Posted on

Bu yazımız instagram hesap dondurma 2020 yılında nasıl yapılır , instagram hesabı geçici olarak nasıl dondurulur hakkında olacaktır. Son yılların tartışmasız en iyi mobil uygulamalarından birisi instagram. Hatta en iyisi desek belki yanılmamış oluruz. Bütün dünyayı peşinde sürükleyen instagram çok farklı alanlarda kullanılıyor ve insanlara birçok imkan sağlıyor. Binlerce insanı ünlü yapan, küçük büyük milyonlarca firma ve kişinin gelir kaynağı olan, milyonların da günlük eğlence platformu haline gelen instagram hemen hemen her telefonda artık yer alıyor. Peki instagram dondurma işlemi nasıl yapılır ? Yazımızın devamında bu konu ile ilgili detaylı bilgiler bulacaksınız .

Haber Konusu :

instagram hesap dondurma, instagram hesap dondurma linki, instagram dondurma linki türkçe, instagram dondurma nasıl yapılır , instagram hesap dondurma telefondan, geçici instagram dondurma, instagram hesabı dondurma nasıl yapılır ne kadar sürer ?

instagram dondurma 2020 - instagram hesabı dondurma linki türkçe - nasıl yapılır , nasıl olur , mobil telefondan geçici olarak hesap dondur
instagram dondurma 2020 – instagram hesabı dondurma linki türkçe – nasıl yapılır , nasıl olur , mobil telefondan geçici olarak hesap dondur

Instagram Hesap Dondurma 2020

Instagram Dondurma Nasıl Yapılır


Instagram hesap dondurma işlemi nasıl yapılır ? Alt kısımda vereceğimiz url üzerinden çok basit 4 adımda instagram hesabınızı dondurabilirsiniz. Instagram hesabınızı dondurmak istiyorsanız bilgisayar tarayıcısı üzerinden veya mobilden dondurabilirsiniz. Hesap dondurduktan sonra açmak isterseniz açarak kullanmaya devam edebilirsiniz.instagram dondurma

Instagram Hesap Dondurma Linki 2020


Instagram hesabınızı geçici olarak kapatmak istiyorsanız tek ihtiyacınız olan bir link. https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/ bu linke tıklayarak hesap dondurma sayfasına erişiyorsunuz. Sonrasında , çok zamanımı alıyor, ikinci bir hesap açtım , çok fazla reklam var, gizlilik ile ilgili endişeler , takip edecek kişiler bulamıyorum, bir şeyi kaldırmak istiyorum, kullanmaya başlamakta zorlandım, ara vermek istiyorum ve başka bir şey seçeneklerinden birini seçerek, sonrasında şifrenizi girerek ve en son olarak da alt kısımdaki mavi hesabı geçici olarak kapat butonuna basarak dondurabilirsiniz.

Instagram Kullanım İstatistikleri


Dünya’da 1 Milyar’dan fazla insan instagram kullanıyor. Bu sayının 500 milyon’u günlük aktif olarak instagram’a giriş yapıyor. Instagram, Facebook’tan sonra en büyük etkileşimin olduğu platform. Genç yetişkinler ve gençler ( 35 yaş altı ) platformun %71 gibi büyük bir kısmını oluşturuyor. Instagram kullanım süresi olarak da en fazla zaman geçirilen platform, kullanıcıların günlük instagram’da geçirdiği süre ortalama 53 dakika ! Evet yanlış duymadınız. Ayrıca firmalar da instagram kullanmayı seviyor. Dünya genelindeki tüm firmaların %72’si instagram’da yer alıyor. Instagram kullanıcılarının %83’ü instagramda yeni ürünler ve hizmetler keşfettiklerini söylüyorlar ki firmaların bulunma nedenlerinin en büyük örneklerinden. Günlük en az 500 milyon farklı hesap instagram’da story atıyor. En fazla izlenen her 3 story’den 1’i firmalara ait. Instagram kullanıcılarının %50’si en az 1 firma hesabı takip ediyor. Instagram facebookla kıyaslandığında 4 kat daha fazla etkileşim alıyor. Instagram üzerinde satılan ürün veya hizmetler üzerinde platformun etkisi çok büyük. Kullanıcıların %80’ine bir ürün veya hizmet alması için etki ediyor.

MUTLAKA OKUMALISIN:   Facebook Gizlenen Fotoğrafları Görme
Instagram Hakkında İlginç Bilgiler

Instagram 2010’da kuruldu
Açıldığı günden bugüne 45 milyar’dan fazla fotoğraf paylaşıldı.
2012’de 1 milyar dolar’a facebooka satıldı.
Günlük 5 milyarda fazla beğeni atılıyor.
En fazla takip edilen instagram hesabı 189 milyon takipçi ile Cristiano Ronaldo
Günlük ortalama 100 milyondan fazla fotoğraf yükleniyor.
Uygulama 1 milyardan fazla indirildi
Instagrama video özelliği gelince ilk 24 saatte 5 milyondan fazla video yüklendi
En az 1 hashtag ile paylaşılan gönderiler %12 daha fazla etkileşim alıyor.
Instagram kullanıcılarının %65’i bayan
Bir instagram fenomeni sponsor olduğu bir gönderi için 100bin dolara kadar para kazanıyor.
Araç sürücülerinin %15’i trafikte instagram kullandığını itiraf etti
En fazla paylaşılan yemek pizza , ardından sushi geliyor
En fazla kullanılan hashtag’ler Love, #Instagood, #Me, #Cute, and #Follow

Instagram dondurma linki türkçe

instagram dondurma linki türkçe tiklayin telefondan.

Instagram dondurma video

Instagram Tarafından Yapılan Açıklama :

Hesabınızı geçici olarak kapattığınızda profiliniz, fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenmeleriniz, tekrar giriş yaparak hesabınızı yeniden etkinleştirene kadar gizlenir. Hesabınızı geçici olarak kapatmak için:

  1. instagram.com‘a bir mobil tarayıcıdan veya bilgisayardan giriş yapın. Instagram hesabınızı Instagram uygulamasının içinden geçici olarak kapatamazsınız.
  2. Sağ üst kısımdaki  simgesine dokunun veya tıklayın ve Profili Düzenle‘yi seçin.
  3. Ekranda aşağıya inin, sağ alttaki Hesabımı geçici olarak kapat‘a dokunun veya tıklayın.
  4. Hesabını neden kapatıyorsun? sorusunun yanındaki açılır menüden bir seçim yapın ve şifrenizi tekrar girin. Hesabınızı kapatma seçeneği, sadece menüden bir sebep seçtiğinizde görünür.
  5. Hesabı Geçici Olarak Kapat‘a dokunun veya tıklayın.

Hesabınızı geçici olarak kapatmak için hesabınıza giriş yapabiliyor olmanız gerekir. Şifrenizi veya kullanıcı adınızı hatırlayamıyorsanız, giriş yapmakla ilgili bazı ipuçlarına bakabilirsiniz.

Hesabınızı kapatmak istemiyor ancak hesabınızı kimlerin görebildiğini değiştirmek istiyorsanız, gönderilerinizi gizli olarak ayarlayabilir veya kişileri engelleyebilirsiniz.

MUTLAKA OKUMALISIN:   Gain Ataya Mesaj 10 Kasım Filmi Reklam

İlginizi Çekebilir:

Güncel 2020 instagram hesabını geçici olarak kapatma yazımızın sonuna geldik. Konu ile alakalı sorularınızı yazı altından bizlere iletebilirsiniz. İlginizi çekecek diğer yazılar :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir