Güncel Haberler

Emir Berke Zincidi Berkcan Güven Olay Silinen Videosu

Emir Berke Zincidi Berkcan Güven Olay Silinen Videosu ! Emir Berke Zincidi Berkcan Güven ve Mesut Can Tomay ile birlikte çektikleri çocuk istismarı sayılabilecek skandal silinen video ile karşınızdayız.

Emir Berke Zincidi Berkcan Güven Olayı Nedir?

Videoda emir berke zincidi berkcan güven ve mesut can tomay’ın da aralarında bulunduğu birkaç kişi Küçük osman’ın oynadığı eski dizi ile alakalı muhabbet ediyorlar. Buraya kadar problem yok ancak konuşmaların içeriği ve Emir berke zincidi’nin de yaşı göz önünde bulundurulduğunda muhabbetler olaya dönüşüyor.

Berkcan Güven ve arkadaşları 14 yaşındaki çocuk oyuncu Emir Berke Zincidi’ye kamerayı veriyor ve +18 videolar yapıyorlar. Küçük bir çocuğun önünde yapılan bu hareketlerin sosyal medya hesaplarında da yayınlanması, sosyal medya kullanıcılarının tepkilerine neden oldu.

Berkcan Güven ve ekibinin Emir Berke Zincidi’ye oynadığı dizideki Caroline’in kalçasının nasıl olduğunu sordukları anlar izleyenleri çileden çıkardı. Çocuk oyuncuya  Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin setinde en iyi ilki kim olduğu da soruluyor. 

Berkcan Güven Silinen Video Yandex

MUTLAKA OKUMALISIN:   Son dakika haberler... Saldırı hazırlığındaki 5 terörist etkisiz hale getirildi
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı