Advertorial

Freelance Çalışmayı Sevenlere, Keyifle Çalışabilecekleri 5 Masa & Sandalye Önerileri!

freelance calisma

Frelance işlerde evden çalışmak için kendinize uygun bir masa ve sandalye satın alabilirsiniz. Ev ortamında daha rahat ve konforlu çalışma ortamı sağlamak önemli bir detaylıdır. İşte evde kullanabileceğiniz 5 masa ve sandalye:

Metal Ayaklı Çalışma Koltukları

koltuk 1
Freelance Çalışmayı Sevenlere, Keyifle Çalışabilecekleri 5 Masa & Sandalye Önerileri! 7

Çalışma koltukları evde iş yaparken ya da oyun oynarken kullanabileceğiniz ürünlerden arasındadır. Metal ayaklı çalışma koltukları 360 derece istediğiniz yöne döndürülebilir. Farklı marka ve modeller arasında bulunan Xdrive, Xfly, Seduna Thunder ve Türksit Range gibi koltuklar konforunuz için tasarlanmıştır. Bazı koltukların modellerinde kolçakları istediğiniz seviyede yükseltebilirsiniz.

Dekorister Domingos Çalışma Masası

masa 1
Freelance Çalışmayı Sevenlere, Keyifle Çalışabilecekleri 5 Masa & Sandalye Önerileri! 8

Koltuklar ile bütünleşen tasarımı çalışma masaları evde freelance iş yapanlar için önemli bir eşyadır. Bu ürünlerden biri olan Dekorister Domingos çalışma masasında ister ders çalışabilir isterseniz bilgisayar üzerinde kişisel işlerinizi halledebilirsiniz.

Bürocci Likya Beyaz Çalışma Koltuğu

koltuk 2
Freelance Çalışmayı Sevenlere, Keyifle Çalışabilecekleri 5 Masa & Sandalye Önerileri! 9

Farklı tasarımı ile dikkat çeken Bürocci Likya çalışma koltuğu plastik malzemeden üretilmiştir. Esnek bir koltuk olan bu ürün, uzun ömürlüdür. Koltuğu istediğiniz seviyede yükseltebilir ve döndürebilirsiniz. Ayrıca ürünün başınızı koyacağınız bir bölmesi vardır.

Minar Mobilya Metal Ayaklı Çalışma Masası

masa 2
Freelance Çalışmayı Sevenlere, Keyifle Çalışabilecekleri 5 Masa & Sandalye Önerileri! 10

Şık tasarımı ve sağlam malzemeleri ile ön plana çıkan Minar Mobilya metal ayaklı çalışma masasında aradığınız konforu bulabilirsiniz. 3 kat bölmesi olan bu ürüne birçok kişisel eşyanızı koyabilirsiniz.

Türksit Bonus Şef Koltuğu Krom Ayaklı

koltuk 3
Freelance Çalışmayı Sevenlere, Keyifle Çalışabilecekleri 5 Masa & Sandalye Önerileri! 11

Renkli yapısı ve kolay kullanımı olan Türksit marka çalışma koltuklarında uzun saatler boyunca oturarak işlerinizi yapabilirsiniz. Sağlam malzemelerden üretilen bu koltuk, istenilen yöne kolaylıkla çevrilebilir.

Bir Yorum Yap