Sosyal Medya

Instagram Takipçi Satın Al

instagram takipci satin al 3603

Instagram Takipçi Satın Alma Devri Bitiyor mu ? Türk Takipçi Organik Takipçi Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Daha önceki yazılarımızda belirtmiştik instagram gerçek bir para kazanma deryası. Butik hesaplar, fitness modelleri, makyajcı kızlar, komedi hesapları, e-ticaret hesapları , vine video hesapları , sosyal medya hizmetleri derken ekstra bir para kazanma alanı daha doğdu instagram takipçi satın alma hizmetleri.. Instagramda takipçi satın almak son zamanlarda oldukça moda oldu. Çünkü her alanda olduğu gibi insanımız bu alanda da hızlıca popüler olma derdinde. Hal böyle olunca instagram takipçi satın alma siteleri de sayı olarak oldukça fazla olmaya başladı. Çünkü işin ucunda güzel bir para kazanma kaynağı var. Ücretli takipçi satın alma işlemleri de bir hayli kolaylaştı. Ancak instagram kullanıcılarını tedirgin eden birkaç nokta var :

  • Instagram takipçisi satın almak işe yarıyor mu ?
  • En iyi instagram takipçi satın alma sitesi hangisi ?
  • En güvenilir takipçi satın alma sitesi hangisi ?
  • Alınan instagram takipçileri gerçek mi ?
  • Alınan instagram takipçileri türk mü ?

Aslında bu sorular uzar gider ama bize en fazla sorulan sorular bunlar. Soruların başında instagram takipçi satın alma işe yarıyor mu sorusu geliyor. Çünkü öyle veya böyle takipçi satın alacak yani para harcayacak olan insanın bundan bir beklentisi var. Hedef satış yapmak ve fenomen olmak olabilir ancak aldığı takipçiden reel bir fayda sağlamak alıcının nihai düşüncesi. Bir şekilde takipçi satın almaya ikna olduktan sonra da dolandırılmamak için güvenilir takipçi satın alma siteleri , aldığı hizmetin faydasını görebilmek için de en iyi instagram takipçi satın alma sitesi gibi araştırmalar yapıyor.

Instagram Organik Takipçi Satın Al
Instagram Takipçi Satın Al 4

Instagram Organik Takipçi Satın Al

İşin detayına biraz daha giren alıcı bu noktada hayatı sorgulamaya başlıyor ve alacağı takipçilerin bot takipçi mi gerçek takipçi mi, yabancı takipçi mi türk takipçi mi olduğunu sorgulamaya başlıyor. Gelelim biz de bu soruların cevaplarına..

Instagram takipçisi satın almak işe yarıyor mu ?

Instagram takipçi satan sitelerin yöntemi belli, belirli bir kullanıcı havuzları var, instagram apileri ve izinleri alınmış kullanıcı hesapları ile bir zombi ordusu yaratıyorlar. Bu kullanıcı havuzu ne kadar güçlü ise o kadar yüksek sayıda beğeni takipçi sayısı hizmeti verebiliyorlar. Bu kullanıcı havuzlarını da bir oranda kendileri bot kullanıcı açarak, bir oranda hesap hackleyerek, bir oranda da belirli uygulamalara izin veren kişileri havuza alarak sayılarını artırıyorlar.

Sonuç olarak ortada, herhangi bir işlemi otomatik yaptırmaya açık bir havuz instagram kullanıcısı bulunuyor ve siz beğeni satın aldığınızda bu hesaplar sizi beğeniyor, takipçi satın aldığınızda sizi takip ediyor. instagram da takipçi satın alma işlemleri böyle dönüyor.

Instagram Takipçi Satın Al
Instagram Takipçi Satın Al Gerçek Türk Takipçi organik takipçi satın alma

Instagram’dan satın aldığınız takipçilerin işe yarayıp yaramayacağı ise tamamen sizin aldığınız takipçileri ne olarak kullanmayı düşündüğünüze bağlı. Eğer bir e-ticaret hesabınız varsa ve  1000 – 50000 – 1000000 takipçi satın alayım bu insanlar benden alışveriş yapsınlar diyorsanız öyle bir dünya yok. Kesinlikle boşa para harcamış olursunuz. Ama belirli bir sayıda organik takipçiniz varsa araya satın alınan takipçiler de ekleyerek takipçi sayınızı daha kabarık gösterebilirsiniz. Bunu firma siteleri özellikle yapıyorlar popüler görünebilme adına.

