Krediler

En Uygun Ev Kredisi Veren Bankalar

en uygun ev kredisi veren bankalar 2434

Ev almak isteyen vatandaşların ilgilendiği konuların başında banka konut kredileri bulunuyor. Bankalar çeşit çeşit vadelerde ve faiz oranlarında farklı krediler seçenekleri sunuyor. İnsanlar bütçelerine en uygun ev kredisi kampanyaları ve faiz indirimleri ile istedikleri bankanın konut kredilerini kullanabiliyorlar. Bu yazımızda en uygun ev kredisi veren bankalar hangileri teker teker inceledik.

QNB Finansbank En Uygun Konut Kredisi

QNB Finansbank müşterilerine satın almak istedikleri evin değerinin %80 nine kadar kredi verebiliyor. Konut kredilerini 180 aya kadar vadeli verebiliyorlar. Faiz oranlarında seçilen vade oranlarına göre değişiyor. Banka müşterilerine 24 ay vadeye kadar %0.90 oranında faiz, 60 ay vadeye %0,93 oranında faiz, 120 ay vadeye ise %0.95 oranın faiz oranı belirlemiştir.

en uygun ev kredisi

Denizbank En Uygun Ev Kredisi

Denizbank müşterileri istedikleri evi almak için bankalarına başvurduklarında yine vadeye göre farklı faiz oranlarıyla karşılaşıyorlar. 180 aya kadar vade imkânı olan kredilerin faiz oranları ise %0.91 ‘den başlıyor. Ayrıca banka kredi kullanan müşterilerinden 500 lira kredi tahsis ücreti ve 700 lira uzman incelemesi ücreti alınabiliyor.

Garanti Bankası Konut Kredisi

Garanti Bankası diğer bankalardan farklı olarak vade sayısının üst limitini 240 olarak belirlemiş durumda. Konut kredilerinde faiz oranları ise %0.90 ‘dan başlıyor. Garanti bankası, 500 lira tahsis ücreti ve 750 lira ekspertiz ücreti alıyor. Bankanın kredi için istediği evraklar ise kat irtifakı tapusu, nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ve inşaat ruhsatı fotokopisidir.

Ziraat Bankası Konut Kredisi

Ziraat bankası müşterilerine 120 aya kadar vadeli kredi imkânı sunuyor. Ayrıca banka evin değerinin % 80 i kadar kredi kullanmanıza izin veriyor. Bankanın faiz oranları ise %0.80 ‘den başlıyor. Başvuru için ise başvuru formu, nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ve alınmak istenen konutun tapu belgesi isteniyor.

TEB Bankası Konut Kredisi

Konut kredisinde 120 aya kadar vade imkânı sunuluyor. Konut kredisindeki faiz oranları ve taksit miktarları seçilen krediye göre değişiyor. Türkiye Ekonomi Bankası konut kredisi alanında 11 tane değişik kredi çeşidi ile kredi almak isteyenlere seçenekler sunuyor. Teb bankasının ev kredilerini inceledikten sonra kendinize uygun olanını seçerek hayal ettiğiniz eve siz de kavuşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bütçenize uygun bir plan seçmek ve ödemelerinizi düzenli olarak yapmak.

Bir Yorum Yap