Instagram ingress timeout stream id hatası

Instagram, kurulduğu günden bu yana en popüler sosyal ağ platformlarından biri olmuştur. Kullanıcıların deneyimini zenginleştirmek için ara sıra yeni özellikler eklemeye devam ediyor.

Ancak, son birkaç gündür Instagram, girişle ilgili birden fazla sorunla karşı karşıya. Örneğin, son sunucu kesintisinden sonra bir dizi kullanıcı giriş yapamadı.

Son zamanlarda, birçok Instagram kullanıcısı hesaplarına giriş yapmaya çalışırken ‘Instagram ingress timeout stream id hatası‘ hatası aldıklarını bildiriyor.

Görünüşe göre hata yalnızca kullanıcıların hesaplarına erişmesini engelliyor çünkü hesaplar herkes tarafından görülebiliyor.

Kullanıcıların hesaplarına erişilemiyor ya da hiçbir şey yüklenmiyor olsa da, DM bildirimlerini almaya devam ediyorlar.

Bazı kullanıcılar diğer cihazlar ve web tarayıcıları üzerinden de giriş yapmayı denemiş ancak başarılı olamamıştır. Hesap şifresini değiştirmek de onlara yardımcı olmuyor.

Bununla birlikte, etkilenenler uygulamayı güncellemek veya yeniden yüklemek, önbelleği temizlemek gibi bazı temel sorun giderme adımlarını deneyebilirler.

Instagram Çöktü mü?

Evet dünya genelinde instagram çöktü

Instagram Ingress Timeout Stream ID Hatası nasıl düzeltilir?

Instagram, profilinize yüklediğiniz hikâyenizi veya gönderinizi işaretlediyse bu hata mesajını görebilirsiniz. Gönderiniz Instagram politikalarını ihlal etmiştir, bu nedenle oturum açmaya çalıştığınızda kendinizi bu hatayla görürsünüz.

Bu sorunun hangi gönderiden kaynaklandığından eminseniz, gönderiyi hemen profilinizden silmelisiniz. Sebepsiz yere işaretlendiğinizi ve bu hatayı görmeniz için hiçbir neden olmadığını düşünüyorsanız, aşağıdaki çözümü deneyin.

  • Instagram uygulamasını başlatın.
  • Profilinize gidin.
  • Menüyü açmak için hamburger simgesine dokunun.
  • Ayarlar’a gidin.
  • Hesap > Hesap Durumu’na gidin ve sorun olduğunu düşündüğünüz işaretli içeriği seçin.

Şimdi söz konusu gönderi için neden işaretlenmemeniz gerektiğini açıklayan hikayenizi yazın.
Yazmayı bitirdikten sonra Gönder’e tıklayın.Her şey yolunda giderse, “gönderi incelendi” şeklinde bir bildirim alacaksınız. Bunu aldıktan sonra, Instagram giriş kimlik bilgilerinizi kullanarak hesabınıza tekrar giriş yapabilmeniz gerekir.

Herhangi bir nedenle bundan sonra da hata mesajını görmeye devam ederseniz, gönderiyi akışınızdan tamamen kaldırmanız gerekecektir. Giriş yapmaya çalıştığınızda görünen hata mesajını düzeltmenin tek kalıcı çözümü budur.

Bir Yorum Yap