Sosyal Medya

Instagram Hesap Çalma

instagram hesap calma 3651

Instagram Hesap Çalma 2023 – instagram hesabı çalma , instagram çalma – instagram hesabı nasıl çalınır – instagram hesap calma yazımızla birlikteyiz. Merhaba Instagram’da dolaşmayı, birilerini takip etmeyi seven canlar, Instagram Hesap Çalma 2022 yazımız ile sizlerleyiz. Instagram son zamanların en fazla konuşulan sosyal medyası olduğunu biliyoruz. Ancak Instagram’ın neden bu kadar konuşulduğunu bilmiyorsanız, hikayem özelliği ile başlayan bir sistem ile buralara kadar geldi ancak bu sistem şuanda milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor ve çok sevilen bir hal almaya başladı. Snapchat bu durumdan pek hoşnut olmasa da buna karşı nedendir bir tepki vermiyor.

Neyse arkadaşlar o bu şu derken konumuzdan’da olmayalım, bu yazımızda sizlere Instagram’da başka bir kullanıcının hesabını nasıl çalarız, şifresini nasıl öğreniriz biraz ondan söz edeceğiz.

Yazımız aşağıdaki başlıklardan oluşmaktadır

  • İnstagram Hesap Çalma
  • İnstagram Nasıl Çalınır
  • İnstagram Hesabı Çalmak Suç mu?

İnstagram nasıl çalınır

Instagram hesap çalma işlemi demek oluyor ki karşınızda ki bir kişiye kin beslediniz veya karşınızdaki kişinin Instagramın’da neler olup bittiğini ele geçirip öğrenmek isterseniz böyle bir yola kalkışmışsınızdır. Instagram’da hesap çalmanın riskli bir yöntemi olmasa’da ünlü kişilerin hesaplarının çalınması dava açılmasına kadar uzayabilir. Bu yüzden hesap çalmadan önce iki kere düşünmenizde yarar var. 🙂

Instagram Hesap Calma 2 1
Instagram Hesap Çalma 4

Instagram Hesap Nasıl Çalınır?

Instagram’da hesap çalmak için birden fazla yöntem vardır.

Bunlardan bir tanesi arkadaşınıza kendi bilgisayarınızı vererek oradan Instagram’a giriş yapmasını sağlamak, giriş yaptığında’da şifreyi otomatik kaydete getirdiğimizde şifre otomatikmen bilgisayarınıza kaydolacaktır, bu sayede  o kişinin kullanıcı şifresini öğrenmiş olacaksınız, şimdi istediğinizi yapabilirsiniz.

İkinci bir yöntem olarak ise bir uygulama yaparak kullanıcının telefonuna atmak, kullanıcıya o uygulamanın profilimize kimler girmiş görmek amaçlı olduğunu söylemek, bu sayede kişi o uygulamaya giriş yaptığı taktirde kullanıcı adı ve şifresi sizin ekranınıza düşmüş olacak ve hesabı çalmış olacaksınız.

Üçüncü bir yöntem ise kullanıcının e-posta hesabına erişmek, e posta hesabınıza eriştiğiniz an kullanıcı bir şok ve bir iptal vakası yaşayacak, artık kontrol sizde şifremi unuttum diyin ve yeni şifre oluşturmak için e-posta’ya mail gelsin, işte bu kadar artık kontrolü elinize aldınız kim tutar sizi gençler… 🙂 🙂

Instagram Hesap Calma 1
Instagram Hesap Çalma 5

Instagram Hesabı Çalmak Suç Mu?

Her ne kadar sosyal hesapların devlet nezdinde yasal bir hükmü olmasa da , günümüzde instagram da dahil olmak üzere tüm sosyal hesaplar artık kişilerin veya firmaların gelir kaynağı veya kişisel verisi haline gelmiştir. Bu nedenle instagram hesap çalma işleminin ardından çok sağlam bir ceza alacağınızın garantisini verebiliriz.

Instagram Hesap Çalma 2023yazımız ilginizi çektiyse Facebook Hesabı Nasıl Çalınır yazımızda ilginizi çekebilir.

instagram hesap Çalma Mümkün mü ?

Instagram hesabı çalma için çok iyi bir hacker veya sosyal mühendis olmanız gerekmektedir.

instagram hesabı çalma nasıl yapılır ?

instagram hesabı çalma işlemi etik bir işlem değildir. Ancak bilinmesi gereken bazı noktaları bulunmaktadır.

instagram hesap çalmak suç mu?

Instagram hesabı çalmak suçtur.

44 Yorum

Bir Yorum Yap