Advertorial

Güçlü ve Keyifli Sürüşler İçin; Esan Akü

guclu ve keyifli surusler icin esan aku 17194

Aracınız çalışması için ihtiyaç duyduğu enerjiyi kesintisiz ve güçlü bir şekilde alması önemlidir. Bunu sağlayan akümülatör sistemleri, araç teknolojisine göre de şekillenmiştir. Ancak her biri temelde yüksek marş basma gücüne, yüksek şarj-deşarj özelliğine gereksinim duyar. Her akü bu özellikleri gösterse de kimilerinde araca göre daha farklı kapasitelerde olabilir. Esan Akü, araçların ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri akü çeşitleri içerisinde barındırır. Bununla araçlarınızın yollarda keyifli ve konforlu bir sürüş göstermesi sağlanır. 

Yüksek teknolojik donanıma sahip üretim tesislerinde her ürün tecrübeli bir ekibin eliden üretim bantlarına aktarılır. Kalite kontrol işlemleriyle birlikte ülke içi ve uluslararası alanlarda anlaşmalı olan bayilere gönderilirler. Sürüşünüze keyif, kalite ve konfor katmak isterseniz Esan Akü ürünleri size en yakın bayilerden temin edilebilir. 

xHlIZoEkRahRwRfhODqlwyZYRzgu9rz4y5icMCXg2IzynGtBxOzpGJ MR rbZC5CM978SA8xl4l169IYj8PagalVOKZEqfAn96UysRIHwEWTWoVKSyWcQKdP8TY9xv0KjF8nwWdlw5TwZpHKera5IfGWC JwaEgkc2N3VIfK34sTgG2vFUDE ZiRjSD3pg

Teknoloji ve Kalite Dolu Akü Üreticisi

Sektörde 40 yılı geçen bir tecrübeye sahip olan Esan Akü, deneyimli üretim ekibi ve yüksek teknoloji donanımlı üretim tesislerini her geçen genişletmektedir. Kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sağlayabilmek adına bir gün bile durmadan gelişim gösteren firma, bununla birlikte ismini uluslararası alanda da duyurmaya başladı. 

Yurtdışında birçok farklı noktada sektörel fuarlara katılan Esan Akü, efb akü teknolojisiyle, marin akü ve traksiyoner akü teknolojileriyle oldukça dikkat çekmiş ve yeni kullanıcılara ulaşabilmiştir. Teknoloji donanımında istenilen kaliteyi ürünlerinde sunan Esan Akü, bu farkıyla da müşteri memnuniyetini her geçen artırmaktadır. 

Araçlarınızın Sürüş Keyfini Artıracak Özellikler

Aracınızın çalıştırılmasından elektriksel donanımların gereken şekilde çalışmasına olanak sağlayan aküleri, birbirinden farklı çeşitte görebiliriz. Standart binek araç aküleri ile start stop akü veya ağır ticari araç aküleri arasında belirgin farklar vardır. Bunlarda kendi aralarında kuru asit akü, jel akü, efb akü, agm akü gib isimleriyle incelenebilir. Yüksek marş gücü sağlarlar. Düşük ve yüksek hava sıcaklıklarında dayanıklılık gösterirler. Aracın çalışma sıklığına göre yüksek bir deşarj-şarj döngüsüyle enerji kapasitesini korurlar. Marin akü ve start stop akülerde ise araçların farklı bir kullanımda olmasıyla yakıt tasarrufu sağlanır, darbe ve titreşimlere karşı yüksek direnç gösterilir. 

sU3BszccpfVK2p4Dj LZZ65Zeynro55 Swu7oT42kIi2pQpS7StIF9VVnvWBaeOmUsw0mC5ZnYEbSJV dl8Pw qg2QnFhOIcnmhXKX7b5RDfd3KKzNP2lzY3TOWiab1gUNbHB58PORwb

Esan Akü, Kalitesiyle Sınırları Aşıyor!

Yerli akü üreticisi olarak Esan Akü, kalitesini sadece ülke içerisinde değil yurtdışına da taşıyor. Bu zamana kadar farklı kıtalarda, çok sayıda ülkede sektörel fuarlara katılan ve burada kullanıcılar ile birebir iletişim kuran firma, akü teknolojileriyle oldukça dikkat çekmiş, kısa sürede bağlantılarına yeni ülkeler de eklemiştir. Ülke ihracatına bu anlamda önemli bir destek de vermekte olan Esan Akü, kalitesiyle sınırları her anlamda aşıyor. 

Bu kaliteyi deneyimlemek ise oldukça basit. Size en yakın anlaşmalı bayilerle temasa geçerek aracınıza en yakın aküyü tercih edebilir ve sürüş keyfinizin kalite ve konfor dolu olmasına olanak sağlayabilirsiniz. 

Bir Yorum Yap