Para Kazanma

Gizli müşteri maaşları : Gölge müşteri ücretleri 2022 Gizli müşteri ne kadar kazanır

Gölge Müşteri Ücretleri 2022 - Gizli müşteri ücretleri 2022 maaşları - Gizli müşteri ücretleri gizli müşteri ne kadar kazanır 2022

Gölge Müşteri ücretleri 2022 yazımızda sizlere gizli müşteri maaşları hakkında bilgiler verirken, Ekip olarak sizler için en ilginç ve en çok rağbet gören bir ek iş konusu olan gizli müşteri ne kadar kazanır anlatacağız.  Gizli Müşteri Olup Ek iş yaparak para Kazanmak ister misiniz. Kim istemez ki? Evde ek iş imkanı sağlarken sizin için ortak çalıştığımız firmaların bizlerden talep ettiği konulardan birisi ise Gizli Müşteri Olup kendi mağazalarını kontrol ettirme işi. Gölge müşteri maaşları ise hiçde fena olmadığından rağbet gören işler arasında.

Gölge müşteri veya gizli müşteri firmaya ürünleri veya mağazaları, çalışanları hakkında raporlama yapan ve bununla ilgili geri bildirimlerini ileterek işin daha da geliştirilmesini sağlayan bir iş tanımıdır. Yani bir nevi mağaza denetleme işi olarak geçmektedir.

Gizli müşteri maaşları : Gölge müşteri ücretleri 2022 Gizli müşteri ne kadar kazanır

Ücretler genellikle ortalama olarak iş başı 200 TL’den veya aylık asgari ücret + yemek + yol olarak hesaplanmaktadır. Ancak bu fiyat bilgisi şirketler için değişkendir.

Genellikle firmalar her mağazaları için gizli müşteri olarak seçtikleri kişilere 200 TL ücret verirler. Ancak ücretlendirme her firmada farklılık göstermektedir. Her firmanın farklı bir ücret politikası vardır. Bizim yazmış olduğumuz 200 ortalama bir rakamdır. Bunun dışında mağazadan alacağınız ürün ve taksi ücretleriniz ekstradan ödenir.

Dediğimiz gibi taksi ücretinin faturası olmak zorundadır. Paranızı alabilmeniz için. Mağazadan almış olduğunuz ürünü de eğer iade işlemi yapmamış iseniz firmaya geri teslim etmekle mükellefsiniz. İade işlemi yaptıysanız aldığınız ürün parasını firmaya geri iade etmeniz istenecektir.

Mesela lcw gizli müşteri ücretleri, migros gizli müşteri ücretleri ile turkcell gölge müşteri ücretleri değişkenlik göstermektedir. Her firmanın gizli müşteri maaşı kendine özeldir.

Gizli müşteri olarak para kazanmak

Gizli müşteri olarak para kazanmak için bu işte günlük bir bedel ile veya maaşlı çalışabilirsiniz. Bu tamamen firma ile yaptığınız anlaşmaya bağlı. Büyük firmalar kendi mağaza çalışanlarını değerlendirmek ve verimlilik ölçmek için bizlerle iletişim halindeler.

Takdir edersiniz ki firmaların isimlerini veremiyoruz, ancak aşağıda vereceğimiz başvuru formu ile bizlere ulaşırsanız sizleri bu iş imkanı için değerlendirme kapsamına almak isteriz.

Gizli müşteri olup nasıl para kazanırım? Gerçekten ilginç bir iş kolu. Çoğunlukla giyim sektörünün önde gelen isimlerinden olan bu firmalar mağazalarına gitmenizi ve size verecekleri kıstaslara göre kontrol gerçekleştirmenizi ister. Bu konuda gizlilik esastır. Siz firma nazarında gizli bir denetmensinizdir.

Mağazanın gün içindeki temizliğinden tutun, müşteri temsilcilerini zorlayacak konular ile strese sokmanız istenir. Sinirli davranışlar göstererek sizlere verilecek tepkiyi ölçmek istediklerini hiç aklınızdan çıkartmayın. Firmadan ürün almanızı, aldığınız ürünü anlamsız sebeplerle iade etmenizi ve bu durumda sorunlu bir müşteri görünümünde olmanız talep edilir.

Bu durumda firma çalışanlarının müşterilerine nasıl davrandığını konusunda detaylı rapor almak istediklerini unutmayın. Sizin yapmanız gereken saygı çerçevesini koruyarak, karşınızdaki müşteri temsilcisinin kişisel haklarını ihlal etmeden sadece iş üzerinden giderek biraz zorlamak. Ve bunun neticesinde yaşamış olduğunuz deneyimi olduğu gibi rapor etmek.

Gizli Müşteri Olmak İçin Aranılan Özellikler Nelerdir?

Gezmeyi, dolaşmayı seven piyasa hakkında bilgi sahibi olan kişiler firmaların ilk tercihleri arasındadır. Ürünleri iyi bilmeniz gizli müşteri olarak gittiğiniz firmada müşteri temsilcisini bilgi olarak daha fazla zorlamanıza yarayacaktır. Firma en zor şartlarda çalışanlarının vermiş olduğu tepkileri ölçmek için bu sistemi kullanmakta. Takdir edersiniz ki firmayı temsil eden kişiler ne kadar sağduyulu ve sakin olursa hata yapma oranları o kadar düşük olmakta. Ve bu da firmaya artı puan sağlamakta.

Dış görünüşünüzün uygun olacağı bir şekilde verilen firmaya gitmeniz istenmektedir. Alınacak ürünler için sizlere önceden para verilir alım yapılıp geri iade edilmesini ister.

18 yaşından büyük olmanız istenmektedir. İşe kabul edildiğinizde aynı ilde bulunan firmanın farklı mağazalarına gitmeniz istenebilir. Gidişinizi taksi ile yapabilirsiniz. Ancak unutmayın fatura ettiğiniz taktirde taksi parası ödenir. Bütün işlemler belgeli olmalıdır.

İşe kabul edilen kişiler gittiği mağazaya kendisinin ne iş yaptığını, ne için mağazada bulunduğunu kesinlikle söylememeli ayrıca herhangi bir açıkta vermemelidir. Aksi taktirde firma ile yaptığınız anlaşma tek taraflı olarak fesh edilir.

Size verilen saatte mağazada olmanız gerekir. Geç kalma hoş karşılanan bir durum değildir ve akabinde bir daha o firma ile çalışma imkanı bulamazsınız. Size verilen saatte yapacağınız denetimde sizden başka ana merkez firma yetkilisi bulunur ve sizin denetlemenizi takip eder. Yani siz denetleme yaparken başka bir yetkili de sizi denetler. Siz nasıl rapor sunacaksanız ana merkez firma yetkilisi de sizin hakkınızda rapor sunar.

Incoming search terms: Lc waikiki gölge müşteri videosu, Lcw gölge müşteri başvuru formu, Gölge müşteri olmak istiyorum

1 Yorum

Bir Yorum Yap

Değerlendirin*