Ethereum Fiyatları Ne Olur Güncel

Kripto para piyasaları yıl sonuna yaklaşırken genelde artı veya eksi yönde hareketlenir. Ethereum ticareti yapan kişilerde ise akıllarda bazı sorular var, ethereum fiyatları ne olur 2021 , ethereum yükselir mi veya ethereum alınır mı, ethereum yıl sonu tahmini, ethereum yıl başı tahmini ? Öncesinde Ethereum ile ilgili bazı sorulara göz atalım.

Güncelleme : Bu yazımız Ethereum yükselir mi diye gelen sorulara yönelik bir eth yorum yazısıydı ve 3 aralık ayında yayımladık. Yayınladığımızda ethereum fiyatları 150 dolar civarıydı. Aşağıda da okuyacağınız tahminlerimizde aralık sonu gibi 120 dolara düşer ocak sonu gibi de ethereum fiyatları 180 dolar civarında olur dedik. Bugün 1 şubat itibarı ile ethereum 180 dolar ve %100 ethereum tahminleri başarısı sağladık. Takdir sizin.

Ethereum Nedir ?

Ethereum Vitalik Buterin tarafından çıkarılan bir kripto para birimidir. Bitcoinin asıl kripto para, diğer coinlerin de alt coin olarak görüldüğü piyasada Ethereum da alt coin olarak görünse de , diğer coinlerin üretilmesine zemin hazırlayan bir sistem haline gelmiştir.

Ethereum ile Bitcoin Arasındaki Farklar Nelerdir ?

Bitcoin kapalı kutudur, bitcoin ile yapılabilecekler sınırlıdır, ethereumda ise tek sınır hayal gücünüz. Ethereum sistemi blokchaine göre çok daha yenilikçi bir sistemdir. Ayrıca ethereum madenciliği daha adaletlidir ve ethereum üretimi bitcoine göre daha kolaydır.

Ethereum Madenciliği Nasıl Yapılır ?

Ethereum madenciliği ekran kartları ve belirli sistemler üzerinden yapılır.

Ethereum Nasıl Satın Alınır ?

Dünya’da ve Türkiye’de coin satın alabileceğiniz çok sayıda güvenilir platform bulunmaktadır. Bu platformlar üzerinden satın alma yapabilirsiniz.

Ethereum Fiyatları Ne Olur 2023

15 dolar seviyelerinden 1 yıl içerisinde 1400 dolarlara kadar çıkan ancak kripto para dünyasındaki 2018 düşüşleri ile 95 dolarlara kadar düşen ETH , bu aralar 150 dolarlardan seyrediyor. Son 3 ay içerisinde 220 doları gören ethereum, uzun vadede kazandıracak kripto paralardan biri.

Son yıllardaki yıl sonlarındaki hareketlerini incelediğimizde Aralık ayı sonlarına doğru Ethereum’un 120-130 dolar bandına düşeceği ancak Ocak sonu gibi 180 dolarları , Mayıs ayı gibi ise 300 dolarları göreceği piyasada gezen fısıltılar arasında yer alıyor.

Ethereum güzel para kazanma yolları arasında yer alıyor. 2023 Ethereum Fiyatları Ne Olur diyorsanız , bizim size önerimiz bütçenizi çok iyi hesaplar yaparak, sarsmadan kendinizi üzmeden, ethereumu uzaktan izleyerek en düşük noktasındayken bir miktar alım yapıp, sonrasında paniğe kapılmadan uzun vadede bekletmeniz.

Unutmayın kripto para dünyasında size kaybettirecek tek şey panik yapmanızdır. Kripto piyasasında para panik satışı yapanlar ile bekleyenler arasında sürekli el değiştirir ve sabırlı olanlar kazanır. Hangi coin olursa olsun, eğer aldığınızdan kısa bir süre sonra düşmeye başlarsa kesinlikle panik yapmayın ve bekleyin.

Ethereum yorumlar yazımızda 1 şubat itibarı ile %100 bir doğruluk payı yakaladık. Mayıs tahminimiz 300 dolar yönünde yani ethereum alınır mı diye sorarsanız bizce halen alınır. Ethereum üretimi yapıyorsanız da üretmeye devam ediniz. Ethereum fiyatları ne olur diye düşünüyorsanız bu aralar ethereum kazanma için en iyi zamanlar.

Bir Yorum Yap