Facebook Grup Kasma Nasıl Yapılır?

14.09.2020

Facebook’ta bir grup oluşturdunuz ve üye sayınızı arttırmak istiyorsunuz, ama Facebook grup kasma nasıl yapılır? bilmiyorsunuz ve öğrenmek istiyorsunuz, bunun için yapmanız gereken işlem biraz zahmetli olsa’da işe yarayacak ve binlerce takipçiye ulaşacaksınız.

Yazı içerisinde aşağıdaki başlıklarda bilgilere ulaşabilirsiniz.

  • Facebook Grup Kasma Kodu 2020
  • Facebook Grup Üyesi Arttırma
  • Facebook Abone Arttırma
Facebook Grup Kasma Nasıl Yapılır?, Facebook Grup Kasma Nasıl Yapılır?

Facebook Grup Kasma Kodu 2020

Facebook’ta grup kasmak istiyorsanız öncelikle arttırmak istediğiniz üyelerin yabancı mı yoksa Türk mü olmasını belirlemelisiniz, belirleme işlemini yaptıktan sonra yapmanız gereken işlem, fake hesap ya da hesaplar açmak. Bu hesapları açtıktan sonra ilk yapmanız gereken erkek ya da bayan kitlenizin ne olmasını istiyorsanız arkadaş kasma gruplarına girerek arkadaş sayınızı arttırıyorsunuz, arkadaş sayınız ortalama olarak 3 bin sayısına ulaştıktan sonra ise grubunuza gelerek arkadaş yeni üyeler ekle butonuna tıklıyoruz, burada eklemiş olduğumuz tüm arkadaşlarımıza gruba üye olmaları adına istek gönderiyoruz ve zaten fake olduğumuzdan %40 gibi geri bir dönüş yaparak yaklaşık bin kullanıcı sayısına ulaşmış oluyor grubumuz. (Tabiki fake hesap açtıktan sonra çakılmayacak şekilde güzel güzel resimler ekliyoruz, güzel olsun ki çekici olsun, bu arada bu fake hesabınıza birden fazla mesaj alabilirsiniz, bunda yapacak bir şey yok.)

Facebook Grup Kasma Nasıl Yapılır?, Facebook Grup Kasma Nasıl Yapılır?

Facebook Grup Üyesi Arttırma

Yukarıda göstermiş olduğumuz Facebook grup kasma işlemini tekrarladıkça grubumuzun üye sayısını 10 binlere hatta 100 binlere kadar çıkartabiliriz, bu yüzden bu işlemi sabırlı bir şekilde her gün 1 saatinizi ayırarak yaparsanız ve günlük 100 kişi artırırsanız bu işlemde size yıllık 36 bin kişiye denk gelecektir, bu yüzden bu grubumuzu sabırlı bir şekilde arttıracağız, bir zaman sonra bir bakmışız bizim kasmamıza gerek kalmamış ve kendiliğinden üye gelmiş.

MUTLAKA OKUMALISIN:   Instagram Sponsorlu Reklam Verme

Facebook Abone Arttırma

Facebook Grup Kasma Nasıl Yapılır? yazımızda konuya dair bilgileri bulduğunuzu umuyoruz bu konu ile bağlantılı olan Facebook Grup Hilesi yazımızada göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

cerrahi bone
doktor bonesi
tesettür cerrahi bone
hemşire bonesi medwoox cerrahi bone modelleri