instagram dondurma 2021 instagram dondurma linki

09.11.2020
instagram dondurma 2021 instagram dondurma linki
hemşire bonesi

2020 yılından beri güncellediğimiz bu yazımız instagram dondurma 2021 yılında nasıl yapılır , instagram nasıl dondurulur , instagram hesap dondurma linki , ınstagram dondurma , instagram hesabı dondurma geçici olarak nasıl dondurulur hakkında olacaktır. Son yılların tartışmasız en iyi mobil uygulamalarından birisi instagram. Hatta en iyisi desek belki yanılmamış oluruz. Bütün dünyayı peşinde sürükleyen instagram çok farklı alanlarda kullanılıyor ve insanlara birçok imkan sağlıyor. Bu yazımızda sizlere instagram dondurma linki sunacağız böylece insta dondurma işlemi yapabileceksiniz.

Bu yazı ile İnstagram hesabımı donduramıyorum diyemeyeceksiniz. instagram hesabı nasıl dondurulur piyasadaki en detaylı ve kapsamlı rehberi sizin için hazırladık.

“instagram.dondurma” “instagram dondur”

Eğer instagram hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız instagram kalıcı hesap silme yazımızı okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir : İnstagram dm önerileri silme

Binlerce insanı ünlü yapan, küçük büyük milyonlarca firma ve kişinin gelir kaynağı olan, milyonların da günlük eğlence platformu haline gelen instagram hemen hemen her telefonda artık yer alıyor. Peki instagram dondurma işlemi nasıl yapılır ? Yazımızın devamında bu konu ile ilgili detaylı bilgiler bulacaksınız .

Sosyal medyaya bir mola vermek istiyorsunuz, ancak Instagram’dan da tamamen kopmak istemiyor musunuz? Instagram hesap dondurma işlemi size göre. Instagram topluluğuna tekrar katılmaya hazır olduğunuzda, hesabınızı geçici olarak devre dışı bırakabilir ve yeniden etkinleştirebilirsiniz.

Haber Konusu :

instagram hesap dondurma linki türkçe, instagram dondurma nasıl yapılır , instagram hesap dondurma telefondan, geçici instagram dondurma, instagram hesabı dondurma nasıl yapılır ne kadar sürer ?

instagram dondurma, instagram dondurma 2021 instagram dondurma linki
instagram dondurma 2021 – instagram hesabı dondurma linki türkçe – nasıl yapılır , nasıl olur , mobil telefondan geçici olarak hesap dondur

instagram Dondurma 2021

instagram hesap dondurma işlemi nasıl yapılır ? instagram hesabı nasıl dondurulur ? Alt kısımda vereceğimiz url üzerinden çok basit 4 adımda instagram hesabınızı dondurabilirsiniz. Instagram hesabınızı dondurmak istiyorsanız bilgisayar tarayıcısı üzerinden veya mobilden dondurabilirsiniz. Hesap dondurduktan sonra açmak isterseniz açarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

instagram dondurma, instagram dondurma 2021 instagram dondurma linki
instagram dondurma

Instagram Nasıl Dondurulur?

instagram dondurma aslında kolay bir işlemdir. Aşağıda detaylı olarak hesabınızı geçici olarak kullanıma kapatma işlemlerini anlattık. Siz de anlattığımız adımları takip ederseniz kolay bir şekilde çözüme ulaşabilirsiniz.

Instagram Hesap Dondurma Linki 2021


Instagram hesabınızı geçici olarak kapatmak istiyorsanız tek ihtiyacınız olan bir link. https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/ bu linke tıklayarak hesap dondurma sayfasına erişiyorsunuz. Sonrasında , çok zamanımı alıyor, ikinci bir hesap açtım , çok fazla reklam var, gizlilik ile ilgili endişeler , takip edecek kişiler bulamıyorum, bir şeyi kaldırmak istiyorum, kullanmaya başlamakta zorlandım, ara vermek istiyorum ve başka bir şey seçeneklerinden birini seçerek, sonrasında şifrenizi girerek ve en son olarak da alt kısımdaki mavi hesabı geçici olarak kapat butonuna basarak dondurabilirsiniz.

