Dekorasyon

House Beautiful Dergisi – En Son Ev Dekorasyonu Fikirleri İçin

Bir ev, sadece kendi özel dokunuşunuzu verdiğinizde bir ev gibi hissediyor. Bu nedenle, güzel görünmesi için bazı adımlar atmanız çok önemlidir. Bunu kendi özel tarzınızda yapabilirsiniz – başka birinin kopyasını almak zorunda değilsiniz. İç mimarların bunu yapmasıyla ilgili sorun, öncelikle çok fazla para talep etmeleri ve ikincisi, kendi başınıza yaptığınız bir şey olmayacak olmasıdır. Bir evi evinize benzetmek için kendiniz bir şeyler yapmanız gerekir. Evin her bir parçası, kim olduğunuzun bir yansıması gibi görünmelidir.

Yeni başlayanlar için

Bunu nasıl yapacağınız hakkında hiçbir fikriniz yoksa şimdi anlaşılabilir. Ancak, size ne yapmanız gerektiğini söyleyebilecek bir House güzel dergi aboneliği alabilirsiniz. Bu dergi, ev dekorasyonunun en iyi ipuçlarından bazılarını içerir. En son stilleri ve ev dekorasyonuyla ilgili ipuçlarını öğrenebilirsiniz, böylece evinizin her parçası iyi ve bakımlı görünür. Doğru ev dekor makalelerini nasıl alacağınız ve ne tür şeyler tutabileceğiniz konusunda ünlü uzmanlardan bazı mükemmel makaleler var.

Kullanışlı bilgi

Evinizin pencerelerinden doğal aydınlatmayı daha iyi bir görünüm için nasıl kullanabileceğiniz konusunda da bazı mükemmel fikirler var. Feng Shui’de, çeşitli doğal unsurlardan evinize nasıl pozitif enerjiler çekeceğinizi anlatacak şeyler okuyabilirsiniz. Ayrıca çeşitli mağazalardan heyecan verici indirim kuponları alabilir ve şehirde en sıcak satışların nerede gerçekleştiğini ilk öğrenen siz olabilirsiniz. Tüm bunları kullanarak, evinizi en kaliteli malzemeler ve mobilyalar ile çok iyi bir şekilde ve çok ucuz bir şekilde sağlayabileceğinizi göreceksiniz. Çok eğlenceli olacak ve bu dergiden asla yeterince yararlanamayacaksınız.

Röportajlar ve Daha Fazlası

Ev güzel dergisi ile, mobilyaları yeniden düzenlemeyle ilgili harika ipuçları verecek tanınmış dekoratörlerin röportajlarını da okuyabilirsiniz. Böylece, misafir bekliyorsanız ve evinizde biraz daha fazla alan istiyorsanız, bu ipuçlarını, üzerinde çalışmak için bolca yer sağlayacak mobilyalarınızı yeniden hizalamak için kullanabilirsiniz. Belirli bir ünlüyü seviyorsanız, bu derginin evlerini dekore etme şekillerini de kapsadığını bulmaktan çok memnun olacaksınız. Böylece evinizi mahallenizdeki en saygın ve beğenilenlerden biri haline getirebilirsiniz. İnsanlar gelmek ister ve ev dekorasyon becerileriniz için onlardan tamamlayıcı almayı asla bırakmazsınız.

MUTLAKA OKUMALISIN:   Koridor Dekorasyonu
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu