Advertorial

Ephesia Holiday Beach Club Beklentileri Karşılar Mı? 

unnamed 1

Çok popüler olmayan ancak beklentilerinizi yüzde yüz karşılayacak türden bir tatil beldesi arıyorsanız size ilk olarak Kuşadası’nı öneriyoruz. Kuşadası; coğrafya derslerinden aşina olduğumuz üzere Aydın şehrine bağlıdır. İzmir ve Söke ile komşudur. Yeşil ile mavinin iç içe geçtiği doğası ile dikkat çeker. Bunun yanı sıra, tarihi zenginliği ile de ne kadar özel bir ilçe olduğunu ortaya koyar. Kuşadası’nı tam anlamıyla gezmek istiyorsanız en az birkaç gününüzü ayırmanız şart! Bu noktada, Kuşadası’na gitmeden evvel otel rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde, otellerde yer bulma ihtimalinizin az olduğunu ifade edebiliriz. 

Kuşadası; eşsiz güzelliklerinin yanı sıra bünyesinde bulunan otelleri ile de farkını ortaya koyar. Onlardan birisi de kesinlikle ephesia holiday beach club! Gelin, hem Kuşadası hem de bu otel hakkında çok işinize yarayacak türden bilgiler verelim!

Kuşadası’nda Ne Yapılır? 

Yaz tatili için Kuşadası’nı tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Gelin, Kuşadası gezilecek yerler hakkında bilgi verelim!

• Güvercinada Kalesi: Bilhassa akşam saatlerindeki ışıklandırılmış görüntüsüyle dikkat çeker. Kuşadası’nın eşsiz manzarasına yakından şahit olmak isteyenlerin bir numaralı adresidir. Yaz sezonu boyunca sürekli olarak düzenlenen turlar sayesinde adayı ziyaret etmek mümkün hale gelir. Hem yerli hem de yabancı turistler tarafından ziyaret edilen Güvercinada Kalesi’nde bir de gözetleme kulesi yer alır. 

• Kaleiçi: Birçok kişiye göre Kuşadası’nın kalbidir. İlçenin tarihi ve kültürel hayatını yansıtmasıyla dikkat çeker. Çarşıları, kafeleri, restoranları ve daha birçok özelliğiyle farkını ortaya koyar. Bilhassa Kaleiçi Camii, Tarihi Kaleiçi Surları ve Kaleiçi Hamamı; kesinlikle ziyaret edilmesi gereken yerler arasındadır. Bunun yanı sıra, gece hayatı da son derece renklidir. 

• Efes Antik Kenti: Kuşadası’na yalnızca yarım saatlik mesafede yer alıyor olması ciddi bir avantajdır. MÖ 9000 yılına kadar uzanan bir yerdir. Antik Yunan ve Roma kenti olarak bilinen bölgenin eski özelliklerini günümüze ulaştırmayı başaramasa dahi dikkat çeken bir yer olduğunu söylemek gerekir. 

Ephesia Holiday Beach Club Hangi Özellikleri ile Dikkat Çeker? 

Her şeyden önce, otelin gören herkesi kendisine hayran bırakacak türden Ege Denizi manzarasına sahip olduğunu ifade etmek gerekir. Denize sıfır konumuyla fark yaratır. Ayrıca, şehir merkezine yalnızca yedi km uzaklıktadır. Buna ek olarak, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na da 75 km mesafede olduğunu dile getirmek gerekir. 

Ephesia holiday beach club; her şey dahil konsepti ile hizmet verir. Otele gelenler; yeme içme için herhangi bir ödeme yapmazlar. Tesisin bünyesinde üç adet a la kart restoran, bir adet ana restoran, dört bar ve bir de patisserie yer alır. 

Ephesia Holiday Beach Club; son derece geniş bir alana kuruludur. Dört yetişkin ve dört çocuk havuzu ile hizmet verir.

Bir Yorum Yap