Adım Adım Hesap Dondurma

Time Needed : 00 days 00 hours 05 minutes

MUTLAKA OKUMALISIN:   İnstagram Canlı Yayın Yorum Kapatma 2021

İnstagram hesabı dondurma işlemi

 • İnstagram dondurma linkine girin.

  Buraya https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/ tıklayarak hesap dondurma sayfasına erişin.instagram dondurma, instagram dondurma 2021 instagram dondurma linki

 • Hesap Dondurma Nedeninizi Seçin

  Linke bastıktan sonra gelen sonuçlardan hesabınızı neden dondurduğunuza dair seçeneği seçin.instagram dondurma, instagram dondurma 2021 instagram dondurma linki

 • Şifrenizi girin

  İnsta hesap dondurma için şifrenizi tekrar girin.instagram dondurma, instagram dondurma 2021 instagram dondurma linki

 • Hesabınızı başarıyla dondurdunuz.

  Siz tekrar giriş yapana kadar hesabınız donmuş olacaktır.instagram dondurma, instagram dondurma 2021 instagram dondurma linki

Tools
 • Cep Telefonu
Materials
 • İnstagram Hesabı
 • İnstagram Şifresi
 • İnstagram dondurma linki

Instagram Hakkında İlginç Bilgiler

Dünya’da 1 Milyar’dan fazla insan instagram kullanıyor. Bu sayının 500 milyon’u günlük aktif olarak instagram’a giriş yapıyor. Instagram, Facebook’tan sonra en büyük etkileşimin olduğu platform. Genç yetişkinler ve gençler ( 35 yaş altı ) platformun %71 gibi büyük bir kısmını oluşturuyor. Instagram kullanım süresi olarak da en fazla zaman geçirilen platform, kullanıcıların günlük instagram’da geçirdiği süre ortalama 53 dakika !

Evet yanlış duymadınız. Ayrıca firmalar da instagram kullanmayı seviyor. Dünya genelindeki tüm firmaların %72’si instagram’da yer alıyor. Instagram kullanıcılarının %83’ü instagramda yeni ürünler ve hizmetler keşfettiklerini söylüyorlar ki firmaların bulunma nedenlerinin en büyük örneklerinden. Günlük en az 500 milyon farklı hesap instagram’da story atıyor. En fazla izlenen her 3 story’den 1’i firmalara ait. Instagram kullanıcılarının %50’si en az 1 firma hesabı takip ediyor. Instagram facebookla kıyaslandığında 4 kat daha fazla etkileşim alıyor. Instagram üzerinde satılan ürün veya hizmetler üzerinde platformun etkisi çok büyük. Kullanıcıların %80’ine bir ürün veya hizmet alması için etki ediyor.

 • Instagram 2010’da kuruldu
 • Açıldığı günden bugüne 45 milyar’dan fazla fotoğraf paylaşıldı.
 • 2012’de 1 milyar dolar’a facebooka satıldı.
 • Günlük 5 milyarda fazla beğeni atılıyor.
 • En fazla takip edilen instagram hesabı 189 milyon takipçi ile Cristiano Ronaldo
 • Günlük ortalama 100 milyondan fazla fotoğraf yükleniyor.
 • Uygulama 1 milyardan fazla indirildi
 • Instagrama video özelliği gelince ilk 24 saatte 5 milyondan fazla video yüklendi
 • En az 1 hashtag ile paylaşılan gönderiler %12 daha fazla etkileşim alıyor.
 • Instagram kullanıcılarının %65’i bayan
 • Bir instagram fenomeni sponsor olduğu bir gönderi için 100bin dolara kadar para kazanıyor.
 • Araç sürücülerinin %15’i trafikte instagram kullandığını itiraf etti
 • En fazla paylaşılan yemek pizza , ardından sushi geliyor
 • En fazla kullanılan hashtag’ler Love, #Instagood, #Me, #Cute, and #Follow
https://youtu.be/1jFmFfpk6jk
instagram dondurma video
İnstagram dondurma nasıl yapılır

Bir mobil tarayıcıdan veya bilgisayardan instagrama girin. Sağ üstteki profili düzenle butonuna tıklayın. Aşağıya inerek hesabımı geçici olarak kapat butonuna tıklayın, gelen soruya bir seçim yapın ve sonrasında şifrenizi tekrar girin.

İnsta Hesabınızı Neden Donduruyorsunuz ?

İnsanlar instagramda çok fazla süre harcıyorlar. Eğitim veya iş konularını aksatabiliyorlar. Bunlardan kaçınmak amaçlı hesap dondurulabilir.

Dondurulan hesap tekrar açılır mı ?

Evet. hesabınıza giriş yaparak tekrar aktif edebilirsiniz.

Instagram Tarafından Yapılan Açıklama :

Hesabınızı geçici olarak kapattığınızda profiliniz, fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenmeleriniz, tekrar giriş yaparak hesabınızı yeniden etkinleştirene kadar gizlenir. Hesabınızı geçici olarak kapatmak için:

 1. instagram.com‘a bir mobil tarayıcıdan veya bilgisayardan giriş yapın. Instagram hesabınızı Instagram uygulamasının içinden geçici olarak kapatamazsınız.
 2. Sağ üst kısımdaki  simgesine dokunun veya tıklayın ve Profili Düzenle‘yi seçin.
 3. Ekranda aşağıya inin, sağ alttaki Hesabımı geçici olarak kapat‘a dokunun veya tıklayın.
 4. Hesabını neden kapatıyorsun? sorusunun yanındaki açılır menüden bir seçim yapın ve şifrenizi tekrar girin. Hesabınızı kapatma seçeneği, sadece menüden bir sebep seçtiğinizde görünür.
 5. Hesabı Geçici Olarak Kapat‘a dokunun veya tıklayın.

Hesabınızı geçici olarak kapatmak için hesabınıza giriş yapabiliyor olmanız gerekir. Şifrenizi veya kullanıcı adınızı hatırlayamıyorsanız, giriş yapmakla ilgili bazı ipuçlarına bakabilirsiniz.

Hesabınızı kapatmak istemiyor ancak hesabınızı kimlerin görebildiğini değiştirmek istiyorsanız, gönderilerinizi gizli olarak ayarlayabilir veya kişileri engelleyebilirsiniz.

Instagram hesap dondurma işlemi sadece internet tarayıcısı üzerinden yapılabildiği için bazı adımların takip edilmesi gerekmektedir. Mobil cihazlar üzerinden Instagram hesabı dondurma işlemi yapmak şuan için mümkün değildir.

Instagram hesabını dondurmak isteyen kişiler ilk olarak instagram dondurma linki Türkçe ile uygulamaya giriş yapmaları gerekmektedir.

Instagram Hesap Dondurma Hakkında Önemli Bilgiler

İki aşamalı doğrulama kullanıyorsanız, kapatmadan hesabı dondurmayın. Eğer iki aşamalı doğrulama açıkken dondurursanız, tekrar açtığınızda doğrulama kodunu kabul etmiyor. Facebook destek sistemi o kadar çöp ki. Kimlik gibi kişisel bilgiler istemeden, size hesabı vermiyor.

Mesela UPlay iki aşamalı doğrulamaya ulaşamıyorum deyince, sizin e-posta adresinize bozma bağlantısı gönderiyor. Koskoca facebook ise bir robot ile kimlik bilgisi istiyor. Kişisel veri ihlalinden dolayı vermemenizi, verseniz bile kesin bir dönüş alamayacağınızı belirtirim.

İlginizi Çekebilir:

https://www.youtube.com/watch?v=PxkMXK8RGYk

Güncel 2021 instagram hesabını geçici olarak kapatma yazımızın sonuna geldik. Konu ile alakalı sorularınızı yazı altından bizlere iletebilirsiniz.

Unutmayın: Hesabınızı hem silmek hem de devre dışı bırakmak için şifrenize ihtiyacınız olacaktır. Şifrenizi unuttuysanız veya değiştirmek istiyorsanız Instagram şifrenizi nasıl değiştireceğinizi öğrenin.

