Sosyal Medya

İnstagramda beğeni arttırma

İnstagramda beğeni artırma, İnstagramda beğeni arttırma

İnstagram günümüzün en popüler sosyal medya mecralarından birisi, kimini vezir ediyor kimilerini rezil ediyor. İnstagram sayesinde ünlü olan , instagram sayesinde zengin olan yüzlerce binlerce insan var. Büyük firmalar kitlelelerini instagramdan daha da artırıyor, küçük işletmeler instagram sayesinde daha da büyüyebiliyor. Herkesin instagramda ortak derleri var. Bunlardan biri instagram takipçi artırma , diğeri instagramda beğeni artırma . İnstagramda beğeni artırma ipuçları bu yazımızın odak başlığı olacak.

Ayrıca instagramda izlenme satan platformlar da bulunmaktadır. Buradan Instagram görüntülemeleri satın alın.

Instagramda fotoğraflarınıza gelen beğeniyi artırmanın bazı yolları var. Bunlar arasında en popüler olanları  hashtag kullanarak instagram beğeni artırma, beğeniye beğeni yaparak instagram beğeni artırma , clickbait yaparak instagram beğeni artırma ve beğeni hilesi ile instagram fotoğraf beğenisi artırma olarak olarak biliniyor.

İnstagram fotoğrafların beğenilerini artırmak için küçük hileler olarak sayılabilecek bu 4 instagram beğeni artırma tekniğini sizlerle paylaşalım dedik.

Her gün ücretsiz 20 Beğeni Sağlayan, herhangi bir şifre, üyelik veya anket istemeyen İnstagram Beğeni hilesi sitesi :

http://socialproof.xyz/free-instagram-likes

Hashtag Kullanarak İnstagramda Beğeni Artırma

Instagram’ın genel mantığı hashtagler. Hashtagler aracılığı ile hedef kitleyi veya hobilerimiz ile ilgili kitleyi veya aradığımız şeyi bulabiliyoruz. Bazı hashtagler de özellike beğeni için kullanılıyor. Aşağıdaki hashtaglari paylaştığınız fotoğraflara eklediğinizde fotoğraflarınıza diğer kullanıcılar tarafından beğeni gelecektir. Ancak hangilerinin daha fazla etkili olduğunu deneme yanılma yöntemi ile bulmanız gerekiyor.

#all_shots #iphonesia #instagood #photooftheday #dreamsroad_alisveris #love #iphoneonly #tweegram #igers #instamood #jj #instagramhub #gang_family #picoftheday #cute #bestoftheday #andropedi #igdaily #instadaily #instarekiem #webstagram #clubsocial #instagramers #jj_forum #statigram #popularpic #popularphoto #like #like4like #TagsForLikes #liker #likes #l4l #likes4likes #likeforlike #likesforlikes #instarekiem #liketeam #likeback #likebackteam #instagood #likeall #likealways #liking #likebacks 

Beğeniye Beğeni Yaparak ( like for like ) Instagram Beğeni Artırma

Sen beni beğen ben de seni beğeneyim düz mantıkla bunun açıklaması. Ünlü bir hesabın son fotoğrafına girdiğinizde şu tarz yorumlar görmüşsünüzdür :

  • 5 beğen 10 dönerim
  • Son 10 seri
  • Like for like
  • Beğeniye beğeni
  • L4L

Ünlü hesapların takipçileri çok olduğundan anlık aktivite de bir hayli yüksek oluyor. Bu tarz yorumları yeni paylaşılan bir ünlü fotoğrafının altına yazarsanız yüzlerce insan görecektir ve sizin son paylaştığınız fotoğrafları beğeneceklerdir. Tabii burada beklenti sizin de aynı miktarda bir beğeni ile geri dönüş yapmanız.

Clickbait Yaparak Instagram Fotoğraf Beğenisi Artırma

Sosyal medya uzmanları veya sosyal medya profesyonellerinin bulduğu taktikler gün geçtikçe gelişiyor ve yerine çok ilginç taktikler geliyor. Clickbait’ler bunların vazgeçilmezlerinden ve yaratıcılıkta sınır tanınmıyor bu konuda. Instagramda fotoğrafı beğenince çıkan kalp ikonunun geldiği yerin boş olduğu bir görsel paylaşıp, burayı tamamlamak için çift tıkla tarzı paylaşımlar bir aralar çok popülerdi ve oldukça fazla beğeni alıyorlardı. Sonrasında 100 kişiden 95’i bunu burnuyla beğenemiyor tarzi içerikler bir süre like çeken paratonerler gibi oldu. Son zamanlarda hem ilgi çekmek hem beğeni çekmek hem de keşfete düşmek için görsellerin veya videoların alakasız herhangi bir bölümü kırmızı yuvarlak içine alınıyor, dikkatinizi çekmiştir. İnsanların daha fazla ilgisini çekiyor.

Clickbaitler hayatımızın her döneminde vardı olmaya da devam edecekler. Sadece şekil ve taktikler değişecek ama her geçen gün daha fazla clickbait ile instagram fotoğraf beğenisi artırma taktiği piyasaya çıkacak bunda hemfikiriz.

İnstagramda beğeni artırma, İnstagramda beğeni arttırma
instagram beğeni artırma teknikleri

Beğeni Hilesi ile İnstagram Fotoğraf Beğenisi Artırma

Instagram beğeni hilesi yapabilmeniz için birçok araç var. Ücretliler de var ücretsizler de var. Bu araçları google’da arama yaparak bulmanız gayet mümkün. Ücretsiz araçların çalışma mantığı genelde sizin kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme dahil olup günlük belirli bir sayıda beğeniyi ücretsiz çekmenizdir. Ancak buradaki risk, şifrenizin çalınması veya hesabınızın bir panele eklenip her gün abuk subuk insanları beğenme veya takip etme işlemlerinde kullanılmasıdır. Ancak ucuz etin yahnisi sert olur lafını da dikkate alaraktan ücretsiz birşey istiyorsanız bunlara katlanmanız gerekir.

Bir diğer instagram beğeni hilesi yöntemi ise panele sahip sosyal medya uzmanlarına günlük aylık veya belirli bir kredi karşılığında para ödeyip, dilediğiniz görsele dilediğiniz miktarda beğeni yollamanız veya paylaştığınız her görsele otomatik olarak beğeni yollanması işlemidir. Bunların da her satıcıya göre farklı bir fiyatlandırma sistemi vardır yani her satıcıdan çok ilginç fiyatlar alabilirsiniz. Bugün bir çok popüler hesap sahibi ünlünün bu tarz ücretli otomatik beğeni programı veya sistemi kullandığı bilinmektedir.

Instagramda beğeni artırma yolları hilesiz

Özetle;

Instagram’da paylaştığınız fotoğraflara gelen beğenilerin artmasını istiyorsanız hem çok güzel fotoğraflar paylaşmalı, hem instagramda çok aktif olmalı hem de instagram için bütçe ayırmalısınız. Bu çalışmaları düzenli yapmanız halinde çok kısa sürelerde büyük kitlelere ulaşacak belki de yeni instagram fenomenimiz siz olacaksınız.

Bir Yorum Yap