile akıllı alarm sistemine kadar birçok ürün grubu ile tamamen sizlere ait sistemleri güvenlik çözümlerini aylık, yıllık ödeme olmadan sahip olmanıza olanak sağlamaktadır.

Desi Alarm Nedir.

Tamamen yerli üretim ve Türk malı olan, Desi Alarm Sistemleri 1990 yılında kurulan, güvenlik sistemleri alanında kendi AR-GE araştırma ve geliştirmeleri ile ev & işyeri hırsızlık olaylarına karşı çözüm odaklı üretim yapan ender firmalardan biridir. Aynı zamanda Desi ev, işyeri güvenlik sistemleri dışında konfor ürünleri olan parmak izli kapı kontrol sistemleri olan; Desi Piks ve Utopic ürün grupları ile standart bir kapıyı parmak izi ile açılan, kilitleyen ve uzaktan kontrol edilebilen hale getiren, akıllı sistemler tasarlamakta ve üretmektedir.

Diğer Ev alarm Sistemlerinden Farkı

Diğer Alarm & Güvenlik firmaları bilindiği üzere ev alarm sistemleri için aylık ücretlendirme ile çalışmaktadır. Bu tür firmalar çalışma şeklileri ise alarm sistemini satışı yerine kiralama mantığında sizlere kendi ürünlerini kurulumunu yapmakta, oluşabilecek herhangi bir olumsuzluk yani alarm anında, alarm paneli sinyalleri güvenlik şirketine gitmekte olup; oluşan olumsuzluktan size alarm şirketindeki operatörler aramakta ve bilgi vermektedir. Bu verdikleri hizmet kontratlı ve taahhütlü bir şekilde aylık ücretlendirme ile sunmaktadırlar. Doğal olarak alarm paneli ile sizin aranızda sürekli 3 şahıs olması sonucu ağır maliyetli ve imzalanan taahhüt sonucu sistemden ayrılmak istediğinizde de cezai müeyyidelerle karşılaşmanız ve yine mali yönden sıkıntılı bir durum olmaktadır.

Desi Alarm ise bu sistemden farklı çalışma mantığına sahip olmaktadır. En başta söylediğimiz gibi herhangi aylık ödeme olamamaktadır. Evinizin demir baş eşyası gibi düşünebilirsiniz. Alarm paneli ve dedektörleri satın alırsınız, alarm sistemi tamamen size ait olmuş olur. Alarm anında telefon arama işlemi sizin belirlediğini 6 kişi arayıp sesli mesaj bırakmadır. Bu işlem ister sabit hat, ister ise GSM hat üzerinden yapılabilmektedir.

Desi Ev Alarm Sistemleri

Desi güvenlik çözümleri apartman daireleri, villa, müstakil ev için Desi Proline, Metaline ve akıllı alarm sistemi olan Smartline IOT alarm sistemleri ile güvenliğinizi tehdit eden kişilere karşı profesyonel hizmet ile 2 yıl servis garantisi sunmaktadır. 2020 kampanyalı alarm sistemleri fiyatları için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Yap

Değerlendirin*