İlaç Fiyatları

Fucicort Fiyat 2022 , Fucicort Krem Fiyat , Fucicort Fiyatı

Fucicort Fiyat 2021 , Fucicort Krem Fiyat , Fucicort Fiyatı

Fucicort Fiyatları 2022 – Güncel Fucicort Fiyat – Fucicort fiyatı – Fucicort krem fiyat – Fucicort ilaç fiyat İlaçlara son dakika şubat zammı gelmesi ile birlikte ülkemizde çok tüketilen ilaçlardan olan Fucicort krem de zamlardan nasibini aldı. Peki Güncel Zamlı Fucicort Krem Fiyat 2022 yılında nasıl olacak ? Yazımızda güncel Fucicort fiyatı yer almaktadır. Fucicort krem fiyatı 2022 yılında güncel olarak eczanelerden bilgi ile alınmıştır ve 2022 yılında güncellenecektir.

İlginizi çekebilir: Dolgit krem ne işe yarar

Fucicort Krem Ne İşe Yarar

Ciltteki aktif bakterileri öldürmek için yalnızca uzman tavsiyesi ile kullanılabilen Fucicort Krem , genelde cilt üzerinde kullanılan ve çeşitli cilt hastalıklarına çok iyi gelen özel bir kremdir. Fucicort krem, atopik egzama ve kontakt dermatit gibi bakteriyel bir enfeksiyon varlığında veya riski olduğunda kullanılır. Bu ilaç enflamatuar dermatozları tedavi etmek için kullanılır.

Fucicort Krem Fiyat 2022

Güncel Fucicort Krem fiyat 2022 yılında 48.45 TL dir.

Fucicort Krem Ne İşe Yarar ?

Ciltteki aktif bakterileri öldürmek için yalnızca uzman tavsiyesi ile kullanılabilen Fucicort Krem ,genelde cilt üzerinde kullanılan ve çeşitli cilt hastalıklarına çok iyi gelen özel bir kremdir.

Fucicort Krem Fiyat 2022 Ne Kadar ?

Güncel Fucicort Krem fiyat 2022 yılında 48.45 TL dir.

Bir Yorum Yap