Evde Ek İş

Evde Ihlamur Paketleme İşi

evde ihlamur paketleme isi 5167

Kış aylarındayız. Bu aylarda evde ek iş yapıp para kazanmak istiyorum diyenlerdenseniz, oturduğunuz yerde, televizyon seyrederek evde ıhlamur paketleme işi ile ek gelir elde edebilirsiniz.

Kış aylarında özellikle soğuk algınlığına çare olduğu düşünülerek yoğun olarak tüketilen çayların başında ıhlamur yer almaktadır. Hatta istatistiksel bir rakam verecek olursak kış aylarında Türkiye’de ıhlamur tüketimi %600 artış göstermektedir. Evet doğru okudunuz %600.

Talebin çok olmasından dolayı yoğunlaşan bu sektör kış aylarında evlere ek iş verme konusunda zirve yapmaktadır. Hele birde bu dönemde gribin yayıldığını düşünürsek ıhlamur satışlarında patlama olacaktır.

Kış ayının başlaması, havaların hızla soğuması insanları hasta ederken insanlarda çare olarak ıhlamur tarzı bitkilerle hastalıklarını bir nebze olsa hafifletebilmek için çözümler aramaktadır.

İlgili Yazı :

Evde Ihlamur Paketleme İşi Nasıl Yapılır ?

Gelelim merak ettiğiniz konulara. Evde ıhlamur paketleme işi nasıl yapılır? Evde ıhlamur paketleme işinde firmalar size, toplu olarak çuvallara konulmuş ıhlamurları ve paketleme için gereken malzemeleri verirler. Bu işi yapmak için evinizde hassas bir tartı bulundurmanızı öneririz.

Eğer evinizde tartınız yoksa bunu firmaya bildirin kullanmanız için size emaneten bir tartı vereceklerdir. Yalnız iş bitiminde tekrar geri isteyeceklerini unutmayın. Sağlam olarak teslim etmeniz gerekir. Sonrasında size verdikleri şeffaf ambalaj paketlerine 50’şer gram veya 100’er gram olarak ıhlamurları doldurmanızı isterler.

Ambalajın ağzını zımba ile kapatıp üzerine etiketini yapıştırdıktan sonra verilen kolilere istiflemeniz gerekir. Hem perakende satış yapan hem de toptancı tarzındaki yerlerin verdiği bu tarz ıhlamur paketleme işlerinde size gönderilecek malzemeler aşağı yukarı aynı diyebiliriz.

İlgili Yazı : Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

Firmalar sizlere ıhlamur, ambalaj, eldiven, zımba ve etiket vereceklerdir. Sizler sadece size verilen malzemeler ile bu ürünleri hazırlayacak ve daha sonrasında hazırlanmış olan ürünleri paketler halinde firmaya teslim edeceksiniz. Her ek işte olduğu gibi bu işte de verilen sürede işin teslim edilmesi önemlidir.

Ne yaparsanız yapın firmaya taahhüt ettiğiniz tarihte işinizi teslim edin. Aksi durumda firma ile sadece bir kez çalışma imkanı bulursunuz ve devamında iş almanız hayal olur. Çünkü firmalarda sizin verdiğiniz tarihe göre siparişlerini oluşturmakta, sizde oluşan aksaklık zincirleme olarak herkesi etkilemektedir. 

Evde Ihlamur Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır

Evde ıhlamur paketleme işinde yaptığınız paket başına ücret ödenir. Ortalama paketleme başına 5 – 10 kuruş arasında para ödenmektedir. Günlük ve haftalık olarak işveren firmalar size tek seferde minimum 1000 adet paketleme işi vereceklerdir. 1000 paket ıhlamuru kaç günde teslim edeceğinize firma ile karar vereceksiniz. Paketleme işlemi bittikten sonra firmayı arayıp teslim sürecini başlatmanız gerekir. Firma yetkilisi yapmış olduğunuz paketleri teslim almaya geldiğinde sayımı yapıp, teslim ettiğiniz paket başına hak etmiş olduğunuz ücretinizi öder. Bazı kurumsal firmalar elden ödeme yapmayıp banka kanalı ile ücretinizi yollayabilir. Bu şartlar zaten ilk görüşmede konuşulması gereken ana konular. Eğer işinizden memnun kalındıysa firma yetkilisi teslim almaya gelirken yeni işinizi de yanında getirecektir. Böylece sizde ek iş çıktığı zaman ilk aranacaklar listesine girersiniz. 

Evde Ihlamur Paketleme İşi Veren Firmalar 2023

Sizde evde ıhlamur paketleme işi yapıp ek gelir elde edebilirsiniz. Boşta kalan vakitlerinizi neden para kazanarak değerlendirmeyesiniz ki? Evlere ıhlamur paketleme işi veren firmaları çevrenizden araştırarak bulabilir ya da internet ortamında firmalara ulaşabilirsiniz. Firmalara ulaşım oldukça basittir. Kendi imkanları ile firmalara ulaşamayanlar, evde ıhlamur paketleme işi veren firmalarla iletişim sağlamak isteyenler aşağıda bulunan formu doldurup bize yollayabilirler. Firmalar bizim sitemizden ve portföyümüzden aldıkları mail adresleri ile size ulaşır ve evde yapabileceğiniz ek işi vermek için teklifte bulunurlar. 

Bir Yorum Yap