Dizi Haberleri Güncel Haberler

Doya Doya Moda Betül Diskalifiye mi olacak

, Doya Doya Moda Betül Diskalifiye mi olacak

Doya Doya Moda tüm hızıyla devam ediyor. Daha önce 10 mart içeriğimizde Ferdanur Başaran neden diskalifiye oldu yazmıştık. O günlerde ferdanur ile birlikte diskalifiye olmasını beklediğimiz bir yarışmacı daha vardı Betül Böçkün. Doya Doya Moda Betül Diskalifiye mi olacak diye beklerken, Kemal Doğulu Betül hakkındaki elenme kararını Cuma günü açıklayacağız şeklinde bir açıklama yaptı.

Doya Doya Moda Betül Diskalifiye mi olacak

, Doya Doya Moda Betül Diskalifiye mi olacak

13 Mart Cuma Doya doya moda betül böçkün diskalifiye sorusuna cevap verebilmek için yaşananlara geri dönmek lazım.

Bu hafta yarışmaya gelen Derya, Ferdanur’a daha sessiz olması konusunda ikazlarda bulunmuş, Ferdanur da bunu kendisine yediremeyip, Derya ile tartışması yarışmada sonu oldu.

Tabi bu tartışmaya Betül de dahil olduğu için bunun onunla ilgili de karar çıkacak. Aldığım bir kaç bilgi var. İkinci bir kaynaktan teyit edemedim. bu sebeple %100 doğru olduğunu iddia etmiyorum. Lakin bana gelen bilgi şu yönde.

Ferdanur tartışma esnasında çok ileri gittiğini, Betül ise Ferdanur’a göre daha sakin olduğu bu sebeple ilk giden Ferdanur diskalifiye edildiğini. Ancak Betül de tartışmaya dahil olduğu için anında bir diskalifiye olmadığını ve yayında Cuma gününe kadar belli sayıda yarışmacı olacağı için son kararı Cuma günü verilmesi kararlaştırılmış.

Kaynak: Dizicenter

13 Mart 2020 Doya Doya Moda Betül Elendi mi

Betül Kamera arkasında kurallara uymayan hareketler yaptığı için On puan üzerinden degerlendirileceği yerde Üç puan üzerinden değerlendirme yapıldı.

Diğer yarışmacıların 10 puan üzerinden değerlendirme alması ve Betül’ün 3 puan ile değerlendirme alması Betül’ü direkt elenme potasına sokuyor.

Elenme Potasında Emel, Betül ve Sena var gelişmeleri aktaracağız.

Doya Doya Moda 13 Mart Cuma 2020 Kim Birinci Oldu

Doya Doya Moda 13 Mart Cuma programında birinci Özde oldu. İlk haftadan gelip bir kerede kolye alan ilk kişi olmuş. Yarışmada kalıcı olarak gibi görünüyor.

Betül Böçkün Kimdir

Kuaförlük yapan ve 24 yaşında olduğunu söyleyen Betil Böçkün, kendisiyle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Aslen Bingöllüyüm, Beylikdüzü’nde oturuyorum. Modaya çocukluktan beri ilgim vardı, bebeklerimi giydirerek, kendimle uğraşarak modaya ilgim olduğunu anladım. Bu yarışmadaki amacım büyük bedenlerin de şık ve tarz olduğunu göstermek, buna yönelik butik ve tarz kıyafetler tasarlamak. 

Bir Yorum Yap