GTA 5 Sistem Gereksinimleri

Grand Theft Auto oyunu 1997 yılında ilk kez bizlerle buluştuğunda sıradan iki boyutlu bir oyundu. O dönemde bize inanılmaz bir heyecan katmıştı. Ciddi satış rakamlarına ulaşmayı başaran oyunun belki de dönüm noktası 2001 yılında çıkan Grand Theft Auto 3 olmuştur. O dönemde pek çok oyunda olmayan 3D özelliği ile inanılmaz bir oyun deneyimi sunmayı başarmıştı. O günden sonra inanılmaz bir gelişim ivmesi kazanan oyunun en son halkası 2013 yılında çıkan Grand Theft Auto 5 oldu. Gta 5 apk indirmek için linke tıklayınız.

Grand Theft Auto 5 oyununda bulunan hikaye özelliği sayesinde yaklaşık 7 yıldır zirvede ki yerini korumayı başardı. Oyunda ki grafiklerin çok üst düzeyde olması nedeniyle tam performansla oyunu oynayabilmek için ciddi bir sisteme ihtiyacınız bulunuyor. Teknoloji belki oyunun ilk çıktığı zamanlarda şimdi ki kadar iyi değildi ama güncellemelerle birlikte yine ciddi bir sisteme gerek duyuyor. Gelin şimdi GTA 5 oyununu zevk alarak ve donmadan oynayabilmeniz için hangi sistem gereksinimine ihtiyaç duyuyor onlara bakalım.

İlginizi çekebilir: Gta San andreas Hileleri

● İşletim Sistemi olarak Windows 8 olması yeterlidir ki bu pek çok bilgisayarda zaten mevcut durumdadır.

● Sizi fazlasıyla tatmin edecek olacak İşlemci ise İntel Core i5 3470 3.2 GHz modelidir.

● Ram buradaki en önemli bileşendir ve 8 MB ve üstü fazlasıyla işinizi görecektir.

● Ekran Kartı’ da keza önemi yüksek olan bir bileşendir. NVIDIA GTX 660 2 MB modeli uygun olacaktır.

● Hard Disk’te ise 80 GB bir yer kaplamaktadır.

GTA 5 Ücretsiz İndirme

GTA 5 uzun süredir 169 lira bir bedelle satılmaktaydı ve oynamak isteyen oyun severler açıkçası pek para verme taraftarı değildi. 6. oyunu çok yakında çıkacak Grand Theft Auto’nun yapımcıları büyük bir sürpriz yaparak oyunu Epic Games üzerinden indirmek suretiyle bedava yaptılar. Arama motoruna Gta 5 Epic Games ücretsiz indirme yazdığınız zaman sizi doğruca Epic Games resmi sitesine yönlendirecektir. Buradaki yönlendirmeleri takip ederek, ücretsiz GTA 5 oyununu ulaşabilirsiniz.

GTA 5 Yeni Bedava Silah

GTA 5 oyununu bedava indirip oynamaya başlayacak olan yeni kullanıcıların hızlı bir şekilde yükselmesi için bonuslar, indirimler gibi hediyelerin yanı sıra ücretsiz yeni silahlarda veriyor. GTA 5 oyununu online bir şekilde oynayarak Ammu Nation kısmından ücretsiz bir şekilde bu yeni silaha ulaşabilirsiniz. Eğer hem ücretsiz indirme hem de bu bonuslar ve bedava silaha sahip olmak istiyorsanız 21 Mayıs tarihine kadar oyunu indirmeniz gerekmektedir.

Bir Yorum Yap