Instagram Türk Takipçi Satın Almak Mantıklı mı?

Kişisel hesabınıza, müşterinize veya bir firma hesabına daha kalabalık görünebilme adına takipçi satın almaya karar verdiniz ancak instagram türk takipçi satın alma hizmetleri yerine yabancı ve daha ucuz takipçi satın aldınız. Bu takipçilerinizi inceleyen bir art niyetli kişinin veya rakip firmanın gözünden kaçmayabilir, firma imajınız zedelenebilir. Ancak instagram gerçek türk takipçi satın almanın bir yolunu bulur ve gerçek türk takipçi satın alırsanız hesabınız incelendiğinde doğan görünecek ve takipçi sayınız da fazla olacağı için firma imajınız daha güçlü olacaktır. Havale Eft veya Mobil ödeme ile instagram türk takipçi satın alıp firmanızın cakasına caka katabilirsiniz. Türk instagram takipçi satın alma işlemleri de bu şekildedir.

Alınan Instagram Takipçileri Bot mu Gerçek mi ?

Yazımın başında yukarılarda biryerlerde de bahsettiğim gibi instagram takipçi siteleri güvenilir takipçi satın alma sitesi de olsa bir havuz üzerinden çalışır. Bu havuzdaki hesapları bazı siteler bot-gerçek – türk-yabancı – bay-  bayan diye ayırmış olabilir bazı siteler karışık gönderiyor olabilir. Burada tamamen instagram takipçi satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz sitenin size sunduğu olanaklara odaklanmanız ve size en uygun paketleri seçmeniz gerekmektedir.

Gerçek takipçi hesapları genelde gerçekten de instagram kullanma adına açılan birkaç arkadaş eklenen birkaç gönderi paylaşan ve sonrasında da bir sebeple unutulan hesaplardan oluşabilir veya instagram takipçisi artırabilmek için belirli uygulamalara izin vererek havuza dahil olan gerçekten gerçek hesaplar olabilir. Instagram gerçek takipçi satın almak isterseniz bu tarz takipçilerle karşılaşacağınız muhakkak.

Instagram bot takipçiler ise havuz sahiplerinin otomatik oluşturduğu hesaplardır. Sadece sayı olarak değerleri vardır, hesabınızın takipçi sayısı yüksek görünür ancak reelde bir işe yaramazlar. Instagram bot takipçi satın al  diyorsanız bunları da göz önünde bulundurarak bot takipçi satın alabilirsiniz.

En Güvenilir instagram takipçi satın alma siteleri

İnstagram takipçi satın alma işlemlerini bu kadar anlattıktan sonra size yol gösterme adına güvenilir instagram takipçi satın alma sitelerini inceleyeceğim ve inceledikçe buraya güncelleyerek yazacağım. Para harcadığınız bir hizmet olan instagram takipçi satın alma güvenilir olmayan bir siteden olmamalı. Bu nedenle tek tek instagram takipçi satan siteleri inceleyip sizi aydınlatacağım.

İster instagram 10k takipçi satın al ister instagram 100 takipçi satın alın sonuç olarak para ödeyeceğiniz sistemlerin bir güvenli yanı olmalı. En güvenilir instagram takipçi satın alma sitelerinin incelemeleri yapılacak. Mobil ödeme takipçi satın alma imkanı veren takipçi siteleri arasında bir de ucuz instagram takipçi satın alma sitelerini sizler için inceleyip en uygun fiyatlı instagram takipçi sitelerini burada belirteceğiz.

Instagram takipçi satın al yazımız ile ilgili bilgiler ilginizi çekdiyse instagram canlı yayın yorum kapatma yazımızda ilginizi çekebilir

Bir Yorum Yap