Sosyal Medya

İnstagram Canlı Yayın Yorum Kapatma

instagram canli yayin yorum kapatma 3582

Bu yazımızda sizlere instagram canlı yayında yorum / sohbet nasıl gizlenir? 2023 ve instagram canlı yayın yorum kapatma 2023 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Yazının devamında aşağıdaki sorulara cevaplar bulabilirsiniz

 • instagram canlı yayın yorum kapatma
 • instagram canlı yayın yorum gizleme
 • instagram canlı yayın yorumları kapatma
 • instagram canlı yayın izleme hilesi
 • instagram canlı yayın sohbet gizleme
 • instagram canlı yayın yorum kapama
 • instagram canlı yayında yorum kapatma
 • instagram canlı yayın mesajları kapatma

Bildiğimiz gibi yeni gelen güncelleme ile instagram canlı yayın ülkemizde’de yayına girdi. Artık İnstagram üzerinden aynen periscope‘de olduğu gibi canlı yayın yaparak kalp gönderebilir , canlı yayın sırasında sohbet , yorum gerçekleştirebilirsiniz.

Canlı Yayın yapan instagram kullanıcısı ile aynı zamanda , yayın sırasında yorum ( konuşma ) , sohbet gerçekleştirebilirsiniz., bu esnada siz diğer kullanıcıların sohbetlerini gizlemek , görmek istemiyorsanız bu sohbeti saklayarak sadece karşı tarafın canlı yayını izleme imkanı sunulmaktadır.

İnstagram Canlı Yayın Yorum Kapatma – İnstagram Canlı Yayın Sohbet Gizleme 2021

Dediğimiz gibi Instagram canlı yayın sisteminde yorum özelliği kontrolü yine kullanıcılara bırakılmış durumda. Yani şöyle ki Instagram’ın kısa süre önce yayınlandığı yorum kapatma özelliği canlı yayın içinde kullanılmakta. Instagram’ın bu özelliği ile paylaşımlara gelen yorumları kapatabiliyorsunuz.

İnstagram Canlı Yayın Yorum Kapatma 2023
İnstagram Canlı Yayın Yorum Kapatma 3

Bu sayede kullanıcılar standart olarak paylaşımlarınıza girdiklerinde yorum yapmak istediklerinde paylaşımlarınızın yoruma kapalı olduğu uyarısı alınıyor. İşte bu sistem aynı şekilde canlı yayın özelliği içinde geçerli. Canlı yayın özelliği için kullanılan yorum kapama özelliği içinde yapmanız gereken bazı ayarlar var. Zira canlı yayın sırasında gelen yorumları kapatmak için yine canlı yayın özelliği ayarları üzerinden yorum kapatma özelliğini kullanmanız gerekiyor.

Yani Instagram paylaşımlarınızın yoruma kapalı olma özelliğini aynı şekilde canlı yayın sırasında yorum özelliği için de kullanılabiliyorsunuz. Peki canlı yayınlarınızda yorumlarınızın kapanması için nasıl bir ayarlama yapmanız gerekiyor? Canlı yayın sırasında yorum özelliği nasıl kapatılır? Daha detaylı olarak bakalım.

Bunun için aslında genel olarak kullanılan sistemleri aynı şekilde kullanmanız gerekiyor.

 • Öncelikle Instagram hesabınıza girip buradan hikayeler kısmına girip ardından da üç nokta simgesine tıklamanız gerekiyor.
 • Ardından karşınıza ayar penceresi açılacak. Bu pencere üzerinden ise alt kısımlara inerek “yorum yapmayı kapat” özelliğini kısmına girmeniz gerekiyor.
 • Buradan belli başlı yorum özellikleri de seçebiliyorsunuz.

Arama Tags & Etiket;

hikaye yorumları nasıl gizlenir , instagram beğeni kalpleri nasıl gizlenir , instagram hikaye sohbeti nasıl kapatılır, sohbet gizleme , yorumları kapatma , kalpleri gizle , kalpleri saklama, nasıl

instagram canlı yayında yorum / sohbet nasıl gizlenir? 2023 İnstagram Canlı Yayın Yorum Kapatma 2023 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz

Bir Yorum Yap