Hesabınızı devre dışı bırakmak istemiyor, ancak kimlerin görmesine izin verildiğini değiştirmek mi istiyorsunuz? Instagram’ı nasıl özel hale getireceğinizi öğrenin.

instagram dondurma, instagram dondurma 2021 instagram dondurma linki

Insagram Hesabını Tekrar Aktif Etme

Instagram topluluğuna tekrar katılmaya hazır olduğunuzda, devre dışı bırakılan hesabınızı yeniden etkinleştirebilirsiniz.

Bunu yapmak için tek yapmanız gereken Instagram hesabınıza tekrar giriş yapmak.

İnstagram.com adresine gidin ve devre dışı bırakılmış hesabınızı geri yüklemek için kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın.

Sorun yaşıyorsanız? Instagram şifrenizi unuttuğunuzda ne yapacağınızı öğrenin veya doğrudan Instagram Yardım Merkezi ile iletişim kurun.

İnstagram hesabınızı geçici veya kalıcı instagram dondurma ile alakalı sorunlar yaşıyorsanız yorum bölümünden iletişime geçebilirsiniz. instagram hesap dondurma ile alakalı sorularınızı yorum bölümünden bırakabilirsiniz en kısa sürede yardımcı olacağız.

https://twitter.com/hilallguull/status/1250908072152829953
https://twitter.com/ElifKARCI3/status/1250802016735105024
https://twitter.com/arsln_aysenurr/status/1250508785686364160
https://twitter.com/busethian/status/1250446469322231809
https://twitter.com/avukadoyum/status/1253054330627817472
https://twitter.com/ichbinnura/status/1252627452750430210

https://twitter.com/search?q=instagram%20dondurma&src=typed_query&f=live

YORUMLAR

 1. Mobil Hocam dedi ki:

  Videolu anlatımı burada bulabilirsiniz ;
  https://youtu.be/Hem7U9HVBoI

 2. Şeyma dedi ki:

  instagram dondurma linki türkçe paylaşabilir misiniz

 3. Merve dedi ki:

  instagram hesabımı dondurmak istiyorum yradımcı olabilir misiniz

  1. Adwoox dedi ki:

   Tabi, instagram dondurma yazımızı tekrar okuyunuz anlamadığınız noktaları sorunuz

 4. Volkan dedi ki:

  instagram hesabı nasıl dondurulur araştırıyordum çok detaylı anlatmışsınız helal olsun

 5. Şenay dedi ki:

  instagram hesap dondurma ile ilgili sorunlarım var yardımcı olurmusun admin

  1. Adwoox dedi ki:

   Elbette sorunlarınız nelerdir ?

 6. Mert dedi ki:

  instagram dondurma linki nerede bulamadım

  1. Adwoox dedi ki:

   Yazı içerisinde mevcut

 7. Abdullah dedi ki:

  instagram dondurma linki türkçe mi değil mi anlayamadım

 8. Alican dedi ki:

  telefondan instagram dondurma işlemi yapmak için girdim hallettim teşekkürler başarılar

 9. bediş dedi ki:

  instegram çok zamanımı alıyor

 10. Teoman dedi ki:

  telefondan instagram hesap silme linki paylaşabilir misiniz

 11. Merve İnstagram dedi ki:

  instegram hesap dondurma için bu kadar detaylı bir anlatım daha görmedim teşekkürler

 12. Seda Can dedi ki:

  instagram hesap dondurma 1 hafta beklemeden oluyor mu yoksa bekleyecek miyiz

 13. Murat dedi ki:

  instagram dondurma takipçiler siliniyor mu ?

  1. Adwoox dedi ki:

   Takipçileri instagram silmez ama aktiflik az olduğundan dolayı insanlar sizi takipten çıkabilir

 14. Ahmet dedi ki:

  çok yararlı bir bilgi olmuş hocan instagram türkiyede kulanmasını bilmeyen çok insan var .

 15. HD Bilişim dedi ki:

  Bilgilendirme için teşekkür ederim. Aradığım bir bilgilerdi.

ankara dershaneler
ankara ingilizce kursları
ceza avukatı
özel eğitim merkezi ankara
medwoox cerrahi bone