Sağlık İlaç Fiyatları

Fito krem ne işe yarar, Fito krem nedir, Fito krem fiyat, Fito krem prospektüs, Fito krem ne için kullanılır, Fito krem kullananlar, Fito krem ekşi, Fito krem faydaları

Fito krem ne işe yarar, Fito krem nedir, Fito krem fiyat 2022, Fito krem prospektüs, Fito krem ne için kullanılır, Fito krem kullananlar,

Fito krem ne işe yarar, Fito krem nedir, Fito krem fiyat, Fito krem prospektüs, Fito krem ne için kullanılır, Fito krem kullananlar, Fito krem ekşi, Fito krem faydaları ile ilgili yazımızla birlikteyiz. Herkes sağlıklı ve parlayan bir cilt sahibi olmak ister ancak cilt lekeleri ve sivilceler hepimizin korkulu rüyasıdır. Eğer cilt lekesi veya sivilce sorunlarımız varsa sürekli farklı farklı arayışlara, bitkisel çözümlere veya ilaçla tedavi yollarına başvururuz.

Birçok insan hayatının belirli dönemlerinde cilt lekeleri ve sivilcelerle boğuşuyor. Bu arayışlar ilaç firmaları tarafından da bilindiği için farklı çözümler getirilmeye çalışılıyor. İşte fito krem de bu çözümlerden bir tanesi. Krem aynı zamanda vücuttaki yaraların iyileşmesini çatlakların onarılmasını da sağlayarak çok sayıda olumlu etki yapıyor.

Fito Krem Nedir , Fito Krem Ne İşe Yarar ?

fito krem nedir

fito krem nedir

Fito krem nedir ? Fito krem ne işe yarar ? 40 Gramlık tüpler halinde satışa sunulan Fito krem, yumuşak ve beyaz renkli bir krem olarak biliniyor. Kremin etkin maddesi 6 g Triticum Vulgare sulu ekstresi ve 0.4 g etilenglikol monofenil eter’dir. Genel olarak cildimizdeki hücrelerin onarılmasını ve yenilenmesini gerektiren deri rahatsızlıklarında (lekeler, sivilceler, yaralar,çatlaklar vb) bölgesel tedavi olarak kullanılır. Ayrıca cildimizdeki şekil bozukluğuna sebebiyet veren durumlar ve yaralar için (ülser, fistül, yatak yarası, çatlak, sünnet gibi) kullanılabilir.

Ekzama, sedef, alerjik kaşıntılar, yanıklar, kapanmayan yaralark, mesleki hastalıklar, soğuk çatlakları, meme başı çatlakları, karın çatlakları gibi rahatsızlık verici cilt sorunlarında da oldukça faydalı olan Fito Krem, her türlü cilt probleminde yardımımıza koşan mucizevi kremlerden bir tanesidir.

İlginizi Çekebilir: Majezik Fiyatları

Fito Krem Fiyat 2022

Fito krem fiyat araştırması, son zamanlarda oldukça fazla yapılan araştırmalardan. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi çok sayıda problemin çözümü olan fito kremin kullanıcısı da bir hayli fazla ve bu kullanıcılar arasında fito krem fiyat araştırma oranı doğal olarak bazı dönemlerde artış gösterebiliyor.

Güncel olarak yaptığımız araştırmalara göre fito krem fiyatı 19.33 TL dir.

Fito Krem Prospektüs

Aşağıda pdf olarak fito krem prospektüsü bulunmaktadır, tıklayıp indirebilir, yazıcıdan çıkararak kullanabilirsiniz.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Fito Krem Prospektüsü İndir [54.91 KB]

Fito Krem Ne İçin Kullanılır ?

Fito krem ne işe yarar

Fito krem ne işe yarar

Üst bölümde fito nedir ne işe yarar bölümünde daha detaylı bahsettiğimiz gibi deri ve cilt ile alakalı tüm yara yanık sedef ekzaman kaşıntı döküntü çatlak vb gibi problemlerinizde fito krem kullanılabilir.

İlginizi Çekebilir: Contractubex Fiyat

Fito Krem Kullananlar

Bu bölümde fito krem kullananlar tarafından yapılan yorumları sizler için derledik.

  • Cildin hücresel yenilenmesini hızlandıran ve tatlı bir lavanta kokusuna sahip yoğun kıvamlı merhem. kendisiyle can arkadaşımın eczacısının önerisiyle tanıştım. yazın ortasında kuaför hatası nedeniyle yüzümde oluşan ve pek de azımsanamayacak genişlikte olan sir ağda yanığına bepanten ve ozonlanmış sarı kantaron yağıyla karıştırarak uyguladığımda 3. gün tamamen iyileşme sağlamıştım; ne iz ne bir kızarıklık kaldı geriye. ayrıca hücre yenileyici özelliğinden kaynaklı olsa gerek yüzümdeki tüylerin çıkış döneminde ölü kıl köklerinin atılmasını da sağlamıştır kendisi. yoğun ve yağlı yapısı nedeniyle her gün allah ne verdiyse boca etmemekte fayda var efem.
  • fito kremi 4,5 gündür kullanmama rağmen yanagımdaki sivilce izlerinin hafiflediğini farkettim. ama bephanten gibi kremlerin de kıl kökünü beslediğini duyduğumdan korkarak sürüyorum bişey olmaz umarım..
  • lazer epilasyona başlamadan önce bacaklarımda kıl dönmesi problemi vardı. bacaklarımda bunlardan kaynaklı yara izi kalmasından çekindiğim için doktora gittiğimde reçeteme yazdığı kremdir. hametanla beraber baş ucu merhemimdir diyebilirim. antiseptik özelliği de vardır. küçük yaralar, çatlaklar, hafif yanıklar gibi cilt dokusunun hızlı yenilenmesi gereken tüm durumlarda gönül rahatlığıyla kullanırım.
  • acnelyse kullanırken bir gaflete kapılıp dudak üstümdeki tüylerimi veetin yüz için olan soğuk ağda bandıyla alayım derken tüylerimle birlikte derimide çekip almam sonucunda oluşan yara için eczacının elime tutuşturduğu kremdir. allah razı olsundur o eczacı abladan. ben acaba iz kalırmı yinede bi doktora gideyim dediğimde gecer 2 güne diyince sallıyo beni basından dıye günahını almışlığım var kendisinin ama hakikaten 2 güne geçti be sözlük. ı love fito

 

Fito Kremin Yan Etkileri

Tüm ilaçlar gibi FITO’in içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir.

Aşağıdakilerden biri olursa, FİTO’yu kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz :

  • Eller, ayaklar, bilekler, yüz, dudakların şişmesi ya da özellikle ağız veya boğazın yutmayı veya nefes almayı zorlaştıracak şekilde şişmelerinde.
  • Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir.
  • Eğer bunlardan biri sizde mevcut ise, sizin FİTO’ya karşı ciddi alerjiniz var demektir. Acil tıbbi müdahaleye veya hastaneye yatırılmanıza gerek olabilir.
  • Bu çok ciddi yan etkilerin hepsi oldukça seyrek görülür.
  • FİTO ile ilgili olarak başka bir yan etki bildirilmemiştir.

 


 

Bir Yorum Yap

Değerlendirin*