Sosyal Medya

Facebook Gizlenen Fotoğrafları Görme

Facebook Gizlenen Fotoğrafları Görme, Facebook Gizlenen Fotoğrafları Görme

Facebook Gizlenen Fotoğrafları Görme . Sizde son dönemlerin, popüler sosyal platformu olan Facebook‘ta tanımadığınız kişilerin fotoğraflarını, arkadaş olmadan görüntülemek mi istiyorsunuz ? Facebook profil görme hilesi 2021 aramaları şimdiden başladı. Bunun cevabını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin. Bu arada hatırlatmalıyım ki bu yazıda, herhangi bir yasa dışı işlem yok. Bunun için yapacağınız işlemleri tereddüt etmeden yapabilirsiniz. Şimdi gelelim, nasıl arkadaş olmadığımız birinin fotoğraflarını nasıl görüntüleyebiliriz sorusuna.

Facebook Gizlenen Fotoğrafları Görme, Facebook Gizlenen Fotoğrafları Görme
Facebook Gizlenen Fotoğrafları Görme

Şu an da belirtmek isterim ki profilini gizli tutan, kişilerin hiç bir bilgisini ve paylaşımını göremiyorsunuz. Ancak istediğiniz kişinin resimlerini paylaştıkları içerikleri, kişi profilini gizli tutmadıysa görüntüleyebilirsiniz. Bu yasal olarak böyledir. Yasa dışı yollarla yapanlar elbette var. Ama bu da kişinin sosyal güvenlik olarak, tehdide girer ve bu da yasal olarak yasak olup, cezası vardır. Ancak tabii ki bunu erişmek istediğiniz profil sahibi şikayet ederse, ceza alırsınız. Aksi taktirde almazsınız. Çünkü herhangi bir kitlenin değil sadece bir kişinin hakkına girmiş oluyorsunuz. Bu da ancak o kişi tarafından şikayet edilirse, ceza alınacağı anlamına geliyor.

Eğer sizde başkalarının fotoğraflarını, o kişi ile Facebook Gizlenen Fotoğrafları Görme istiyorsanız, bu mümkün. Ancak sadece kişi profilini gizli tutmadıysa, mümkün. Aksi taktirde görüntülemek yasa dışı olup cezası vardır. Cezası yapılan işlemlere ve eylemlere değişen bir cezadır. Onun için siz siz olun eğer kişi profilini gizlediyse, onun profilini görmeye çalışmayın. Çünkü bu gerçekten bir suçtur. Sizde empati kurarsanız zaten anlayacaksınız. Aynı şeyin size yapılmasını ister miydiniz ? Zaten o kişi de istese, profilini gizli tutmaz, herkese açık hale getirirdi. Hazır konusu açılmışken, altını çizelim ki son zamanlarda hesaplarınızı gizli tutmak, çok önemli. Özellikle gizli tutulmayan hesaplara yönelik saldırıların çok olduğunu da belirtmek isterim.

Bütün bunlara rağmen yine de, bir hata yaptınız ve telafi etmek istiyorsunuz. O zaman tatlı dille hatayı yaptığınız kişiye itiraf edin. Mutlaka sizi affedecektir. Kimse buna önem bile göstermez ama bazı kişilerin önem göstermesi de mümkün olduğu için, mutlaka telafisini yapın.

1 Yorum

Bir Yorum Yap