Advertorial

Hostinget Kurumsal Hosting Paketleri

pasted image 0

İşletmeleriniz için tercih edeceğiniz hosting paketi ile daha hızlı site trafiği işlemlerine, fotoğraf veya video yüklemelerine, e-posta gönderimlerine sahip olabilirsiniz. Kısacası firmalar için ihtiyaç duyulan hızlı ve profesyonel işlem noktasında ihtiyacınız olan her şey kurumsal hosting paketleriyle sağlanabilir. Hostinget’in işletmeler için özel olarak hazırlamış olduğu ekonomik, standart, profesyonel ve premium paketleriyle birlikte işletmenizi dijitaldeki hedef kitlenizin gözünde daha kurumsal hale getirebilir ve ulaşılabilirlik, talep edilme noktasındaki rakamlarını artırabilirsiniz.

3q EhFvJi8kHx0YLGlmJpHwnIQVpu7eLMEwwoeKpVDMCaGuw5NwVFiJEdYZ plGnPmMxFFjyseM8krorcMzLx65306UYU tlTRr6WpquyX8tSoT7QmL0NDkopk94 ldORm8wS8tzaUe92DHdcQyRGdc

İşletmeler İçin Hosting Nedir?

Firmanıza ait bir web sayfası oluştururken tasarımı kadar teknik donanımı da önemlidir. Standart bir hosting paketinden farklı olarak daha hızlı ve profesyonel işlemleri içeren işletmelere özel kurumsal hosting paketlerinde de ihtiyaç duyulan birçok işlem bulunur. Virüslere karşı koruma paketi, kurumsal e-posta, yüksek SSD performans, spamlara karşı koruma, güvenli yedekleme, sınırsız disk ve trafik ile ücretsiz profesyonel destek gibi birçok işlemi bu paketler içerisinde görebiliriz. Küçük, orta ve büyük işletmeler için ihtiyaçları doğrultusunda paket içeriklerine karar veriliyor. Kurumsal e-posta kısmında çalışanlar dahilinde 10-200 veya daha fazla seçenekli paketler vardır. Aynı şekilde disk alanı, e-posta kotası gibi noktalarda da farklılık gösterebilir.

Kurumsal Hosting Avantajları

Kurumsal odaklı olarak tercih edilecek hosting paketlerinde daha fazla fotoğraf, video yükleme kapasitesi bulunur. Hız olarak da buna göre teknik altyapıya sahiptir. Diğer hosting paketlerine göre daha fazla site trafiğini kaldırabilir. Site içerikleri firmalar için maddi bir değere sahiptir. Bu yüzden bu verilerin kaybolmasına, silinmesine yönelik olarak veri yedeklemesi, sık sık yapılır. Yüksek yedekleme kapasitesi vardır. Virüs ve saldırılara karşı da yüksek korumalı sistemi mevcuttur. Herhangi bir olumsuzlukta verilerinizin çalınması, silinmesi gibi durumlara karşı en yüksek önlemler alınır. Firma içinde e-posta gönderimlerinde hızlı iletim, yüksek mail kotası ile işlemlerinizde sorun olmaz. CPU limiti artırılabilir seçenektedir. 

iJESgTxFKFLa70s4VEX 1IYX53uOo32q5SahTGAZO7cWubXAl8zqEgduogRWfTr18MbmwCCffL4FUzW3i rpjSwQjUNTVpZLkdiDkkIkSXhUeCNm4WutziNr2iykMt6NBwzogQiTDNGkE0cm9sYluTI

Hızlı ve Profesyonel Çözümler Hostinget’te 

Firmalar için dijitaldeki en önemli nokta web sitesidir. Ürün çeşidi geniş olan her firma hızlı bir siteye gereksinim duyar. Bununla birlikte müşteri ile kurumsal bir iletişimin sağlanması da gerekir. Kurumsal hosting de bu ihtiyaçlara yönelik olarak hızlı ve yoğun site trafiği, çok daha fazla içerik yüklenmesi, verilerin yedeklenmesi ve korunması, tehditlere karşı korunma gibi çok önemli hizmetleri içerir. Firmanız için gereken her türlü işlem için farklı paketleri hizmetinizi sunan Hostinget’te hızlı ve profesyonel çözümler bulunur. Siz de firmanızın dijitaldeki ihtiyaçlarını avantajlarla ve kurumsal yönetimle tamamlamak isterseniz Hostinget’in paketlerine mutlaka göz atmalısınız. 

Bir Yorum Yap