Dekorasyon

İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu

İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu 6

Selamlar. rustik tasarım yavaş yavaş herkes tarafından benimsenmeye başlamış görünüyor. Bu yüzden bugün çok çekici ve güzel bulacağınızı düşündüğümüz rustik ahşap malzemeyle düzenlenmiş rustik oda dekorasyonu fikirlerini topladık.

İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu
İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu

Rustik, dekorasyon dünyasında birçok şey anlamına gelebilir ve çoğu iyi olarak algılanmaz. Rustik bir şekilde dekore edilmiş bir ev, ayı yastıkları, geyik başları ve ağır kara avcı ekoseleri ile dolu bir kabin olabilir. Rustik bir şekilde dekore edilmiş bir yüksek tavanlı ev, rahatsız edici ahşap mobilyalar ve düz duvarlarla döşenebilir.

İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu
İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu 14

Rustik bir şekilde dekore edilmiş bir ev, kendi eviniz için sahip olabileceğiniz en son hedef olabilir. Ancak, rustik ev dekorunu mekanınıza şık ve güzel bir şekilde getirmenin yolları var. İster derin ormanın içinde bir kabinde, isterse de şehirdeki modern bir evde oturduğunuzda, evinizde sizi mutlu eden rustik bir cennet oluşturabilirsiniz. Oturma odanıza başlamak için bu 10 rustik dekor fikrine bir göz atın.

Rustik oda dekorasyon ÖRNEKLERİ
İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu 15

Modern bir rustik iç mekanın anahtarı, doğal bir mimari unsur ve modern mobilyalarla korunan açık bir kat planıdır. Kullanılan renk şeması ve büyük pencereleri ile harika bir dekorasyon fikri oluşturur.

İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu 10
İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu 16

Tüm iç mekanlarda kullanılabilecek rustik dekorasyon odanın bir bölümünde kullanılacağı gibi tamamında da uygulanabilir. Bu tamamen bütçe ve zevklerinizle alakalı.

İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu 8
İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu 17

Tüm rustik modern evlerde renkler bastırılır. Dolayısıyla bu stili seçerseniz, size duvarları beyaza boyamaya veya  taş veya ahşap gibi doğal bir materyalle kaplamanızı öneririz.

İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu 7
İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu 18

Rustik tarzın bütün noktası da rustik bir konutun tüm sıcaklığını ve çekiciliğini elde etmektir. Yani, kesinlikle modern parçaları seçmelisiniz. Mutfakta, modern modern çizgileri kullanabilirsiniz, ancak asma katın ortasında bulunan mobilyalar odaların geri kalanı için mükemmeldir. Deri ve ahşap birlikte harika olurlar, bu nedenle ilginç bir kombinasyon oluşturmaya da çalışabilirsiniz.

İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu 6
İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu 19

Eski taş duvarları açığa çıkarın veya bazı kirişleri vurgulayın, ıslah edilmiş ahşap kullanın ve taş bir şömine ekleyin. Bu sıcak alanlara bayılacaksınız!

İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu 5
İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu 20

Bu rustik ahşap iç mekan tasarımları hakkında ne düşünüyorsunuz ? İlginç ve büyüleyici değil mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu 5
İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu 21

Rustik ve çiftlik evi dekoru için büyük bir eğilim, bugünlerde sürgülü ahır kapıları. Oturma odanızı şekillendirirken, gerçek bir sürgülü kapı veya hatta bir konsoldaki sürgülü kapılar olsun, bu öğeyi kesinlikle eklemek isteyeceksiniz. Bu ahır kenarını klas bir şekilde ekler

Rustik Oda Dekorasyonu
İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu 22

.

Biraz yeşillik olmadan rustik olamaz. Ancak, ev bitkilerinin bunu elde etmenin tek yolu olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Bazı büyük vazoları, yapraklarını gösterecek ve oturma odanızdaki mini ağaçlar gibi görünecek büyük dallarla doldurun. Sonra kaybolduklarında, sadece doldurun.

Rustik Oda Dekorasyonu
İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu 23

Oturma odanız için daha rustik bir ifade mi arıyorsunuz? Mümkünse bir odun sobası ekleyin. Sadece pratik şekillerde size fayda sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda rustik oturma odanızı özellikle soğuk aylarda olması en rahat yer haline getirecektir.

Rustik Oda Dekorasyonu
İçinizi Isıtacak 10 Rustik Oda Dekorasyonu 24

Bir Yorum Yap