DOLAR

8,3771$%-0.68

EURO

10,1416%-1.42

GRAM ALTIN

504,80%-1,87

ÇEYREK ALTIN

8.117,81%-1,88

BİTCOİN

309718฿%0.70407

ETHEREUM

20170Ξ%-3.06819

a

Günümüzde Ses Yalıtım Süngerlerinin Katkısı Nelerdir

Ses yalıtım süngerleri günümüzde birçok alanda kullanım sağlanmaktadır, ses yalıtım süngerlerini temin ederken dikkat etmeniz gereken durumlar hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Ses yalıtım süngerleri çok fazla çeşidi olması ile birlikte yanlış hammaddelerden üretilmesi sonucunda ses yalıtımı yapması yerine sadece dekor olarak kullanım haline gelebilir Turkish Acoustic bu durumu engellemek adına sizlere en doğru ürünü satmak adına çaba sarf etmektedir. Referansları ve mutlu ayrılan müşterileri ile tanınan Turkish Acoustic fabrikalarında en uygun hammaddeler ile sizlere en doğru ürünleri temin eden firmalar arasında dünya çapında çok fazla dikkat çekmektedir. Ses yalıtım süngerlerini ofislerde fabrikalarda, jeneratör odalarında, stüdyolarda ve daha birçok alanda kullanım sağlayabilirsiniz.

Günümüzde Ses Yalıtım Süngerlerinin Katkısı Nelerdir, Günümüzde Ses Yalıtım Süngerlerinin Katkısı Nelerdir

Tekne veya araçlarınızda ses yalıtımı yapmak istediğinizde alüminyum kaplı sünger kullanabilirsiniz. Alüminyum kaplı süngerler açık hücreli süngerlerin üst katmanında alüminyum ile kaplanması ile birlikte alüminyum kaplı kısmın sesin yutması ve arka katmanında sesin parçalanması ile yok olmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede araçlarınızda veya teknelerinizde rahatsız edici seslere engel olabilirsiniz.

Günümüzde Ses Yalıtım Süngerlerinin Katkısı Nelerdir, Günümüzde Ses Yalıtım Süngerlerinin Katkısı Nelerdir

Stüdyo ortamı oluşturmak istediğiniz kullanabileceğiniz süngerler bütçenize göre değişiklik gösterebilir stüdyolarda genel olarak yankı problemini engellemek adına ses yalıtım süngerleri kullanımı sağlanmaktadır fakat bazı alanlarda yan duvarlardan sesin geçişini engellenmesi talep edilmektedir yankı sorununu engellemeniz adına Turkish Acoustic satış ofisimizden açık hücreli süngerlerden temin etmeniz gerekmektedir açık hücreli süngerler arasında piramit sünger, yumurta sünger, labirent sünger veya tekno touch sünger kullanmanız gerekmektedir. Bu tip süngerler sesin emiş düzenine bağlı olarak fiyatı artış göstermektedir. Müşteriler genel olarak en ekonomik olanını kullanım sağlamak istemektedir fakat ses yalıtımı bir lüks olmasına istinaden bu tip yalıtımlarda en doğru olanı en uygun olanın ses yalıtım süngerlerini kullanmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Bunların dışında yan dairelere sesin geçişini engellemek istediğiniz taktirde kapalı hücreli ses yalıtım ürünlerini kullanabilirsiniz veya istediğiniz taktirde hem kapalı hemde açık hücreli ürünler kullanmanız halinde 2,3 katman halinde kullanıldığında sesin yankısını ve aynı zamanda sesin duvarlardan yan odalara veya yan dairelere geçişine engel olabilirsiniz. Kapalı hücrelere arasında yer alan bondex süngerler veya akustik şilteleri duvarlara dilerseniz alçıpan ile gizledikten sonra üst katmanında piramit sünger veya yumurta sünger kullanımı sağladığınızda bahsedilmiş olan yalıtımı sağlayabilirsiniz. Akustik ses yalıtım süngerlerini Turkish Acoustic satış ofisinden temin edebilirsiniz.

Günümüzde Ses Yalıtım Süngerlerinin Katkısı Nelerdir, Günümüzde Ses Yalıtım Süngerlerinin Katkısı Nelerdir

Ofis içi ses yalıtımı yapmak istediğinizde dilerseniz akustik panel veya alanları bölmek istiyorsanız akustik paravan kullanarak sesleri ayırabilir veya duvarlarda kullanımı sağlarsanız içerisinde yer alan akustik sünger ile seslerin çarpıp geri dönüşünü yankı sorununa engel olabilirsiniz. Turkish Acoustic üretiminde olan akustik paneller üst katmanında bulunan akustik kumaşlar sayesinde ve içerisinde yer alan akustik süngerler ile istediğiniz ebatlarda akustik panel üretimi Turkish Acoustic sayesinde mümkündür. Akustik paneller dekoratif şık görünüme sahip ürünlerdir standart ebatlar için ürünleri e-ticaret satış sitemizden dilerseniz bu ürünleri temin edebilmeniz mümkündür, içerisinde yer alan ürünlerle ilgili yanmazlık sertifikalarına sitemiz üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Kongre merkezleri veya sinema salonlarında ses yalıtımı için kullanmanız gereken ürünlerden biri olan delikli ahşap paneller doğal ürünlerden üretilmesi ile birlikte şık bir görünüme sahiptir delikleri sayesinde sesin parçalanıp arka kısmında yer alan kumaş sayesinde sesin yok edilmesinde katkı sunmaktadır. Dekoratif görünüme sahip olan panelleri Turkish Acoustic fabrikamızda talebinize istinaden özel üretimi sağlanmaktadır. Bütçenize en uygun en doğru ses yalıtım ürünlerini temin etmek için Turkish Acoustic ile iletişime geçiniz.

Kaynak: https://www.sesyalitimmalzemesi.com/

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Antalya Grafik Tasarım Firmaları

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0