Instagram Hesap Çalma 2021

31.08.2020

Merhaba Instagram’da dolaşmayı, birilerini takip etmeyi seven canlar, Instagram Hesap Çalma 2020 yazımız ile sizlerleyiz. Instagram son zamanların en fazla konuşulan sosyal medyası olduğunu biliyoruz. Ancak Instagram’ın neden bu kadar konuşulduğunu bilmiyorsanız, hikayem özelliği ile başlayan bir sistem ile buralara kadar geldi ancak bu sistem şuanda milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor ve çok sevilen bir hal almaya başladı. Snapchat bu durumdan pek hoşnut olmasa da buna karşı nedendir bir tepki vermiyor.

Neyse arkadaşlar o bu şu derken konumuzdan’da olmayalım, bu yazımızda sizlere Instagram’da başka bir kullanıcının hesabını nasıl çalarız, şifresini nasıl öğreniriz biraz ondan söz edeceğiz.

Yazımız aşağıdaki başlıklardan oluşmaktadır

  • İnstagram Hesap Çalma
  • İnstagram Nasıl Çalınır
  • İnstagram Hesabı Çalmak Suçmu?

İnstagram nasıl çalınır

Instagram hesap çalma işlemi demek oluyor ki karşınızda ki bir kişiye kin beslediniz veya karşınızdaki kişinin Instagramın’da neler olup bittiğini ele geçirip öğrenmek isterseniz böyle bir yola kalkışmışsınızdır. Instagram’da hesap çalmanın riskli bir yöntemi olmasa’da ünlü kişilerin hesaplarının çalınması dava açılmasına kadar uzayabilir. Bu yüzden hesap çalmadan önce iki kere düşünmenizde yarar var. 🙂

Instagram Hesap Çalma 2020, Instagram Hesap Çalma 2021

Instagram Hesap Nasıl Çalınır?

Instagram’da hesap çalmak için birden fazla yöntem vardır.

Bunlardan bir tanesi arkadaşınıza kendi bilgisayarınızı vererek oradan Instagram’a giriş yapmasını sağlamak, giriş yaptığında’da şifreyi otomatik kaydete getirdiğimizde şifre otomatikmen bilgisayarınıza kaydolacaktır, bu sayede  o kişinin kullanıcı şifresini öğrenmiş olacaksınız, şimdi istediğinizi yapabilirsiniz.

İkinci bir yöntem olarak ise bir uygulama yaparak kullanıcının telefonuna atmak, kullanıcıya o uygulamanın profilimize kimler girmiş görmek amaçlı olduğunu söylemek, bu sayede kişi o uygulamaya giriş yaptığı taktirde kullanıcı adı ve şifresi sizin ekranınıza düşmüş olacak ve hesabı çalmış olacaksınız.

MUTLAKA OKUMALISIN:   Facebook Grup Hilesi 2021

Üçüncü bir yöntem ise kullanıcının e-posta hesabına erişmek, e posta hesabınıza eriştiğiniz an kullanıcı bir şok ve bir iptal vakası yaşayacak, artık kontrol sizde şifremi unuttum diyin ve yeni şifre oluşturmak için e-posta’ya mail gelsin, işte bu kadar artık kontrolü elinize aldınız kim tutar sizi gençler… 🙂 🙂

Instagram Hesap Çalma 2020, Instagram Hesap Çalma 2021

Instagram Hesabı Çalmak Suç Mu?

İllegal her şeyin illaki bir cezası vardır. Bununda illa bir cezası olabilir ancak hesabını çaldığınız kişi sizin ile uğraşır ise bu sonuç ortaya çıkar. Yoksa hiç bir sorun yaşamazsınız. Ama hesap çalma işlemi yapmadan önce düşünmeyi aklınızdan çıkartmayın.

Instagram Hesap Çalma 2020 yazımız ilginizi çektiyse Facebook Hesabı Nasıl Çalınır yazımızda ilginizi çekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

cerrahi bone
doktor bonesi
tesettür cerrahi bone
hemşire bonesi medwoox cerrahi bone modelleri