Dekorasyon

En Çok Tercih Edilen Dış Cephe Boya Renkleri

kale boya dış cephe duvar boyası renkleri kataloğu limon küfü kil duvar rengi dış cephe

En Çok Tercih Edilen Dış Cephe Boya Renkleri; yenilenen ve gelişen yaşam koşulları sonucunda şehrimize baktığımızda birçok binanın çok kısa zaman dilimlerinde yükselip yapıldığını görüyoruz. Gerek satın aldığımız apartman daireleri gerekse kendi keyfimize ve zevkimize göre yaptırdığımız müstakil evler derken yeni yeni ihtiyaçlar ortaya çıkmaktadır.

Yaptırdığımız evlerin içleri gönlümüze göre dizayn edilmekte, içlerine seçilen mobilyalar özenle seçilmekte, ıslak zeminlerin vitrifiye eşyaları özenli bir şekilde her bir ayrıntısına dikkat edilerek yerleştirilip dekore edilmektedir. 

Bu durumda herkesin gözünden kaçırdığı, belki de dikkat etmediği bir konuya değineceğiz. Bu yazımızda En Çok Tercih Edilen Dış Cephe Boya Renkleri fikirleri ile hayallerini kurup sonunda kavuştuğunuz evinizin dışarıdan da mükemmel görünmesinin ipuçlarını vereceğiz. Özellikle Marshall, Filli Boya Dış Cephe Boya Renkleri  gibi çok tercih edilen ünlü boya markaları ile boyanmış evlerin görsellerini aktarmaya çalışacağız.

Filli Boya Dış Cephe Renkleri

wkrNW6Uotm0KfCn uod4jKFdFbvxvdAz84vexgAEjTkkHVbDjx1Zp1Txtr5l01KGlnUkSXiGkzlMElgVTViSGWOPfG3Hq2BAUC3BRpKZ38ZBca5J9X2oTh DwHqj2iaKAliI7uH

Evinizi tamamladınız ve dış cephe renklerine karar veremiyorsanız eğer birkaç isim ve kodu ile filli boya renklerini birlikte incelemeye ne dersiniz? Belin başlayalım.

Muson 7043; eğer siz de gri aşığı iseniz bu renk tam size göre. Özellikle yeşil, kırmızı gibi renklerle çok fazla uyumlu olan gri renkler bahçeye dikeceğiniz bitkiler arasında herkesin dönüp tekrar bakacağı bir renk olacaktır.

Çakıl 7041; daha koyu gri severim derseniz eğer füme rengine biraz daha yakın olan bu gri renk evinize çok daha fazla ağır ve asil görünmesini sağlayacaktır. Bahçe Dekorasyonuna koyacağınız herhangi bir renk ile sorunsuz uyum sağlayacak olan bu renk bir çok kişi tarafından favori renk olarak görülür.

Bu renkler bana çok koyu geldi daha açık renk gri serisi yok mu derseniz buyrun;

Kül Grisi 7045; Diğer grilere göre daha açık olan bu renk kasvetli gibi görünen koyu renklerden biraz daha açık tonlardadır. Eğer koyu olmasın ama griden de vazgeçmem derseniz. bu rengi aklınızın bir köşesinde bulundurabilirsiniz.

Duman 7004; Son olarak diğerlerine göre çok daha açık olan bu renk ise en çok tercih edilen renklerden birisi olmuştur. Özellikle gün ışığı ile kendini temizleyen teknolojiye sahip boyaları seçerseniz seçtiğiniz açık rengin uzun vadede sorun olmayacağından emin olabilirsiniz.

Marshall Dış Cephe Renkleri

jXfEberbVN7KXwBb67DyvI3y2oCH79AHe00EYAowzK SGZyWUo6PmgcWNJnE TnviyYT28dT16K e8oPXbHWT a

Size önerebileceğimiz bir diğer Dış Cephe Boya Markası ise marshall dır. Gelişen ve sürekli değişen boya teknolojisi ile istediğiniz boyayı seçip özel makinalarında renklendirip kısa bir süre içerisinde sizlere sunulabilmektedir. Son derece başarılı kapatma özelliği ile az miktarda boya ile çok daha fazla alanı boyamanız mümkündür. Gelelim markanın renk ve kodlarına;

Marshall Kum Fırtınası; Eğer sizde klasik toprak tonlarından yana tercihinizi kullanmak istiyorsanız bu renk tam sizin için üretilmiş. Pembe kahverengi arası olan bu rengi birçok evin dış cephesinde görmemiz mümkündür.

Bu renk size çok açık geldiyse eğer;

Marshall Vaha; rengine hayır diyemeyeceksiniz. Hem toprak tonları hem de açık renk olan bu renk bahçe içindeki çok beğenerek yaptırdığınız evinize tekrar aşık olacağınız renge bürüyecektir. 

Çok farklı bir yeşil tonundan yana tercihimi kullanmak istiyorum diyenler için ise son olarak önereceğimiz boya ismi;

Marshall Defne Yaprağı; Bu renk lacivert ile yeşil arası bir renk olup daha çok Avrupa ülkelerinde rastladığımız bir dış cephe rengidir. Dışarıda apartman veya müstakil evlerin dış cephelerinde rastladığımız toprak veya kiremit tonları gibi klasik olan renklerden ziyade çok farklı ve ağır görünen bu renk zevk sahibi insanların ilk olarak seçenekler arasına koyduğu renklerden bir tanesidir.

En Çok Tercih Edilen Dış Cephe Boya Renkleri ve fotoğrafları ile seçmesi gerçekten çok zor olan renk tercihinize yardımcı olabilmek için aşağıda sizler için seçtiğimiz diğer renklere de göz atabilir evinizin dış cephesini hayallerinizdeki gibi boyatabilirsiniz.

Bir Yorum Yap