SEO

 Herkesin Uygulayabileceği Yerel SEO İpuçları – DIY İpuçları

Durup yerel SEO ipuçlarını kontrol ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ağın etrafında yüzen çok fazla bilgi var, neyin yardımcı olacağını ve neyin kazandığını belirlemek zor olabilir. Emin olun, kısa makalede sizinle paylaşacağım ipuçları kesinlikle iyi bir başlangıç ​​yapmanıza yardımcı olacaktır. Dalış yapalım.

Size bugün kullanmaya başlayabileceğiniz bazı yerel SEO ipuçlarını vereceğim. Sitenizin nişinizde daha iyi performans göstermesine yardımcı olacak şeyler şunlardır:

  • Sitenizi optimize edin. Burada aşırıya kaçma, ama sen ZORUNLU Google’a ne yaptığınızı ve nerede yaptığınızı söyleyin. Alan adınızda bu bilgilere sahip değilseniz, bunu yapmak için site başlığınızı kullanın. Omaha’da bir tesisatçı iseniz, iyi optimize edilmiş bir site başlığı Marka Adı | # 1 Omaha Sıhhi Tesisat Şirketi. Başlığınızı biraz optimize edin, ardından içeriğinize bir veya iki kez alakalı anahtar kelimeler ekleyin. Kulağa normal geliyor ve aşırıya kaçmayın! Ayrıca, NAP bilgilerinizi altbilginize ekleyin. NAP = Ad, Adres, Telefon #.
  • Haritalar girişini talep edin ve optimize edin. Meşru bir işletme iseniz, Google’ın sizi tanıma olasılığı yüksektir. Girişinizi talep etmediyseniz, hemen yapın. NAP bilgilerinizin sitenizin buradakilerle aynı olmasını istersiniz. Ayrıca, saatler, kategoriler ekleyin ve mümkün olduğunca eksiksiz doldurun. Burada harika bir yerel SEO ipucu, görüntülerinizi Geo Tag. Web’de bunun nasıl yapılacağı hakkında çok fazla bilgi var, bu yüzden hızlı bir arama yapın ve gitmek için iyi olacaksınız.
  • Bu alıntıları alın! Alıntılar, Haritalar sıralamanıza yardımcı olacak ve web sitenize markalı bağlantıların güzel bir temelini verecektir. Bunların çoğu nofollow bağlantıları olacak, ancak ağırlık taşıyacak ve çok önemlidir. Bunlar Yelp, Manta, YellowPages, CitySearch vb. Sitelerdir ve hepsinde ÜCRETSİZ listeler oluşturabilirsiniz. Onlar kesinlikle size reklam vermek için çalışacağız, bence gereksiz, ama senin kararın. Sitelerden aldığımız linkten sonrayız. Burada NAP bilgilerinin EXACT olduğundan emin olun. Bunu kendiniz yapmak istemiyorsanız, sizin için alıntı yapan birçok hizmet vardır. Sıkışırsanız size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
  • Sosyalleşin! Eğer yapmazsan; Facebook, Twitter, LinkedIn ve Pinterest’e sahip olun. Bunları mümkün olduğunca eksiksiz yapmak ve doldurmak isteyeceksiniz. Hepsi de sitenize geri hoş bir bağlantı sağlayacaktır.

Bunlar yeni başlayanlar için yerel SEO ipuçlarından birkaçı. Yukarıdaki ipuçlarını takip ederseniz, harika bir başlangıç ​​yapacaksınız. Düşük rekabet nişlerinde, bunu yapmak sitenizi ve Haritalar listeleme sıralamasını çok yükseltmek için yeterli olabilir!

MUTLAKA OKUMALISIN:   SEO için terminoloji
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı