Ek İş Fikirleri

Evde Düğme Paketleme İşi Düğme Paketleyerek Para Kazanma

evde dugme paketleme isi dugme paketleyerek para kazanma 116

Evde Düğme Paketleyerek Para Kazanma İşi

Evde yapılabilecek ek işlerden belki de en kolaylarından birisi evde düğme paketleme işidir. Sayı saymayı biliyorsanız bu iş tam size göre. Nasıl mı? Önce evde düğme paketleme iş nedir? Bunu açıklayalım. Sizin de gözlemlediğiniz gibi artık tekstil sektörü çok gelişti. Her ürünün hatta aynı kategoride üretimi yapılan benzer ürünlerin bile farklı düğmeleri bulunmakta. Çeşit çeşit düğme kullanılmasıyla beraber yeni bir ek gelir kaynağı karşımıza çıkıyor. Ceket, gömlek, elbise, hırka elbette bunlarla sınırlı değil kadın, erkek, çocuk kıyafet düğmeleri.

Kimi zaman düğmeler aynı olsa da boyut farklılığı çıkıyor. Bu durum düğmeleri düzgün şekilde paketleyecek kişilere ihtiyaç doğuruyor. Yapılacak bu işte iki yöntem bulunuyor birinci yöntemde firma sizlere aynı düğmeden ve paketleri verir sizden ise paketlere düğmeleri ikili, üçlü, beşli ya da onlu vb. koymanızı ister. İkinci yöntem de ise firma size farklı boyutlarda, türlerde ya da renklerde düğmeler verir ve bunları ayırarak ayrı ayrı paketlere koymanızı ister. İşin özü bu kadar.

Evde Düğme Paketleyerek Ne Kadar Para Kazanılır ?

evde-dugme-paketleyerek-para-kazanma

Muhakkak en kısa sürede, olabildiğince fazla para kazanmayı herkes ister. Bütün evde yapılabilecek ek işlerde olduğu gibi bu işte de etkili olan sizin performansınız. Hızınıza ve sabrınıza güveniyorsanız, en çabuk ve en fazla paketleme işlemini ben gerçekleştiririm diyorsanız, bir asgari ücret kadar ek gelir elde etmeniz mümkün olmaktadır. Üstelik daha fazlası da olabilir, sınır yok.

Tek sınır sizin kendinize belirlediğiniz nokta olacaktır. Bazen de doğru olan birkaç kişi bir araya gelerek bu tür işlerde birlikte çalışma yapmaktır. Böylece kısa sürede daha çok paketleme yaparak gelirlerini arttırma olanağı sağlarlar. Böylesi de çoğu zaman tercih edilen bir yöntem olmaktadır. Komşularınızla veya aile bireylerinizle birlikte ek gelir elde etmek için bu yöntemi rahatlıkla deneyebilirsiniz. Her zaman severek yapabileceğinizi düşündüğünüz, pratik olacağınıza inandığınız işlere yönelmenizi tavsiye ederiz. Böylece evde ek gelir elde ederken hem eğlenirsiniz hem de kısa sürede beklediğiniz gelire ulaşabilirsiniz. Gelelim kazanç kısmına. Evde düğme paketleyerek elde edebileceğiniz ek gelir haftalık olarak 350TL civarındadır. Aylık 1700 TL üzerinde kazanabilirsiniz. Daha önce de söylediğimiz gibi bu tamamen sizin performansınız ile orantılıdır.

Evde Düğme Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde düğme paketleyerek para kazanmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey önce firmalar hakkında kısa bir araştırma. Bu işi size verebilecek firmalar hangileri? Güvenilir ve yaygın şubeleri olan bir firma seçmeye özen gösterin. Ardından bu firmalara başvuru yapmalısınız. Başvuruyu tamamladıktan sonra firma iş potansiyeline göre sizinle iletişime geçer ve zaman kaybetmeden çalışma süreciniz başlar.

Firma, size belli sayıda düğme ve paketler getirir. Bu düğmelerin verdiği kriterlere göre paketlenmesini talep eder. Yapmanız gereken tek şey size verilen kriterler doğrultusunda düğme paketleme işlemini gerçekleştirmek ve size verilen teslimat süresini geçirmeden işi bitirerek firmaya teslim etmektir. Paketlediğiniz ürünler firmaya teslim edilip kontrolü gerçekleştikten sonra firma yetkilisi hak etmiş olduğunuz parayı hesabınıza gönderir.

 

12 Yorum

  • Ev hanimiyim 4 yasinda 1 kiz cocugum var daha iyi bir gelecek vermek icin calismaliyim ve bu isi istiyorum

  • İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmekteyim.Evde paketleme işine ihtiyacım var.Dugme paketleme işini aile bireyleriyle beraber yapıp gününde teslim etmeye özen gösteririm. Gün içinde boş vaktim de oldukça fazla .Lütfen dönüş rica ediyorum.

  • Merhaba,
    İstanbul Anadolu Yakasında oturmaktayım. 25 yaşındayım aileme maddi açıdan yardımcı olabilmek için bu işi çok istiyorum.düğme paketleme,davetiye katlama hepsini yapabilirim sabırlı sorumluluk sahibi ve hızlıyım.Dönüş yapmanızı rica ediyorum.

  • Merhaba ev hanımıyım yalovada oturuyorum düğme paketleme işi istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim çok ihtiyacım var

  • “Adım Ömer Avcı, Bitlis/Adilcevaz’da oturuyom 26 yaşındayım. Yüksek Lisans öğrencisiyim. İhtiyaçlarımı karşılamak amacıyla bu işe ihtiyacım var

  • Selamaleyküm ben düğme paketleme vb. işleri yapabilirim inşALLAH boş vaktim var tek kişi değilim geri dönüş yaparsanız sevinirim

  • Benim meslek tekstil ben bu işi çok daha iyi yapacağıma inanıyorum yer esenler 5 aydır çalışmıyom ihtiyaçtan dolayı iş verirseniz yaparım

  • Ihtiyaç duyduğum icin basvurdum 2 tane çocuğum var onların ihtiyaçlarını karşılamam icin allah rizasi için çok ihtiyac im var

Bir Yorum Yap