E Ticaret Siteni Eticaret.com’un Ücretsiz E Ticaret Paketleri ile Kolayca Aç!

E-ticaret bir iş fikri olarak son zamanlarda oldukça popüler. Bu bakımdan pek çok girişimci buraya adım atmak istemekte. E ticaret paketleri, bu bakımdan size en uygun çözümleri sunmakta.

Zira bunların içinde pek çok modül ve entegrasyon hazır tanımlı bir şekilde sağlanmakta. Böylece uygun fiyata sektöre adım atılmakta ve kısa sürede bir e-ticaret sitesi oluşturulabilmekte.

Eğer size en uygun paketleri incelemek ve bütçenize uyumluları tercih etmek istiyorsanız, Eticaret.com size en uygun seçenekleri sunmakta. Bu çerçevede sunulan ücretsiz, midi ve maksi sitenizi verimli şekilde geliştirmenize olanak tanımakta.

E Ticaret Siteni Eticaret.comun Ucretsiz E Ticaret Paketleri ile Kolayca Ac
E Ticaret Siteni Eticaret.com'un Ücretsiz E Ticaret Paketleri ile Kolayca Aç! 2

Free Paket

Eticaret.com tarafından sunulan free paket, adından da anlaşılabileceği üzere ücretsiz bir şekilde sağlanmakta. Eğer e-ticarete yeni başlamışsanız ya da şu anlık giriş seviyesinde bir paketin yeterli olduğunu düşünüyorsanız avantajlı seçenekler sunmakta. Bunlar ana hatları ile,

 1. Yazılım güncellemeleri,
 2. Anlaşmalı kargo fiyatları,
 3. 1 adet ödeme sistemi entegrasyonu,
 4. Eğitim dokümanları,
 5. 100 GB yıllık trafik/sunucu kullanımı,
 6. 25 tane ürün ekleme,
 7. Kullanım için hazır tema şablonları,
 8. Kapıda ödeme ve havale ile ödeme,

Seçenekleri önerilmekte. Her ne kadar ilerleyen zamanlarda yetersiz gelebilecek olsa da başlangıçta platformunuzu büyütmek, bir strateji oluşturmak için mükemmel.

Midi Paket

Eticaret.com tarafından size sunulan Midi kurulum ardından gelişmeye başlayan sitenizi desteklemek için oldukça kullanışlı. Ücretsiz deneme imkanı olduğu gibi fiyatları da bütçeleri zorlamayacak yapıda. İçeriği temel olarak free paketin tüm olanaklarına sahip. Eksra olarak ise şunlar teklif edilmekte;

 1. 100 adet ürün ekleme
 2. 1000 GB yıllık trafik/sunucu kullanımı
 3. Ticket destek hattı
 4. Alan adı
 5. Özel SSL sertifikası 
 6. Günlük yedekleme

Bu çerçevede e ticaret paketi olarak Midi, daha gelişmiş ve ileri çözümler sunmakta. 

Maksi Paket

Eticaret.com tarafından sunulan Maksi paket, e-ticaret platformları için en verimli çözümleri teklif etmekte. Burada da ücretsiz deneme sürümü yer almakta. Ayrıca fiyatları da aylık oldukça uygun. Bunda free ve midi seçeneklerin tüm özellikleri mevcut. Ek olarak şunlar da dahil edilmekte;

 1. Hediye çeki sistemi
 2. Blog modülü
 3. Tema düzenleme editörü
 4. Premium tema seçenekleri
 5. Sınırsız ödeme sistemi entegrasyonu
 6. Ticket + telefon destek hattı
 7. 2000 GB yıllık trafik/sunucu kullanımı 
 8. 200 adet ürün ekleme

Böylece Eticaret.com, size verimli bir şekilde e-ticaret sitenizi geliştirme olanağı tanımakta. Tüm e ticaret paketleri arasında sorunsuz biçimde değişim yapılabilmekte. Dolayısıyla freeolarak başlasanız bile ilerleyen zamanlarda daha yüksek modele yükseltme de problemsiz olarak sağlanabilmekte.

Ayrıca Eticaret.com, size her pakette teknik destek de sunmakta. Dolayısıyla bir problem olduğunda iletişim kurma ve anında çözüm istemek mümkün.

Bir Yorum Yap