Sosyal Medya

İnstagram Gizli Hesap Görme , İnstagram Gizli Profile Bakma

instagram gizli hesap görme - instagram gizli profile bakma 2022 - instagram kapalı profile bakma nasıl yapılır ? insta gizli profil görme

instagram Gizli Hesap Görme , instagram Gizli Profile Bakma araştırmaları yapıyorsanız Teknobilgi olarak sizlere harika bir rehber hazırladık.

Günümüzde en çok kullanılan mobil uygulamalardan olan instagram her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Bir yandan da instagram profilleri artan instagramın kişiye özel ayarlarından birisi de hesap gizleme. Eğer sadece takip ettiklerim paylaşımlarımı görebilsin diyorsanız hesabınızı gizleyebiliyorsunuz.

Bu durumda fotoğraflarını görmek istediğiniz ancak hesabı gizli olan bir kişi için, instagram gizli profil görme arayışlarına girme potansiyeliniz çok yüksek.

İnstagramda hesabı gizlenen bir profilin hesabını görmek doğrudan mümkün değil ama instagram gizli hesapları görme adına birçok yan uygulama mevcut.

Bu yazımızda gizli instagram hesabı görme işlemi nasıl yapılır küpaynan anlatacağız, biz bunları ambulan sireniynen anlatacağız.

İlginizi Çekebilir: instagram dondurma

İnstagram Gizli Hesap Görme

Instagramda gizli hesap görmek için sizlere bugün 3 farklı yöntem sunacağız.

1. Takip İsteği Gönderin !

Instagramda profili kapalı olan birinin hesabını görmek istiyorsanız aslında ilk denemeniz gereken yöntem takipçi isteği göndermek. Eğer takip isteğinizi kabul ederse herhangi bir yol yönteme gerek duymadan hesabı görebilirsiniz. Basit ama bunu bilmeyen binlerce yeni kullanıcı mevcut. Takip isteğiniz kabul edilmezse 2. adıma geçebilirsiniz.

2. Fake Profil Oluşturun !

İlk adım işe yaramadıysa demek ki hesap sahibi paylaşımlarını sizin görmenizi istemiyor veya ilgisini çekmiyorsunuz. Bu durumda yapılması gereken ikinci kolay iş , hesap sahibinin ilgisini çekecek bir fake profil oluşturmaktır. Burada önemli olan nokta, hesabını görmek istediğiniz kişi kadın veya erkek olsun önemli değil, fake profiliniz bir kadın profili olmalıdır. Erkekler zaten doğrudan isteği kabul eder, kadınlar ise kadına güven duyarak kabul edebilir.

Fake hesabınızı siz de gizli hesap yapın, karşı tarafın ilgisini daha çok çeker. Ve orijinal göstermek adına gerçekçi bir profil resmi ve birkaç da paylaşım yapmayı ihmal etmeyin.

3. Instagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları Kullanın

İlk 2 adım işin basit yollarındandı, ancak başarılı olamadıysanız instagram gizli hesap görme uygulamaları bulunuyor, bunları kullanarak gizli instagram hesaplarını görebilirsiniz. Bu uygulamalardan bazıları şunlardır:

– PrivateInsta

PrivateInsta, hesabınızda oturum açmadan özel Instagram profillerini görüntülemek için kullanılan popüler bir uygulamadır. Windows, OSX, iOS ve Android işletim sistemlerini destekler ve herhangi bir özel Instagram hesabındaki fotoğraflara anonim olarak göz atmanıza izin verir. PrivateInsta’yı ziyaret edin ve özel bir Instagram hesabının kullanıcı adını girmek için bir metin kutusu göreceksiniz. Bunu yapın ve Gönder’e tıklayın. Birkaç dakika bekleyin. PrivateInsta hedef hesaba erişecek ve fotoğrafları otomatik olarak indirecektir. Ancak bunları görüntülemek için bir anketi doldurmanız gerekir.

– Private Instagram Viewer

Private Instagram Viewer, özel Instagram hesaplarını hacklemek için başka bir güçlü araçtır. Ücretsizdir ve anketlere katılmadan Instagram özel fotoğraflarını görüntülemenizi sağlar.

Web sitesini ziyaret edin ve kesmek istediğiniz bir Instagram kullanıcı adı girin. Instagram’da alakalı kullanıcılar, hikayeler ve etiketler için arama yapacaktır. Görüntülemek için kullanıcı hesabına tıklayın. Sonraki ekranda, Fotoğrafın Kilidini Aç ve Görüntüle düğmesini tıklayın ve bağlanmak için birkaç saniye bekleyin. Sayfanın kilidi açıldıktan sonra, hesap sahibinin özel fotoğraflarını izin verilen bir kullanıcı gibi görüntüleyebilirsiniz.

– InstaLooker

InstaLooker, Instagram için yaygın olarak kullanılan bir casus uygulamasıdır. Başlamak için “Şimdi casusluk yap” düğmesini tıklayın ve bir Instagram kullanıcı adı yapıştırın.

İlgili beslemeleri alır ve herhangi bir özel Instagram hesabındaki fotoğrafları dakikalar içinde görüntülemenizi ve hatta indirmenizi sağlar. Maalesef, son aşamaya ulaşmak için sizi anketleri tamamlamaya zorlayacaktır. Yine de, özel bir Instagram profilinden veri almanın ne kadar başarılı olduğundan emin değilim.

– InstaRipper

Yukarıda belirtilen çevrimiçi araçların aksine, InstaRipper masaüstü ve akıllı telefonlar için bir Instagram casus uygulamasıdır. Cihazınıza indirin ve hacklemek için özel bir Instagram hesabının kullanıcı adını girin.

Verilerin şifresini çözmek ve Instagram’ı varsayılan tarayıcınızda açmak için Özel Profilin Kilidini Aç düğmesini tıklayın.

– InstaGramies

InstaGramies ayrıca bir kişinin özel Instagram fotoğraflarını hesap olmadan görüntülemenize yardımcı olur. Tarayıcınızda InstaGramies’i açın ve hacklemek için bir Instagram hesabının kullanıcı adını girin.

Instagram’a bağlanacak ve hedef hesabınızdan fotoğraf çekecektir. Varsayılan olarak fotoğraflar, üzerlerinde bir indirme oku bulunan gizli bir modda görünecektir. Özel Instagram fotoğraflarını tek tek görüntülemek için ok simgesine tıklayın.

Sonuç:

İnternette paralı olan filmleri, dizileri, programları, uygulamaları vb. herhangi bir şeyi ücretsiz indirmenize yarayan onlarca site bulunmakta ancak emin olun bu tarz sitelerin bir çoğu sizin ya verilerinizi çalıyor, ya bilgisayarınıza virüs ekliyor. Bu nedenle instagram gizli hesap görme işlemi için en çok tavsiye ettiğimiz yöntemler ilk 2 yöntemdir.

instagram gizli hesap görme nasıl yapılır ?

instagram gizli hesap görme için 3 yöntem bulunmaktadır. Bunlar, takip isteği, fake profil ve uygulama yöntemleridir.

instagram gizli profile bakma mümkün müdür ?

instagram gizli profile bakma mümkündür. Yukarıda bahsettiğimiz 3 yöntemle gizli profile bakılabilir.

instagram gizli hesapları görme yapılabilir mi ?

Evet günümüz teknolojileri ile instagram gizli hesapları görme işlemleri yapılabilir.

Bir Yorum Yap